Program oslav 830 let obce

[pátek, 14. červen 2019]

Program oslav 830 let obce spojený se setkáním rodáků a přátel Vrčeně.

Program oslav 830 let obce Zvětšit obrázek


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Šárka

pátek, 21. červen 2019
09:19

Dobrý den,
prosím můžete mi poslat textové podklady programu? Dala bych to na nepomucký web.

Moc děkuji
Šárka Boušová


Napsal: Šárka [Odpovědět]

místostarosta Mašek

úterý, 18. červen 2019
14:02

místostarosta Mašek

to stavitelvl:
V programu jsou uvedeny dočasné expozice, které jsou speciálně vytvořeny pouze pro tento slavnostní den. Nejsou zde tedy uvedeny stálé expozice, ani ostatní subjekty, které běžně poskytují služby svým návštěvníkům, např. Hostinec Na Faře, Restaurace svatý Vojtěch, Prodejna lahvového piva „Pod Zelenou Horou“, Ekozahradnictví nebo Keramika Slunovrat. Uvádět pouze jeden subjekt by nebylo fér vůči těm ostatním, to snad uznáte. Pan starosta se byl zeptat, zda budete mít v tento den otevřeno, že Vás chceme také zapojit do oslav, no a zda k Vám tedy vůbec můžeme směřovat případné návštěvníky oslav, když jsme pořád ti nejhorší.

Historická a modelová železnice bude uvedena v reklamním prospektu obce, který bude zdarma k dispozici při konání oslav. Takže můžete být naprosto v klidu, pane Navrátile. Dokonce chceme vydat i knihu o obci, která bude mít okolo 500 stran a další jiné prospekty a brožurky. Celá organizace oslav, které jsou 1 x za 10 let není zrovna jednoduchá, to mi věřte. Na všem intenzivně pracujeme už velmi dlouho (na knize dokonce několik let). Vy osobně to třeba neoceníte, ale doufáme, že ostatní ano, zejména ti, kteří mají k naší obci kladný vztah.

Infotabuli opravila obec na vlastní náklady, nestálo Vás to ani korunu. Ostatně i její pořízení bylo uděláno na popud obce (dokonce můj). Zaplacena byla sponzorsky. Jedinému komu to tehdy vadilo, že se tam infotabule umístila, jste byl paradoxně Vy sám. Pak Vám zase vadilo, že jí někdo (něco) poničil(o). Takže opravdu nevíme, vážený pane Navrátile, o co Vám pořád jde. :-?

Přejeme mnoho klidu a krásný den.


Napsal: místostarosta Mašek [Odpovědět]

stavitelvl

úterý, 18. červen 2019
00:15

stavitelvl

Vážená samosprávo! Opět vám děkuji za další lekci vašeho jednání a že jste nás jako obvykle vyřadili z oficiálního programu oslav, jako kdybychom zde ani neexistovali a potom se nedivte výtkám, které uvádím a pan místostarosta ať si odpustí zase své nemístné osočování. Nevím tedy, proč jste k nám pane starosto vůbec chodil, abychom se zúčastnili oslav obce a uzavírali dohodu, když zde o nás opět není ani zmínka a potom kdo zde jedná podle! Moc děkuji za další lekci vašich intrik a přeji mnoho úspěchů!! Už vím, proč byla infotabule zničena a z jakého důvodu!


Napsal: stavitelvl [Odpovědět]