Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

webmaster

[2011-03-28 19:05:47]

To Hula: Nechceme, my radši podpoříme svým nákupem opomíjené výrobce a zemědělce z ČR :)


posted by: webmaster

Hula

[2011-03-21 14:01:52]

Chcete podpořit svým nákupem opomíjené výrobce a zemědělce z chudých oblastí zemí třetího světa? Potom navštivte webové stránky společnosti Fairtrade a BIO čaje CLIPPER http://www.fair-bio-caje.cz , kde budete mít možnost zakoupit kvalitní čaje či kávu značky Clipper.


posted by: Hula

Jaroslava Herzerů

[2011-03-09 21:56:02]

Dobrý den pane Rozsypale,

dostala jsem Váš e-mail již po představení v Ostravě. Paní Urbanové jsem Váš hezký e-mail přeposlala a vím, že ji velmi potěšil a slíbila, že se Vám ozve. V současné době má však před premiérou v Národním divadle a je celý den na zkouškách, tak určitě po premiéře najde čas, aby Vám odpověděla.

Moc zdravím, Ing. Jaroslava Herzerů, tajemnice Evy Urbanové


Dalibor Rozsypal

[2011-03-09 18:38:51]

Dobry den pani Urbanova,

predminuly tyden jsem mel to stesti Vas po tech letech videt znovu. Tentokrat jako divak v divadle. Moc Vam dekuji za ten nadherny zazitek. Musim rict, ze kdyz jsem Vas vcera v te Ostrave slysel zpivat, bylo to, jakoby to nezpival clovek, ale sam andel. Jeste jednou moc dekuji.
Vcera v te Ostrave jsem mel i takovy napad, ze Vas zkusim po predstaveni alespon na par minut navstivit. Chtel jsem Vas jen pozdravit, dat kytku a treba i trochu zavzpominat na Vrcen. Bohuzel jsem se k Vam nemel sanci dostat, i kdyz jsem pozadal sve kamarady z ostravskeho orchestru, jestli by se to nedalo nejak zaridit. No, nevyslo to, ale nevadi. Nuz, proto Vam vlastne pisu tento email, abych Vas pozdravil alespon takto (po tech letech).

Je to rada let, tak se jen trochu pripomenu. Jmenuji se Dalibor Rozsypal, sveho casu jsem casto jezdival do Vrcene za svym stryckem, Josefem Novakem. Strycek byval farar ve vrcenskem kostele. Dvakrat jsem mel tu cest Vas navstivit primo u Vas doma a dokonce Vas i doprovodit na klavir. Zahrali jsme si spolu tenkrat Ave Maria od Gounoda. Ty noty jste mi potom dokonce poslala postou. Nikdy v zivote nezapomenu na ten krasny muzikantsky zazitek.

Pani Evo, to je asi vsechno, co jsem Vam chtel napsat. Chci Vam poprat vsechno nejlepsi a at se Vam porad v te muzice tak dari.

Dalibor Rozsypal,
Opava


posted by: Dalibor Rozsypal

Jaroslav Navrátil, Vrčeň 15

[2011-01-13 13:52:44]

Dobrý den,rád bych dnes poděkoval borci, co nechal "soukromě" vypnout elektřinu na celé spodní návsi skoro na celé dopoledne!!! Bohužel již si připadám, že se zde začíná tvrdě "soukromničit", a ani nestojíme za to,že by někdo dal alespoň zprávu o tomto přerušení dodávky elektřiny! To je už pod úrověň někoho, že nemůže těch pár domů na spodní návsi obejít a dát vědět, nebo to alespoň vyhlásit místním rozhlasem, nebo vyvěsit u zdejšího obchodu?? Bohužel by si měl dotyčný uvědomit, že zde není sám, co pracuje a že už není čas, kdy lidé elektřinou jenom "svítí nebo topí"!! Na závěr si dovolím jeden bonmot, kdybych toto ve vsi udělal já ,dle elaborátů, co zde v poslední době dostávám, bych byl asi zřejmě veřejně popraven na návsi pro výstrahu!! Myslím to v dobrém a chci požádat, aby bylo v této věci napříště učiněno alespoň včasné varování! Děkuji


Starosta

[2010-12-14 07:38:47]

Děkujeme za pochvalu.

