Pozvánka na společné focení všech členů SDH Vrčeň

[neděle, 14. červen 2020]

Bratři a sestry, 

srdečně Vás zveme na společné focení, které se uskuteční v sobotu dne 20. června 2020 ve 14 hodin před základní školou Vrčeň. Společná fotografie bude pořízena pro účely publikace o historii našeho sboru. Tato publikace bude vytištěna u příležitosti 130. výročí založení našeho sboru, které oslavíme dne 8. srpna 2020. Proto je nutné, abychom se zúčastnili, pokud možno, všichni. Dostavte se, prosíme, ve slavnostní vycházkové uniformě, popřípadě v PS II. Ti, kdo z vás nemáte uniformy, přijďte klidně v civilním oblečení (vítány jsou i hasičská trička SDH Vrčeň).

Rádi se uvidíme s Vámi se všemi! 

Na setkání se těší

Jiří Strolený, starosta SDH

Jiří Strolený ml., velitel SDHPřidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!