Výsledky voleb do ZO - Vrčeň 2014

[neděle, 12. říjen 2014]

Volební účast: 71,09 %

Počet osob zapsaných do seznamu voličů: 256

Počet voličů, kterým byly vydány úřední obálky: 182

Počet odevzdaných úředních obálek: 182

Počet neplatných hlasů: 3

Počet platných hlasů ve volebním okrsku celkem: 1199

Počet hlasů pro:

č. 1 SNK "Za vzájemné porozumnění": 649

č. 2 PRO VRČEŇ: 550

Zvolení zastupitelé podle stran (celkem 7 zastupitelů)

1. Tomáš Chouň

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

technik, 37 let

108; 16,64 %

2. Ing. Vratislav Chodora

PRO VRČEŇ

úředník samosprávy, 33 let

103; 18,72 %

3. Mgr. Bc. Petr Mašek, MBA, LL.M.

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

státní zaměstnanec, 40 let

98; 15,10 %

4. Jiří Strolený

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

dřevomodelář, 61 let

98; 15,10 %

5. Eva Beránková

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

učitelka, 58 let

97; 14,94 %

6. Mgr. Lenka Roušalová

PRO VRČEŇ

fyzioterapeutka, 38 let

89; 16,18 %

7. Marcela Nováková

PRO VRČEŇ

poštovní úřednice, 44 let

74; 13,45 %

8. Vratislav Chodora (1. náhradník)

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

soukromý podnikatel, 61 let

90; 13,86 %

9. Emílie Harangová

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

důchodkyně, 63 let

69; 10,63 %

10. Ing. Gabriela Křelovcová (1. náhradník)

PRO VRČEŇ

technik, 34 let

68; 12,36 %

11. Markéta Mašková

PRO VRČEŇ

zubní technik, 39 let

65; 11,81

12. Martin Strolený

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

zámečník, 33 let

64; 9,86 %

13. Petr Marek

PRO VRČEŇ

živnostník, 40 let

63; 11,45 %

14. Jakub Novák

PRO VRČEŇ

student, 19 let

49; 8,90 %

15. Pavel Velíšek

PRO VRČEŇ

student, 19 let

27; 4,90 %

16. Luděk Kovářík

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

důchodce, 59 let

17; 2,61 %

17. Lenka Strolená

PRO VRČEŇ

nezaměstnaná, 31 let

12; 2,18 %

18. Josef Eichler

Sdružení nezávislých kandidátů - "Za vzájemné porozumění"

řidič, 62 let

8; 1,23 %

Výsledky voleb do ZO - Vrčeň 2014

vložil: Starosta 10:49 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Starosta

pondělí, 10. listopad 2014
07:25

Starosta

to Já: Děkuji za blahopřání.
Komise pro ŽP má v naší obci dlouholetou tradici, kdysi dávno jsem sám byl jejím předsedou (nyní mi přísluší povodňová komise - ze zákona). V současné době spadá komise pro ŽP do kompetence místostarosty Tomáše Chouně. Její náplní je především kontrola čistoty vodních toků, černých skládek a dalších ekologických zátěží, spolupráce s obcí na úseku řešení požadavků, stížností a žádostí občanů na úseku životního prostředí, spolupráce s OÚ v oblasti povolování kácení stromů rostoucích mimo les, statistika a povinné výkazy na úseku odpadového hospodářství, atd.


Napsal: Starosta [Odpovědět]

sobota, 8. listopad 2014
09:00

pane Starosto děkuji za odpověď a blahopřeji Vám ke znovuzvolení.Ještě bych se chtěl zeptat, k čemu je ta komise pro životní prostředí,jste totiž asi jediný široko daleko kdo takovou komisi má.


