Pokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitově

[pátek, 15. duben 2022]

Pokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitově. Ve čtvrtek 14. 4. 2022 jsme vyplnili podstavec pod nádrž na vodu 11 tunamy kamene a vyrovnali zeminu kolem podstavce. V areálu hřbitova je již položeno vodovodní vedení a nainstalovány kohouty. Ve čtvrtek jsme toto vedení zahrnuli. Pokud vše půjde podle plánu, měl by být celý projekt hotový v květnu letošního roku. Už nebude potřeba chodit s kropáči s vodou přes celý hřbitov, voda na zalévání bude každému dostupná na čtyřech místech podél centrální cesty hřbitovem. Nádrž v dolní části hřbitova bude následně zrušena.


Pokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitověPokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitověPokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitověPokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitověPokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitověPokročili jsme ve výstavbě rozvodu vody po hřbitově

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Boudová Marie

úterý, 24. květen 2022
10:00

Od dubna,kdy byl hřbitov rozkopán,s příslibem,že nebude nutno nosit vodu přes celý hřbitov,je hřbitov naprosto bez vody. Vodu si vozím ze Dvorce a hůř jsou na tom ti, kteří jdou pěšky nebo přijedou třeba z třicetikilometrové vzdálenosti a netuší,že ani v nádrži voda není. A vzhled hřbitova je žalostný,výkopy nejsou zahrnuty a hromady zeminy prorůstají trávou. Pro přístup k hrobům vlevo je třeba přejít hrbolatý, nedbale zahrnutý výkop. Ráda bych věděla,proč práce nepokračují a kdy bude hřbitov uveden do stavu, odpovídajícího místu posledního odpočinku našich blízkých.


Napsal: Boudová Marie [Odpovědět]