Kulturní akce - jaro 2020

[středa, 25. březen 2020]

Kulturní akce - jaro 2020

Vážení spoluobčané,

ač nás to velice mrzí, veškeré kulturní a společenské akce, které nás čekají v měsíci dubnu 2020 zcela jistě nebudou. Jedná se zejména o velikonoční křístání, velikonoční pomlázku, pouťové atrakce, stavění máje.

Dle opatření vyhlášených Vládou ČR je zakázáno sdružování osob, dále je nařízeno vycházet z domova jen v nejnutnějších případech (např. zaměstnání, nákup, neodkladná návtěva lékaře či úřadu). Tato nařízení prakticky vylučují výše uvedené akce.

Vím, že se na tyto tradiční akce všichni těšíme, ale zdraví nás a našich spoluobčanů je přednější a je potřeba strpět tato omezení. Apeluji na vás, oslavme letos tyto svátky jen v kruhu rodinném.

Dále jsou v ohrožení též akce, které se mají uskutečnit v měsících květen a červen, např. společný dětský den, rybářské závody, folklorní slavnosti Pod vrčeňskou lípou, Výstava historické požární techniky v Litoměřicích, hasičské soutěže a jiné. O těchto akcích budeme dále informovat dle aktuálního vývoje šíření koronaviru a souvisejících nařízených opatření.

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

starosta

 Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!