Oprava místních komunikací – II. a III. etapa

[úterý, 30. červen 2015]

Dle harmonogramu prací firmy Strabag, a.s., by měla být provedena oprava živičného krytu (+5 cm ABS) na místní komunikaci ve středu, a to dne 5. srpna 2015. (Pozn.: V úterý 4. srpna budou prováděny přípravné práce – frézování „zámků“, apod.).

 

V předstihu tedy počítejte s dopravním omezením. Na několik hodin nebude průjezdná místní komunikace od kostela sv. Vavřince směrem na bytovky. Objízdná trasa na bytovky a ke hřbitovu bude možná ve směru příjezdu od obce Tojice.

Přesný termín stavebních prací, resp. uzavírky se může operativně změnit +- nějaký den kvůli nepříznivému počasí, apod., každopádně budeme ještě včas informovat.

Pro zajímavost:

(Délka tohoto opravovaného úseku je 362 b.m – k DZ začátek a konec obce Vrčeň, šířka záběru pokládky je 4,0 m + rozjezdy; 1.509 m²).

Dále bude na několik hodin v tento den také uzavřena místní komunikace ke hřbitovu, která se bude potahovat mikrokobercem (+4 cm ABS; 420 m²). V souvislosti s tímto se také opraví kousek MK přímo naproti ZŠ (91 m²), dodělá kousek MK u zvonů na separovaný odpad – směr Coop (107 m²) a dále kousek MK od napojení se sil. III. třídy směrem do Planěk (rozrytí, úprava pláně, hutnění, vyrovnávka, odvodnění, obrubníky, atd. – plocha 180 m²).

Celkové náklady 636.820,-Kč (Z toho dotační zdroj činí 220.000,-Kč).

Oprava místních komunikací – II. a III. etapa Zvětšit obrázek

vložil: Starosta 10:20 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!