Parkování u nádraží v Nepomuku-Dvorci po dobu rekonstrukce

[pondělí, 8. duben 2019]

Od 10. dubna 2019 po dobu úprav nádraží  (do 30. října 2019) ve Dvorci (a jeho okolí) bude, bohužel, parkování problematické.

Po schůzce dotčených firem a orgánů došlo k dohodám o úpravách takto: autobusové zastávky budou přesunuty po dobu výstavby do prostoru před COOP /konzum/.
Okraj prostoru této parkovací plochy směrem do kolejiště bude osazen na hraně tzv citybloky, čímž vznikne jasně viditelná hrana a ta umožní motoristům zde parkujícím využít i prostor vpředu, který dnes zbývá volný /zhruba 2 metry/. Při rozumném parkování pod úhlem 45 stupňů lze dle norem tato šířka použít pro dvě řady vozidel a středovou výjezdovou část.

Parkovací místa, která ubydou v této lokalitě a v lokalitě u manipulace, budou nahrazena plochou v zadní části manipulace /dnes u firmy SPOLTEX/ s možností příjezdu z ulice Lesnické, kde bude vytvořena prozatimní komunikace do tohoto prostoru.

Firma Berdych na základě dohody vytvoří na staveništi koridor pro pěší směrem k nádražní budově, pro nástup do vlaků.Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!