Rozvoz jídel - Hostinec Na Faře Vrčeň

[neděle, 4. říjen 2015]

MENU – 65 KČ (hlavní jídlo + polévka)

  • Denně výběr ze 3 jídel + polévka
  • V nabídce i minutková jídla
  • Pro firmy i jednotlivce
  • Osobní přístup
  • Týdenní nabídka, objednávky lze zasílat i mailem
  • Platba denně, týdně, měsíčně (hotově nebo fakturou)

DOPRAVA ZDARMA!

TEL. 737 78 44 58

Email: hostinecnafarevrcen@seznam.cz

http: www.hostinecnafare.cz

NEBOJTE SE NÁS NEZÁVAZNĚ VYZKOUŠET!

Rozvoz jídel - Hostinec Na Faře Vrčeň Zvětšit obrázek

vložil: Starosta 10:55 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Jiří Mařík

úterý, 6. říjen 2015
20:43

to Nespokojená strávnice:
Bohužel o žádné stížnosti na vlasy v jídle nevím, já tu mám samou chválu. Asi víme odkud vítr fouká :-) Možná by si někdo měl zamést před svím práhem.


Napsal: Jiří Mařík [Odpovědět]

Strolda

úterý, 6. říjen 2015
18:48

Strolda

to Starosta: To se dalo čekat, že se neozve. Takových hrdinů, co nemají odvahu napsat cokoliv pod svým vlastním jménem je hodně a nejen zde na obecních stránkách. Ať žije zbabělství :-8


Napsal: Strolda [Odpovědět]

Starosta

úterý, 6. říjen 2015
17:14

Starosta

to Vrčeňanda: Děkujeme za připomínku, i když ten příspěvek nepatří pod rozvoz jídel, ale např. do návštěvní knihy nebo k informaci o očkování psů, které asi máte konkrétně na mysli. Dostali jsme informaci pozdě, proto se to hlásilo několikráte.
Opakování jest matka moudrosti, říká se. Někteří si zase stěžují, že dělají na směny, že neví co se hlásilo, popř, že slyšeli jenom půlku...někdo nechodí na net vůbec (většinou jde o starší spoluobčany), jiný nečte vývěsky, takže věřte, že je těžké se zachovat všem.

A propó, nespokojená strávnice se mi doposud neozvala, byť jsem psal i na uvedený mail. Divné, že? :-?


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Vrčeňanda

úterý, 6. říjen 2015
16:23

Vážení, myslím si, že je dost obtěžující vyhlašovat jedno a to samé hlášení několikrát za sebou. Nevím, zda je to určené tenhle způsob hlášení EU, ale myslím si, že stačí vyhlásit jednou, poté hned zopakovat a už dost! Nač se hlášení tolikrát opakuje, myslíte že jsme natrvdlí? Vždyť máme i vývěsky a ten, kdo má zájem o obecní dění, tak mu stačí hlášení jednou a přečíst si vývěsky, kde všechno je. Děkujeme a doufáme, že už nebudeme přehlcení tolikerým opakováním...


Napsal: Vrčeňanda [Odpovědět]

Tomáš Chouň

úterý, 6. říjen 2015
15:20

Dobrý den, jestli jsem paní (slečnu) Elišku dobře pochopil, chtěla by článek přesunout do sekce: http://www.vrcen.cz/novinky/inzerce/
tam zřejmě i patří.
Souhlasím s názorem, že pokud má někdo zdravotní problémy z veřejného stravování, hlásí se to KHS a ne na obecní stránky jako anonym.


Napsal: Tomáš Chouň [Odpovědět]

Krtek

úterý, 6. říjen 2015
09:45

Krtek

To bude nějaká kachna :)


Napsal: Krtek [Odpovědět]

Starosta

pondělí, 5. říjen 2015
10:48

Starosta

to Eliška: Nevím, jak to myslíte....


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Eliška

pondělí, 5. říjen 2015
10:35

Neměl by být článek označen jako PR?


Napsal: Eliška [Odpovědět]

Starosta

neděle, 4. říjen 2015
16:26

Starosta

to Nespokojená strávnice: Myslím, že to je naprostý nesmysl. Určitě jste na to neprodleně upozornila obsluhující personál, ne? Nebo dokonce KHS? Pokud to všude rozhlásíte, tak se můžete klidně také podepsat. Předpokládám, že určitě nechcete šířit poplašné zprávy nebo dělat nějaké konkurenční pomluvy.
Takže očekávám neprodleně podpis nebo mail na obec (klidně můžete zavolat i na mobil), abych to mohl jako zastupující pronajímatel hostince obratem řešit. Pokud se tak nestane, příspěvek bude smazán, jelikož tento anonym neberu za věrohodný.


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Nespokojená strávnice

neděle, 4. říjen 2015
15:32

Zdravím,
Byla jsem u vás s kamarádami na obědě a to pardon, ale teď litejeme, že jsem tam vůbec zacházely! Jedna z nás měla v jídle vlasy a co nás následovalo, tak hodinu potom ani slovy nepopíšu. Všechny jsme měli zažívací problémy neskutečného rázu. Zaručuji Vám, že to rozhlásim všem, kteří mají cestu do Vrčeně. Rozhodně nikomu nedoporučuji návštěvu nebo odebírání obědů tohoto \"hostince\"!


Napsal: Nespokojená strávnice [Odpovědět]