Napsal: Já [Odpovědět]

Starosta

středa, 5. listopad 2014
08:02

Napsal: Starosta [Odpovědět]

úterý, 4. listopad 2014
17:17

Tak jsk Vám to tedy včera dopadlo??? Kod tedy má jakou funkci?? Děkuji za odpověď


Napsal: Já [Odpovědět]

Starosta

úterý, 21. říjen 2014
13:13

Starosta

Slíbil jsem, že poskytnu informace, tady jsou:

Včera večer proběhlo jednání všech 7 zastupitelů. Nutno podotknout, že se konalo v pohodové a klidné atmosféře. Bylo věcné, stručné a dospělo se ke vzájemné shodě. Také se probíralo několik budoucích věcí, které je nutno řešit v brzké době (drobné stavební věci a kulturně společenské akce). Termín na ustavující zasedání ZO byl dohodnut na pondělí, a to 3. 11. 2014 od 19:00 v zasedací místnosti OÚ.

PRO VRČEŇ (3; 550) se chce zapojit do přímého rozhodování, řízení věcí a do úzké spolupráce s vítězným SNK „Za vzájemné porozumění“ (4; 649). Jejich návrh, na vytvoření funkce druhého místostarosty (Vratislav Chodora) byl přijat. Rozdělení kompetencí a práce mezi prvním místostarostou (Tomáš Chouň) a druhým místostarostou, bude ještě konkrétněji řešeno. (T. Chouň – stavební věci, web, administrativa; Vratislav Chodora – investiční akce, administrativa). Tolik pro rychlou představu.
Petr Mašek – starosta obce, rada obce (ze zákona), běžný chod OÚ, web, administrativa, příprava smluvních podkladů a dohod, plnění úkolů a programů vyplývajících ze zasedání ZO, atd..

Předsedkyně finančního výboru (FV): Marcela Nováková
Předseda kontrolního výboru (KV): Jiří Strolený
Předsedkyně kulturní komise: Eva Beránková, členka FV + další
Předseda komise pro životní prostředí: Tomáš Chouň + další
Předseda povodňové komise: Petr Mašek (ze zákona), člen: Vratislav Chodora + další
Stálý delegát za zřizovatele do školské komise při ZŠ Vrčeň: Lenka Roušalová, členka KV

Dále se předpokládá zapojení do výborů a komisí pro další osoby, které budou mít zájem býti jejími členy. Zatím předběžně víme a máme přislíbeno: Gabriela Křelovcová – kontr. výbor, Václava Chodorová – fin. výbor, Markéta Mašková – živ. prostředí, Jana Černá – kult. komise (jubilanti), Anna Friedová – kronika, Jiří Strolený ml. (velitel JSDHO) - zást. velitele krizového štábu obce.....atd.. Další lidé do komisí budou ještě osloveni, je s nimi potřeba jednat, proto je zde neuvádím.

Pro pana Navrátila:
Ptal jsem se zapisovatelky OVK a ta mi říkala, že celkově bylo vytištěno lístků pro naši obec 350. Zapsaných voličů bylo 256, přišlo 182, z toho několik lidí chtělo náhradní lístek, zbytek lístků je archivován na obci, stejně tak jako seznam voličů, atd.. Hlasovací lístky zapečetila OVK do obálky, přelepila příslušnou samolepou, přes kterou jsou podpisy a jsou také zvlášť archivovány. Na ostatní věci nebudu reagovat, čtenář si udělá úsudek sám.


Napsal: Starosta [Odpovědět]

strazny-andel

úterý, 21. říjen 2014
07:12

strazny-andel

to Rejpálek: Už opravdu radši nikam nepiš, jazyk český pláče ::cry


Napsal: strazny-andel [Odpovědět]

Rejpálek

pondělí, 20. říjen 2014
21:35

Pane starosto děkuji Vám za doplnění všech kandidátů. Jste celkem ochotný a rychlý. Nebudu se tady k ničemu již vyjadřovat, protože jsem nebyl pochopen a hlavně jsem označován za někoho, kým ani nejsem. mohu jen popravdě říci, že jsem na žádném veřejném zastupytelstvu nikdy nebyl a pan Navrátil mne na 98procent nezná, ale to je jedno, ono vlastně mne nezná v obci skoro nikdo. Jsem jen taková malá nenápadná myš, která všude slídí, ale nikdo ji nevidí. Mohu zde jen slíbyt, že už raději sem psát nebudu. S pozdravem JÁ


