Infocentrum v obecním hostinci Na Faře

[pátek, 11. září 2020]

Obec Vrčeň nechala vyrobit krásnou velkou prosvětlenou vitrínu do obecního hostince Na Faře. Ve spolupráci s dobrovolnými hasiči do nich soustředila své turistické a kulturně propagační materiály. Doposud bylo možné tyto předměty zakoupit pouze na OÚ, a to samozřejmě jen v úředních dnech a hodinách. Hasičské předměty bylo možné pořídit pouze jen u vybraných členů výboru SDH. Uloženy byly v hasičské zbrojnici. Obojí bylo pro potencionální zájemce poměrně omezující skutečností. Nyní je vše soustředěno na jednom místě, 7 dní v týdnu, od dopoledne, až do pozdního večera.

K prodeji zde najdete obecní knihu „Od minulosti k současnosti“ v prvním i druhém rozšířeném vydání, knihu „Sakrální památky Vrčeně“, „Pamětní knihu Sboru dobrovolných hasičů ve Vrčeni“, obecní polokošile různých barev a velikostí, pro pány i dámy, hasičská trička různých velikostí, turistické vizitky (vč. té výroční), u obsluhy hostince jsou k dispozici i všechna turistická razítka (7+1), a mnoho dalších drobností, jako např. hasičské kšiltovky, píšťalky, otvíráky, šňůrky na krk, reflexní vestičky, gumové nafukovačky do vody, zápisníky s tužkou nebo celá řada zajímavých hlavolamů.

Poděkování patří p. Jiřímu Strolenému, za rychlou a skvělou výrobu a také nájemci obecního hostince p. Jiřímu Maříkovi, za dovoz a spolupráci při budoucí obsluze tohoto našeho malého „infocentra“.Infocentrum v obecním hostinci Na FařeInfocentrum v obecním hostinci Na FařeInfocentrum v obecním hostinci Na FařeInfocentrum v obecním hostinci Na FařeInfocentrum v obecním hostinci Na FařeInfocentrum v obecním hostinci Na Faře

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!