Úklid odpadků z návsi

[pátek, 3. červen 2022]

Dnes jsem uklidil odpadky z návsi a odvezl je do sběrného dvora. Celkem se jednalo o 40 kg odpadu, cena 120 Kč. Snad nám vydrží uklizená náves alespoň přes víkend.

Úklid odpadků z návsi Zvětšit obrázek


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Jiří

neděle, 12. červen 2022
20:29

to taky Vrcenak: Mimichodem ty klíče tu stále visí a čekají na Vás.Jiří


Napsal: Jiří [Odpovědět]

Jiří

neděle, 12. červen 2022
20:27

to Popelář: A že jste to neuklidil sám, ono je svělé tady psát co je špatně ale vzít si rukavice a uklidit to sám to ne. jiří


Napsal: Jiří [Odpovědět]

Jiří

pondělí, 6. červen 2022
20:54

to Popelář: Bordel na Návsi? A Kdo ho asi udělal? A co kdyby si ho uklidil ten co ho udělal? Nemusel by se nikdo platit.


Napsal: Jiří [Odpovědět]

Jiří

pondělí, 6. červen 2022
19:52

to taky Vrcenak: Vidím, že tu máme nového kuchaře-kuchařku který tomu rozumí a bude semnou vstávat ve 3.40 a chodit spát ve 23 00 nebo déle podle lidí 30 dní v měsíci, rád mu předám klíče a nechám mu je měsíc a uvidíme jak to dokáže a pak si tady všichni přečteme že je to očisec. Vždyť jsem byl u rodičú před půl rokem na dvě hodiny- Ať si to každý zkusí klíče jsou k dispozici v restauraci a já si dám konečně volno. Pan Mařík - Já se totiž podepíši.


Napsal: Jiří [Odpovědět]

taky Vrcenak

sobota, 4. červen 2022
08:28

to Popelář: ten co má makat pro obec, nedokázal ani dodělat hřbitov včas. Řeknu vám kde je. Dřepu na Faře a chlastá jedno za druhým. Vždyť už má odpracováno. Tedy alespoň podle jeho slov.

Jinak on není bordel jen na návsi. Tento nepořádek však nedělají rodáci, ale dočasně ubytovaní hosté. Viděla jsem i že nepořádek z aut vyndávání i někteří, co sem ráno přivezou do školy děti.

Další nepořádek, který by asi mohl pan starosta řešit, je také místní pohostinství, které pan Mařík pomalu a jistě likviduje. Jídla, která zde bývalá luxusní, se proměnili v nechutné blafy. Pivo na tom není o nic lépe. A asi nejhorší je, když v 19:30 oznámí 7 lidem kteří ti seděli že zavírá.
Dokud se staral jen o hospodu, tak to celkem šlo. Ale pak to začalo již z velkého kopce dolů a teď seistni hostinec řítí ze skály dolů.


Napsal: taky Vrcenak [Odpovědět]

Popelář

pátek, 3. červen 2022
21:27

Nejednou to jde. Je docela trapné, že jste to neviděl sám a lidi vám to tady musí psát, že je hrozný bordel na návsi. A ještě trapnější je se tady neustále chlubit, jaký jste dobrý, jinak bychom to ani nevěděli. Pochválit se tedy umíte, to je pravda. Normální člověk by to uklízel průběžně a nikde by se tím nechlubil, protože je za to dobře placený, aby vše bylo v pořádku. A ten člověk, co má pracovat zdarma pro obec za trest dělá co?


Napsal: Popelář [Odpovědět]