Blahopřání

[středa, 30. leden 2019]

V měsíci lednu 2019 oslavily své narozeniny a svá životní jubilea naše spoluobčanky: paní Věra Chounová a paní Blažena Chodorová.
Zastupitelstvo obce blahopřeje všem oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Blahopřání Zvětšit obrázek


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

stavitelvl

pátek, 30. srpen 2019
14:03

stavitelvl

To Marek: Vážený pane Marku. To co mne nejvíce rozlobilo, je skutečnost, že mne obec záměrně uklidila z oslav i když dobře věděli, že jsem doma, dokonce jste se fotili cca 20m od našeho domu, tak by asi to stálo obrovské vysílení k nám zaběhnout, jak PŘEDEM SLIBOVALI, tady nejde o nějaké datum pro rodáky, ale o způsob jednání zde v obci a vo tom to je!! To , že mne údajně měli ocenit i když já O NIČEM NEVĚDĚL, takže je to dosti tvrdě od obce nedůstojné, jak tedy ocenila moji práci, nevím, zda by se někomu podobný styl zamlouval, že se uráčí přijít až po 9 dnech a ještě trapně se vymlouvat a nabídnout mi zbytky z oslav, prosím pokud jim to bylo tak zatěžko mě informovat, tak nemuseli o mě nic trapně hláisat, kdy znoviu opakuji po sté, že o mě dobře věděli, že jsem doma a čekám na ty jejich návštěvy!! Nevím jak to mám více napsat, ale zde nešlo o ocenění, zde šlo opět o záměrnou a dobře připravenou provokaci! A o jakém provazu zde páni anonymové žvaní, těch provazů je zde hodně a bohužel jed horší než druhý a za ty se mi nechce tahat, nejsem tupá ovce!!


Napsal: stavitelvl [Odpovědět]

Marek

čtvrtek, 29. srpen 2019
16:47

Když zde dne 2. února pan starosta oficiálně oznámil termín oslav kulatého výročí obce, určitě netušil, čím si tak popudí stavitelevl.
Ať už zde tento nick bude za deset let fungovat nebo ne, přejme zdar dalšímu setkání Vrčeňáků v r. 2029 a dík za uspořádání toho srazu letošního !


Napsal: Marek [Odpovědět]

místostarosta Mašek

čtvrtek, 8. srpen 2019
07:39

místostarosta Mašek

to |Marek: Dobrý den,
dovolím si odpovědět. Ano, je to pravda, dříve to nebylo jednoduché. Ale i my jsme postupovali starou metodou. Bylo totiž rozesláno téměř 200 tištěných pozvánek + samozřejmě informace na webu, v novinách a na fejsu.
Fotky z oslav roku 1975 budou k vidění na OÚ.


Napsal: místostarosta Mašek [Odpovědět]

|Marek

středa, 7. srpen 2019
17:36

admin

to starosta Chodora:
Dát na vědomost konání významné akce nebylo v době předinternetové nic jednoduchého. První - nebo jeden z prvních? - sraz rodáků se konal ve Vrčeni v r. 1975

POZVÁNKA
Váženým rodákům vrčeňským
Při příležitosti oslav 30. výročí osvobození naší vlasti hodláme pro rodáky i pro občany, kteří kdysi ve Vrčeni žili a mají na obec dobré vzpomínky, uspořádat večírek, na který Vás tímto srdečně zveme. Večírek se bude konat v předvečer hlavních oslav - v pátek dne 9. května 1975. Na setkání bude příležitost oživit si v přátelském pobesedování doby, které jsme společně v naší obci prožili.
Druhého dne, tj. v sobotu 10. května se pak můžete na řadě výstavek seznámit se životem naší obce od minulého století až do dnešních dnů. Připomeneme si 55. výročí založení Sokola i 70. výročí trvání požárního sboru ve Vrčeni. Oslavy vyvrcholí veřejnými vystoupeními společenských složek a školní mládeže za doprovodu hudby na vrčeňské návsi. Program bude zakončen taneční zábavou....
Budete-li se chtít sjezdu rodáků zúčastnit, vyplňte prosím níže přiloženou přihlášku a zašlete na adresu: Václav MARKVART, 335 41 VRČEŇ 76
Zve a na shledanou se těší přípravný výbor

Nejsou z té doby nějaké fotky?


Napsal: |Marek [Odpovědět]

starosta Chodora

sobota, 2. únor 2019
20:19

starosta Chodora

Setkání rodáků k příležitosti 830 let od založení obce Vrčeň se bude konat v sobotu, na posvícení, na sv. Vavřince, tj. 10. 8. 2019. Těšíme se na Vaši návštěvu. O akci včetně programu a dalších informacích budeme v předstihu informovat na stránkách obce.


Napsal: starosta Chodora [Odpovědět]

Marek

pátek, 1. únor 2019
22:45

V tomto roce oslaví kulaté jubileum také obec VRČEŇ. Bude-li se konat setkání rodáků, můžete prosím v předstihu oznámit termín akce? Mnozí již plánují dobu dovolené, tak abychom nic nepropásli... Díky


Napsal: Marek [Odpovědět]