Napsal: Rejpálek [Odpovědět]

Navrátil

pondělí, 20. říjen 2014
18:38

V15

Vážený pane Mašku!
Kde jsem vás označil za autora nicku „rejpálek“? Tojen tak na úvod, nějak podléháte svým ješitným iluzím a v tom je váš celý problém, měl by jste především z vášní ubrat Vy sám-nemyslíte, nebo že by přec zakejhala potrefená husa??
Jinak cojste zde opět vyperlil to trapné osočování je jen důkazem vašeho lidského porozumění , kterým se tak vehemntně oháníte! Ale pečlivě si upravujete skutečné dění jak se vám momentálně hodí, ale hádat se s vámi nebudu, jen jsem chtěl, aby jste zde předvedl opět to, jak si vlastně představujete zdejší komunální politiku a že nepravdy a manipulace budou zde pod vaším případným vedením opět na denním pořádku, jelikož zde podléháte své vlastní propagandě a že ani Vy jinak jednat neumíte.
Co se týče dotazu na volební lístky je to o voze a o koze a samozřejmě jsem nikde netvrdil, že by jste měl mít volební lístky doma, to je opět váš asi špatný pokus o humor, ale stále se nikde asi nedozvím, kolik bylo volebních lístků pro tuto obec a kolik jich vlastně zbylo, to, co jste na toto nabalil, mne rozhodně nezajímá a ani jsem se vás na to neptal. Nebo ani na toto se zde v této obci nesmí občan normálně optat, aniž by za toto nebyl osočován??
V jiných obcích mají vše řádně zadokumentované a zveřejněné na veřejném webu právě proto,aby se zamezilo případným dohadům a vo tom to je!!
Za případné dohady si potom můžete sami, vždy´t při předchozích volbách jste vždy měl info v plné palbě na stránkách a letos to z vás občané páčí, jako z chlupaté deky!!
O své osobě jste se zde představil až až a bohužel jste za těch nemálo let doposud nepochopil smysl komunální politiky, což zde předvádíte právě vaší agresivní propagandou.Jen doufám, že se dočkáme konečně té dlouho slibované přímé volby starosty obcí, aby se konečně zamezilo s tímto nedůstojným dohadováním!


Napsal: Navrátil [Odpovědět]

strazny-andel

pondělí, 20. říjen 2014
15:23

strazny-andel

Tak uvidíme, jak proběhne hlasování o post starosty. Nebo už je předem dohodnuto? Zatím pro nás nezasvěcené malá anketka
---------------------------------
Zpráva byla upravena 20.10.2014 ve 15:25:28


Napsal: strazny-andel [Odpovědět]

Starosta

pondělí, 20. říjen 2014
10:21

Starosta

Pro Rejpálka:
Na web jsem vytáhl jenom 7 zvolených zastupitelů z celkového počtu 18-ti kandidátů. Přesné pořadí, počty hlasů u všech, náhradníci,- to je na venkovní úřední desce, popř. to lze dohledat na serveru volby.cz, ale až budu mít chvilku času, tak je sem klidně dopíšu.
Nové ZO s funkcemi bude představené až se celé sejde a domluví se mezi sebou. Každopádně nějaké změny ve vedení obce budou, to je téměř jisté. Společné setkání je naplánované na dnešek večer - půjde o pracovní poradu. Předpokládám, že ofic. ustavující zasedání ZO by se mohlo uskutečnit 3. 11. 2014 (zatím běží zákonné lhůty).