Ano, je to pořád ta "Eva", bez hvězdných manýrů, ostatně to lze potvrdit i tím, že jí do konce roku u nás ještě 2x uvidíme při jejím vystoupení, samozřejmě bez nároku na jakýkoliv honorář.
Nerad bych dělal nějakého dohazovače, ale pokud chcete, klidně mi pošlete svojí fotku, vč. životopisu, já to paní Evě předám ještě dnes večer. Pokud máte sestru stejných kvalit, beru si jí pro sebe.
Příroda pěkná, voda čistá, země hezká, zastavte se kdykoliv.

Zdraví Vrčeňáci


posted by: Starosta

Martin

[2010-12-13 22:30:17]

Dobrý den přeji,
přiznám se, že ještě před několika dny jsem neměl tušení, že nějaká Vrčeň existuje, zjistil jsem to až v souvislosti s vaší slavnou "sousedkou". Nicméně po "prošmejdění" vašich stránek, musím vysmeknout poklonu. Na to, že jste poměrně malá obec, máte opravdu kvalitní webovky a hodně kulturně-společenských akcí, což už se dnes v mnoha obcích nevidí. Všem kteří se na tom podílejí přeji hodně štěstí a vytrvalosti v dalším pokračování vašeho usilí :-) A ještě si dovolím malou poznámku k paní Urbanové - z článků v tisku mi připadalo, že je to opravdu fajn žena a z několika zmínek na vašich stránkach se mi to jen potvrdilo. Ačkoliv je to hvězda světové třídy, stále zůstává nohama na zemi :-) (Jinak pokud pořád hledá toho hezkého, věrného, chytrého, pracovitého a bohatého, tak já bych se přihlásil :-D)

P.S. až pojedu někdy okolo určitě se zastavím, dle fotek vypadá, že máte v okolí obce velmi pěknou přírodu.


posted by: Martin

Mašek

[2010-12-09 16:30:23]

Není zač.
Říkal jsem mu to...a klidně ho upozorním znova,- aby oblouk rozšířil, není v tom ničí úmysl, sám tam občas projíždím autem.
Kontakt tel. na bydliště: 371 591 292 - Penzion "S" Nepomuk.


posted by: Mašek

Jaroslav Navrátil, Vrčeň 15

[2010-12-09 15:07:10]

Děkuji za zprávu, bohužel po posledním prohrnování je to mizérie, když se podíváš Petře před náš dům, tak mají auta poslední dva dny co dělat, aby přes nás projely ,natož pěší! Řadu let jsem si uklízel před domem sám a tolerovalo se to, bohužel poslední dva roky vždy se to ujezdí i po našem úklidu, aby se to nedalo zklízet ručně. Nyní na tom zdravotně nejsem nejlépe a připadá mi to podivné,že najednou se natahuje sníh zrovna před náš dům a zužuje se průjezdní profil komunikace více jak o polovinu. Připadá mi to jako když si někdo nepřeje, aby někdo u nás zase "náhodou nezaparkoval"! Panu Kaprovi jsem to již v minulém roce říkal několikrát a stále se to opakuje! Je plná pravda, že když jsem přijel z nemocnice, byla komunikace v naprostém pořádku! Budu rád, když se údržba komunikace zlepší, protože, jestli ta hromada namrzne tak ji budeme mít před domem až do oblevy!! Nemám bohužel žádný kontakt na pana Kapra.
Děkuji.


Mašek

[2010-12-09 07:31:25]

Minulý týden jsem osobně lopatou začišťoval spodní zatáčku pod Tvým domem, vč. toho, že jsem odhodil pár lopat i ze silnice naproti Tvému domu, aby to bylo v pořádku. Před týdnem tam projeli bez problému i popeláři s velkým "kuka" vozem. Pokud bude potřeba, rád zase pomohu.
Zdeněk Kapr určitě taky udělá co bude v jeho moci, stačí aby ho kdokoliv, kdykoliv a na cokoliv "slušně" upozornil. Nevidím v tom žádný zásadní problém.


posted by: Mašek

«« « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Strana 7 z 21


eGovernment QRZákladní škola Vrčeň
Mateřská škola Vrčeň
SDH Vrčeň