Výsadba jabloňové aleje

[sobota, 7. listopad 2015]

Rychlá akce s názvem: "Přijďte si zasadit svojí jabloň a staňte se jejím kmotrem" zdárně proběhla v sobotu 7. listopadu 2015 od 9:00 hodin.

Cestu z Vrčeně na Tojice nyní zdobí celkem 30 kusů jabloní třech odrůd. (15 ks vpravo a 15 ks vlevo, až k černému křížku).

Vypilo se cca 10 litrů čaje, půl litru rumu a opeklo se 30 vuřtů. Počasí bylo sice zamračené, ale jinak na listopad krásně teplé, po ranním deštíčku bylo v polodne okolo 15 ºC, a tak nám šla práce pěkně od ruky, mělo to spád a dobrá nálada opravdu nechyběla.


OBEC VRČEŇ tímto děkuje:

- Plzeňskému kraji - za poskytnutí dotace „Tisíc stromků pro Plzeňský kraj“.

- Rodině Roušalových - za úpravu strání, dovoz stromků, kompostu a mulčovací kůry.

- Petrovi Hortenskému - za úpravu cesty a vybagrování jam pro stromky.

- Městu Nepomuk - za poskytnutí traktoru s vlekem a nádrže na zalévání stromků (obsluha: Tomáš Chouň a Petr Vajskébr).

- Vráťovi Chodorů - za přípravu občerstvení.

- V neposlední řadě samozřejmě všem, kteří přišli pomoci s výsadbou – měli by být všichni zvěčněni na přiložených fotografiích.


Výsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové alejeVýsadba jabloňové aleje

vložil: Starosta 15:12 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!