Pro pana Navrátila:
Před volbami označíte pana Chouně podrazákem a teď by mohl být férový starosta? Si to taky nějak ujasněte. Nahrávku ze zasedání mohu každému zájemci nahrát na flešku také, pokud někdo bude stát o 2 hodiny záznamu. Bude autentická, delší než ta Vaše, protože jste si vypnul svůj diktafon a utekl – poté co jste neunesl pravdu od paní místostarostky, která mimochodem, byla velmi klidná a naprosto v pohodě, za což si jí velmi vážím.
Jinak se obávám, že Vám opět nerozumím, zejména v té otázce proč nemělo druhé uskupení ve volební komisi své zástupce. Asi jednak proto, že když kandidujete, tak nemůžete být zároveň v okrskové volební komisi a za další, že nikoho do této komise nenominovali, resp. jsme nedostali žádný podnět ani žádost od občanů jít si sednout na dva dny do volební komise. Kdybyste se přihlásil třeba Vy, nebo kdokoliv jiný, tak by nebyl důvod Vám nevyhovět. Proč byly prázdné volební lístky na stole u volební komise? Pane Navrátile, protože tam být musí! Někdo lístek špatně vyplní, nebo ho omylem nedostane, popř. ho ztratí, pak může požadovat nový, má na něj samozřejmě nárok. A kde ho asi tak může vzít....u mě doma? No, přece ve volební místnosti, kde asi jinde.
Na závěr, pokud si myslíte, že já jsem nick rejpálek a dohaduji se tady sám se sebou, tak už k tomu nemám opravdu co dodat.


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Navrátil

pondělí, 20. říjen 2014
02:29

V15

Vážený pane „rejpálku“!
Ono již není těžké zjistit, odkud vítr fouká, já na rozdíl od vás nemám potřebu se schovávat za anonym, to zaprvé, ale je to od vás trapné při vašem vzdělání se takto snižovat . Za druhé si hlavně přečtěte, co jste napsal, prostudujte si zákon o svobodném přístupu k informacím a bude vám to myslím jasné, také by se mohla zveřejnit zpráva z kontroly Ministerstva vnitra z června letošního roku, aby si mohli lidé přečíst, kolik praragrafů bylo zde porušeno jen za poslední 2 roky! Ale s tím se přeci nikdo chlubit nebude, že pane rejpálku. Vše, co jsem napsal je bohužel má přímá zkušenost s místní samosprávou a když mne tak osočujete, tak požádejte, aby vám ty nahrávky poskytly, ale Vy je přeci znáte. Jinak každý, kdo projeví zájem si může k nám dojít s fleškou a já mu to stáhnu! Sám dobře víte, že vím o čem zde píšu!! Rozhodně vám některé úvahy neberu, zejména o tom zveřejnění dalšího pořadí a podobně i o volbě starosty, jen mne zde překvapují tak zvláštní příměry „pana Maška“. Já vám to rozhodně namítat nebudu oproti vám.
Pokud si dá někdo do názvu „za vzájemné porozumění“ tak si toto představuji rozhodně úplně jinak.Nebo máte strach, že by případní ostatní kandidáti byli lepší než to, co tu do současné doby bylo??Proč tak zbrojíte proti případné změně?? Vždyť například pan Chouň je také ze stejné kandidátky a pokud-li jde o činnost, tak si ho dovedu docela klidně představit jako férového starostu, nebo jste jiného názoru?? On si přeci také může k sobě zvolit jak píšete „partu spolehlivých lidí, nebo se mýlím? Váš názor vám nikterak brát nebudu ,ať je jakýkoli, vždyť jde o střet názorů -nic víc! Víte, já jen porovnávám to, co se zde za poslední roky odehrálo, co se zde navymýšlelo za nesmysly proti mé osobě a hlavně kým a ani do dnešní doby nikdo mi neprokázal jedinou věc, takže prosím, asi jste ze stejného těsta, že je snadnější se schovávat trapně opět za anonym a manipulovat, než se poctivě pod zprávu podepsat pane rejpálku, aby občané viděli, kdo se tu ve zkutečnosti projevuje jako vždy, no už jste se sám popasoval a to zcela sám a proto se na mne nezlobte, proto jsem zde reagoval a nezklamal jste. Zajímalo by mě, z jakého důvodu se vám to do krámu nehodí najednou, k čemu tedy vlastně jsou hlasy, proč tedy nemohou být zvoleni jedinci, kteří dostanou od občanů nejvíce hlasů, vždy´t to není můj výmysl pane rejpálku, o výsledku rozhodli občané této obce, kteří dali těmto kandidátům hlasy tak, jak je rozdali, nebo si snad vymýšlím, já jsem dal hlas též jako převážná část občanů, ale nelíbí se mi, jak se zde věci začínají tvrdě ovlivňovat a jak nyní vyplouvá na povrch to vaše a to se omlouvám, že se opakuji „VZÁJEMNÉ POROZUMĚNÍ“. A pokud zde někdo píše, že nic neovlivńuje, že nikde neběhá a podobně- je to vidět poslední dobou, vždyť je to především podstata dosavadních voleb, pokud jste jiného názoru, můžete to vidět a slyšet i denně na každém kroku. A konečně to dokazuje i tato diskuze. A to, co bylo odpovězeno Krtkovi, bohužel ovlivńování je a to se vztekejte, jak libo pane rejpálku, když se tady spouští „bandurská“ ještě před vámi zmíněným hlasováním a prosím nevyhrožujte, toje také váš zdejší kolorit, když nejsou argumenty.
Docela jste se zde hezky předvedl, jak to myslíte VY a nevím, proč sem pletete stále ten asfalt, že by nedoceněný „komplex¨, to bych sem na vašem místě moc nepsal.


