Masopustní rej masek 2019

[neděle, 17. únor 2019]

V sobotu 16. února 2019 se uskutečnil „Masopustní rej masek“. Průvod masek vyšel krátce po 13-té hodině, tradičně od hostince Na Faře. Letos nám počasí přálo, až si člověk říkal, jestli je opravdu únor. Bylo zcela jasno, na slunci 15°C nad nulou a bezvětří, čili ideální počasí na únorovou procházku. Na letošní průvod přišla smrtka, která tropila samé neplechy, bratr Žižka s palcátem, bezdomovci Franta, Václav a Pepa, strašliví piráti, klauni různých velikostí, veselé selky, lázeňský švihák, vzorně vybavený údržbář, krásná princezna a další masky. Dobrá nálada a žertíky na náročné cestě obcí rozhodně nechyběly.Po návratu do hostince dostala každá maska z průvodu občerstvení. I letos se vše vydařilo a všechny masky zdárně přežily náročnou masopustní veselici.


Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019Masopustní rej masek 2019

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Taky masopust

středa, 20. únor 2019
09:28

to Josef Masopust: To seš hrdina někoho nařknout a ani nemít odvahu se pod to podepsat. Sem zvědavej, jestli zvedneš příští rok zadek a půjdeš tento průvod podpořit jako maska, když ti byl masek málo a hlavně jestli to také zvládneš zorganizovat. A i mne zajímá jestli se někdo na obci panu starostovi ozval ohedně masopustního průvodu a bordelu po obci.


Napsal: Taky masopust [Odpovědět]

Josef Masopust

pondělí, 18. únor 2019
13:28

Asi špatná organizace. Málo maškar, ale větší bordel po vsi! Třeba se ještě někdo ozve. Tady nebo starostovi na úřad.


Napsal: Josef Masopust [Odpovědět]

František Kuchynka

pondělí, 18. únor 2019
09:44

Buhužel musím konstatovat, že mně tato akce příliš radosti nepřinesla. Za mé nepřítomnosti, vnikla na můj pozemek rozjařená skupina - bůhví kudy, měl jsem zamčeno Překvapila mou matku, která o akci nevěděla, protože už bydlí jinde. Během návštěvy měl nějaký maskovaný dobrák potřebu si hrát se stěrači na mém autě a jeden to nevydržel, takže sháním náhradní díl. Jěště že tam matka byla, třeba by byla škoda ještě větší. Přemýšlel jsem zda se ozvat, či to nechat být, ale myslím že by se podobné jednání nikomu nelíbilo.... ani "škodičovi". Věc považuji za uzavřenou a nebudu se k ní dále vyjadřovat.


Napsal: František Kuchynka [Odpovědět]