Zrušeno Rozsvícení vánočního stromku, Setkání seniorů

[pondělí, 22. listopad 2021]

Vážení spoluobčané,

z důvodu aktuální epidemilogické situace Covid 19 a současných opatření Ministerstva zdravotnictví musíme zrušit tradiční oblíbené společenské akce Rozsvícení vánočního stromku a Setkání seniorů. Snad v příštím roce bude lépe...Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

sůl nad zlato

pátek, 10. prosinec 2021
16:20

Naopak děkujeme že zimní údržba je taková jaká je. Je to v pořádku. Vždy na začátku zimy mají hlavně řidiči trochu kecy, ale dá se na to zvyknout a naučit se jezdit!!!! Pokud se někdo necítí, tak máme nohy, autobusy....


Napsal: sůl nad zlato [Odpovědět]

starosta Chodora

pátek, 10. prosinec 2021
08:25

starosta Chodora

Pro pana zimní údržbu: Správné řešení neexistuje. O úklidu sněhu tady píšeme každý rok od doby, kdy vznikl web obce. Každý rok děláme vše špatně bez ohledu na to, kdo je zrovna starostou. Viz například anketa níže.


Napsal: starosta Chodora [Odpovědět]

zimní údržba

čtvrtek, 9. prosinec 2021
21:34

to starosta Chodora: Co to je za blábol od inženýra? To je jako lepší nechat sníh uklouzat auty, která k nám na bytovky nemohla vyject ani sject dolů a čekat až ten sníh přestane jako padat a pak vyrazit pluhovat?! My jezdíme ráno do práce, ne až v 11 hodin!! Vy možná ještě spíte nebo jedete ráno jenom na nádraží a pak asi v teple vlakem. Můžete dělat poradce na SÚS. To by nevyjelo po celé republice ani kolo pane Chodoro! A to neuklizené listí pod tím sněhem je taky hodně nebezpečný!! Nepřeju nikomu aby si na takové vaší neúdržbě zlomil nohu! Pokud děláte co umíte tak toho teda asi moc neumíte! Se nezlobte.


Napsal: zimní údržba [Odpovědět]

starosta Chodora

čtvrtek, 9. prosinec 2021
17:58

starosta Chodora

To Ktrtek: Dnes byla sněhová kalamita v celé republice. Možná jste si všiml, že ani cesty spravované SÚS i přes veškerou snahu nebyly moc sjízdné. Kamiony stály, mnoho aut v příkopech, jedno též v serpentinách ve Vrčeni.
Od rána jsem sledoval vývoj počasí a meteorologické předpovědi. Do 11 hodin byla předpověď silného sněžení, což se též potvrdilo. Pak jsem vyslal traktor s radlicí, aby prohrnul cesty. Dříve to nemělo smysl. Prohrnutí sněhu trvá cca 2,5 hodiny. Než traktor projede celou obec, jsou cesty v hustém sněžení znovu zapadané. Navíc traktor svou radlicí cesty "uklouže", když na ně napadne čerstvý sníh, jsou zcela nesjízdné. Řešením by bylo hrabat sníh a okamžitě solit, ale na to nemáme techniku. Prosím o pochopení, děláme, jak nejlépe umíme.


Napsal: starosta Chodora [Odpovědět]

Krtek

čtvrtek, 9. prosinec 2021
10:56

Krtek

Já jsem se chtěl zeptat zastupitelů, jestli se taky nezrušila zimní údržba komunikací, protože to tak dnes vypadalo.


Napsal: Krtek [Odpovědět]

Jára

sobota, 27. listopad 2021
20:11

No je škoda toho rozsvícení určitě by stromek v noci byl lepší kdyby svítil počkáme na příští rok


Napsal: Jára [Odpovědět]