Napsal: Navrátil [Odpovědět]

Rejpálek

neděle, 19. říjen 2014
22:09

Tedy, a to jsem si myslel že jsem rejpal. Myslím si pane Navrátil, že by jste si měl znovu přečíst články níže, protože kdyby jste ječetl pozorněji, tak by jste věděl, že p. Mašek cituji: Mohu předat klíče od úřadu. Dále také jasně řeklo, že je třeba mít kolem sebe dobrou partu lidí. Ono starosta obce sám o ničem rozhodnout prostě nemůže a audionahrávky z veřejných schůzí pořizovat a zveřejňovat NEMUSÍ. Proč umíte jen hanit a špinit někoho? Co jste udělal pro to, aby se dostal do vedení obce někod jiný??? Proč jste Vi osobně nepostavil protikandidátku??? Proč se vlastně ozíváte až po boji???? Vím asi proč, protože po boji je každý hrdina. Já být Vámi tak mlčím a nedělám si tady nepřátele. Nového asfaltu jste se snad dočkal, nebo ne????
Jinak pro Vaši informaci, starostu obce si volí zastupitelstvo mezi sebou samo a pokud je mi známo tak při volbě starosty nehrají roli hlasy, které dotyčný dostal. Starostkou se může klidně stát i Marcela Nováková, která měla ze 7 zvolených nejnižší počet hlasů.


Napsal: Rejpálek [Odpovědět]

