Senior Centrum Nepomuk, s.r.o.

[úterý, 13. leden 2015]

Cíl poskytovaných služeb v našem Senior centrum Nepomuk s r.o.

 

Hlavním cílem veškerých námi zajišťovaných sociálních, zdravotních a stravovacích služeb je uspokojování potřeb klientů a poskytování jim takových služeb, které vyhovují jejich potřebám a kompenzují omezení, která jim brání v prožívání důstojného stáří. Klientům je poskytováno ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a vícelůžkových pokojích, stravování a celodenní péče. Každý klient má možnost vyjádřit svá přání nebo nespokojenost ústně nebo písemně, pro tyto případy je každý klient seznámen s postupem pro vyřizování přání či stížností. Odborný personál se stará o poskytování informací v sociální oblasti a o pomoc při obstarávání osobních záležitostí. Aktivizační činnosti zajišťuje pracovní tým, který organizuje pravidelné aktivity. Na základě indikace lékařů a zdravotních sester mohou klienti využívat rehabilitační a maserské služby. Speciální důraz je kladen na spolupráci s lékaři, kteří se starají o klienty s demencemi a jinými psychickými poruchami a o klienty se zdravotním postižením vyžadujícím pravidelné cvičení a rehabilitaci. Každodenní hygienická péče a dodržování pitného režimu je zajištěna odborným ošetřujícím personálem.

Naše jídelna

Každý klient si může vybrat ze tří jídel, která jsou upravena a je myšleno i na pacienty se speciální stravou. Každý klient má v ceně zahrnutou snídani, oběd, svačinu, večeři a ovoce, které jim bude podáváno ve společné jídelně, nebo přímo na pokoj. Diabetici mají možnost objednat si i druhou večeři. Klient má také možnost si uschovat své potraviny v ledničce, nebo si je kdykoliv ohřát v mikrovlnné troubě.

Aktivity

V nabídce máme také volnočasové aktivity, jako například: Využití naší knihovny (i s denním tiskem – časopisy/noviny), společenské hry, filmové večery, kreslení/modelování, společné diskuze s přizvanými hosty a se známými osobnostmi, společné výlety. Náš areál také nabízí možnost zahrádkaření a péči o drobné domácí zvířectvo. Areál je vybaven tak, abyste si pobyt zpříjemnili a mohli zde relaxovat, např.: na relexační lávce nad jezírkem s rybami a pozorováním našich koníků,sledováním občasných sportovních utkání na našem víceúčelovém hřišti nebo společné využití táborového ohně s opékáním buřtů. Celý areál je k dispozici nejenom návštěvníkům, ale především našim klientům. Pro vaše návštěvy je zde možnost parkování a využití restaurace ke společnému posezení, přespání v letních měsících ve dvoulůžkových chatkách a pro ty nejmenší jízda na koních pod dozorem odborné instruktorky.

Více informací na telefonu: paní Pečenková (registrovaná zdravotní sestra) 605 368 786; pan Pečenka (jednatel) 721 058 382, 606 364 731

Email: senior.nepomuk@email.cz

Nebo nás přijďte navštívit a o všem se v klidu informovat. Preferujeme po telefonické domluvě prohlídku Senior centra a osobní jednání. Těšíme se na Vás a váš nový domov vymodelujeme dle vašeho přání.

S pozdravem Tým pracovníků Senior centra Nepomuk s r.o.

Odkaz na stránky: http://www.seniorcentrumnepomuk.goneo.cz/

Senior Centrum Nepomuk, s.r.o. Zvětšit obrázek

vložil: Starosta 20:02 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

strazny-andel

pátek, 16. leden 2015
10:23

strazny-andel

Zabrousil jsem na webové stránky nového centra a nestačím se divit. Podnik se ještě pořádně nerozběhl a už se chlubí, že děti z MŠ občas navštěvují seniorský dům, stejně jako, že penzion pořádá každoročně kulturně zábavné programy :)
Morbidně pak působí výběr reklamy od Seznamu, viz obrázek...

Sorry za koment zde, ale na webu Senior Centra není diskuse možná...
---------------------------------
Zpráva byla upravena 16.01.2015 ve 10:52:43


Napsal: strazny-andel [Odpovědět]