Dominik Hašek hostem ve Vrčeni

[neděle, 6. září 2015]

V sobotu 5. září 2015 jsme měli první letošní hon na kachny na biologickém rybníku. Jako jeden z hostů si k nám přijel zastřílet také slavný hokejový brankář Dominik Hašek. Tohoto zkušeného gólmana to byl jeho vůbec první hon na kachny v životě. Dařilo se mu výborně, každým výstřelem se postupně zlepšoval. Nakonec se mu podařilo střelit 5 kachen, čímž se zařadil mezi nejlepší střelce tohoto prvního kachního honu.

Do Vrčeně přijelo celkem 16 hostů, kteří za dvě hodiny nastříleli 105 kachen. Posezení po honu bylo tradičně v bývalém hostinci U Brabců ve Vrčeni, který slouží jako naše myslivecká klubovna.

Nutno podotknout, že Dominik je příjemný společník, skromný a přátelský člověk, který se s každým rád ochotně vyfotí. Po honu nikam nespěchal a tak se ještě dlouho sedělo u piva a hovořilo o mysliveckých zážitcích.


Dominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve VrčeniDominik Hašek hostem ve Vrčeni

vložil: Starosta 10:31 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!