Navrátil

neděle, 19. říjen 2014
21:45

V15

Vážení občané a pane Mašku, pozorně jsem si přečetl zde opět vaši diskuzi a nedá mi nereagovat, jelikož pokud si po sobě přečtete, co jste zde napsal, tak opět zcela veřejně prokazujete, že vám zde evidentně nejde o \"VZÁJEMNÉ POROZUMĚNÍ\" ale hlavně opět o váš osobní zájem. Ale proč zde píši, chtěl bych vás tedy veřejně vyzvat, aby jste konečně zveřejnili ty audionahrávky z veřejných zasedání, což jste měli za povinnost a dosud neučinili, ať místní ale i ostatní lidé vidí, jak to zde v obci myslíte s tím \"vzájemným porozuměním\" doopravdy - myslím, že to bude více, než výmluvné, jak jste zde v obci vládli poslední období a jaké absurdity jste si zde na mne vymýšleli, aniž by jste prokázali jedinou věc a že si zde hodně pletete komunální politiku s autoritářským režimem, což dosvědčují i vaše zde narážky, když nebudete zvolen starostou!! Vždyť jste mi psal, že je vám to jedno, když nebudete zvolen, že se alespoń budete moci věnovat svým koníčkům a zájmům, nebo se pletu? Ale také proč jsem se rozhodl zde po čase napsat je fakt, že nikoho ani náhodou nenapadlo se optat např. paní předsedkyně volební komise na skutečnost, proč se ve volební místnosti válelo tolik prázdných volebních listů, když tyto byly ponejvíce dodány občanům do schránek. Takže by mě i zajímalo, kolik volebních lístků bylo pro obec Vrčeň vlastně vytištěno a kolik jich také ve skutečnosti zbylo a kde jdou přepočítat ty zbylé nevyužité lístky??? Také by se dalo namítnout, proč druhé uskupení nemělo v komisi také žádného kandidáta, ale to se ptám ve vší slušnosti. A také svědčí o tom vlastně i anketa, že lidé chtějí změnu, tak proč tedy nectíte najednou výsledek voleb a proč nemůže být starostou např. pan Chouň, nebo ing. Chodora, kteří obdrželi i nejvíce preferenčních hlasů??? Já se veřejně k této změně připojuji vzhledem k dosavadním zkušenostem.


Napsal: Navrátil [Odpovědět]

Rejpálek

neděle, 19. říjen 2014
16:19

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, estli někda zveřejníte i ostatní kandidáti, zajímalo by mne jejich pořadí a kolko hlasů dostli. A kdy zde bude představené nové zastupitellstvo i s funkcema.


Napsal: Rejpálek [Odpovědět]

Starosta

čtvrtek, 16. říjen 2014
13:51

Starosta

to Krtek: Není zač. Však víš, že kdybych Tě neměl rád, tak bych Tě před volbama nenabízel tu \"aktivní spolupráci\", jak o ní píšeš.
Dokonce bych si rád na Tebe i posvítil....je třeba dotáhnout VO na Vyšehradě, k brodu a ke hřbitovu....moje vize, moje resty. Proti hřišti nic nemám, ale znova opakuji, nejde všechno hned. Jak jsem psal, zbytek příště....


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Krtek

čtvrtek, 16. říjen 2014
12:44

Krtek

Tvrdá opozice, to je přesně to, co si všichni přejí, aby naše obec vzkvétala. Dá se to taky vyjádřit slovy když né já, tak budu dělat vše proto, abych Vám to znepříjemnil. Mé přání je to, aby se v zastupitelstvu utvořil kolektiv, který bude spolupracovat a aby všichni jeho členové byli aktivní. Slovo krtek nemusí být nahrazováno spojením jiná havět, nikde se neschovávám. Jinak bych chtěl tedy touto cestou veřejně poděkovat starostovi za opravu komunikace k brodu. Děkuji.


Napsal: Krtek [Odpovědět]

