Částečná uzavírka komunikace č. II/191 v obci Vrčeň

[pátek, 9. listopad 2018]

V termínu od 10. 11. 2018 do 12. 12. 2018 bude částečně uzavřena komunikace č. II/191 v obci Vrčeň z důvodu opravy povrchu předmětné komunikace. Uzavírka bude realizována po úsecích vždy jen pro jeden jízdní pruh. V nepřehledných úsecích průtahu bude provoz řízen pomocí způsobilých a náležitě poučených osob. Žádáme řidiče o trpělivost.Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

starosta Chodora

pondělí, 12. listopad 2018
21:21

starosta Chodora

Dobrý den Stroldo,
oprava komunikace č. II/191 je plně v režii Správy a údržby silnic Plzeňského kraje, včetně výběru opravovaných úseků. Komunikace je oprávována jako kompenzace za vedení objízdné trasy přes obec Vrčeň v rámci rekostrukce úseku komunikace č. II/191 Vrčeň - Čečovice - Dožice. Oprava zahrnuje odfrézování vrchní vrstvy (cca 3- 5 cm) a položení nového povrchu se zachováním původního profilu komunikace. Byli bychom samozřejmě rádi, kdyby nám SÚSPK opravila celý povrch průtahu obcí včetně obrubníků, krajnic atd., ale finanční prostředky na akci jsou omezené. Jsme rádi i za dílčí rekonstrukci povchu ve vybraných úsecích.


Napsal: starosta Chodora [Odpovědět]

Strolda

pondělí, 12. listopad 2018
16:27

Strolda

Dobrý den,
chtěl bych se touto cestou zeptat, jakým systemem je rešena oprava komunikace č. II/191. Asi by mne nejvíce zajímalo, proč není odfrézován nejvíce poškozený úsek a to od nemovitosti pí. Urbanové až dolů k poště. Ještě by mne zajímalo, co vše bude oprava zahrnovat. Jestli se opraava týká jen povrchu vozovky, nebo jestli se budou opravovat také obrubníky, které se v otáčce částečně vyvracejí.
Děkuji za odpověď.


Napsal: Strolda [Odpovědět]