Starosta

čtvrtek, 16. říjen 2014
09:42

Starosta

Možná změny budu, možná nebudou, já sám nevím. Osobně za nikým neběhám a neintrikuji, chci věci řešit v kolektivu. Mohu být dál starosta, ale nemusím. Mohu také jako zastupitel přejít i do velmi tvrdé opozice, všechno kritizovat a negovat, což se dělá velmi snadno. Za nic potom nenesete zodpovědnost ani následky za svá rozhodnutí. Co se povede, to nepochválíte, co se nepovede, to veřejně zkritizujete. Mohu předat klíče od úřadu, ale svoje dlouholeté zkušenosti předat nemusím. Třeba o ně někdo stát bude, třeba také nebude. Je zde řada nedodělaných věcí, které se musí dotáhnout do konce, bez ohledu na to, kdo bude ve vedení obce.
Kdo chce vidět, tak vidí, kdo nechce, tak nevidí a ani neslyší, je zbytečné mu něco vysvětlovat, např. to, že se každý rok realizovala nějaká dotace. Každá dotace a s ní spojená byrokracie vám seberou spousty sil, času a mnohdy i iluzí. Je potřeba mít pevné nervy a dobrou partu lidí kolem sebe, pak jde všechno mnohem snadněji. Nikdo by určitě nechodil rád do práce, kde to nestojí za nic. Jako lídr vítězné kandidátky bych nestál za nic, kdybych se o to alespoň nepokusil – myšleno vytvořit fungující uskupení, které má nějaké společné krátkodobé i dlouhodobé cíle, kterým se bude věnovat.
Jak se říká, po boji je každý generál. Začnou vylézat krysy, potkani a kdejaká jiná havěť ze svých děr, která byla doposud schována v bezpečí někde pod zemí. A propó, myslím, že i tobě „Krtku“ jsem se vždy snažil vyjít vstříc. Pokud bys chodil na zasedání ZO, resp. pokud bys přišel alespoň na to poslední, tak bys věděl, že o hřišti jsme zde hovořili. Hovořili jsme nejenom o hřišti, ale např. také o změně územního plánu, o opravě části krovu střechy v ZŠ (mimochodem oprava již probíhá) nebo o tom, že zde nemáme ani společenský sál. Nejde všechno hned, ale jako občana by mi to také nezajímalo, chtěl bych všechno nejlépe ihned. Takže vydržme, nechme vychladnout horké hlavy a euforické pocity. Podrobněji se k tomu určitě vyjádřím - snad již někdy v průběhu příštího týdne.

S pozdravem

Petr Mašek


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Krtek

čtvrtek, 16. říjen 2014
06:52

Krtek

to Volič: 4:3 je slušnej sportovní výsledek. Občané dali jasně najevo, koho ve vedení obce chtějí a to nelze opomíjet. Obec nám trochu zamrzá a občané cítí, že to chce nějakou změnu, a proto tak hlasovali. Kdo bude mít nakonec smůlu a jak to celé dopadne si musíme počkat. Pokud však nedojde ke změně ve vedení obce, nic se samozřejmě nezmění, protože tzv. opozice nedostane šanci, což už víme z předchozích let. Myslím, že staré vedení obce dobře ví, co si já a další občané přejeme v obci zejména pro děti vybudovat, ale neslyší, nebo nechce slyšet.


Napsal: Krtek [Odpovědět]

strazny-andel

středa, 15. říjen 2014
12:05

strazny-andel

to Volič: Samozřejmě, že starostu volí zastupitelstvo obce a právě proto by mohlo přihlédnout k hlasům nás voličů. A právě proto, že starostu bude volit ZO ze svého středu, netroufl bych si napsat předem, že někdo má smůlu. Záleží na každém jednom hlasu pánů (a paní) zastupitelů...


Napsal: strazny-andel [Odpovědět]

Volič

středa, 15. říjen 2014
11:14

Výsledky voleb jsou 4:3 pro starostu, resp. pro Vzájemné porozumění. Starostu volí zastupitelstvo.Strana,která prohrála má smůlu.


Napsal: Volič [Odpovědět]

strazny-andel

středa, 15. říjen 2014
10:02

strazny-andel

Také gratuluji všem zvoleným kandidátům. Pořadí zastupitelů dává zelenou hypotéze, že by se po letech mohl změnit post pana starosty, nebo zůstane vše při starém :-?


Napsal: strazny-andel [Odpovědět]

Krtek

pondělí, 13. říjen 2014
20:10

Krtek

Tomáš s Vráťou na hrad, gratuluju Vám hoši :)


Napsal: Krtek [Odpovědět]

Starosta

neděle, 12. říjen 2014
10:55

Starosta

Děkuji všem voličům za jejich účast a odevzdané hlasy. Zároveň blahopřeji všem zvoleným zastupitelům.


Napsal: Starosta [Odpovědět]