Volební program TRADICE-VIZE-PROSPERITA

[úterý, 13. září 2022]

Volební program TRADICE-VIZE-PROSPERITA


Volební program TRADICE-VIZE-PROSPERITA

Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Kateřina Nováková

pátek, 23. září 2022
18:25

Dobrý den, já nechápu, jak se může na těchto stránkách nebo respektive obecním blocku, vyjadřovat anonym "pro krtka" s tímto slovníkem... Pokud se mám vyjádřit k anonymu "volby", tak si myslím, že obyvatelé Vrčene jsou svobodní a svéprávní lidé, kteří se nenechají ovlivňovat a zachovají zdravý rozum a zvolí si toho, koho uznají za vhodného pro naši obec.... Mějte krásný den Kateřina


Napsal: Kateřina Nováková [Odpovědět]

Kateřina Nováková

pátek, 23. září 2022
17:52

Dobrý den, já nechápu, jak se může na těchto stránkách nebo respektive obecním blocku, vyjadřovat anonym "pro krtka" s tímto slovníkem... Pokud se mám vyjádřit k anonymu "volby", tak si myslím, že obyvatelé Vrčene jsou svobodní a svéprávní lidé, kteří se nenechají ovlivňovat a zachovají zdravý rozum a zvolí si toho, koho uznají za vhodného pro naši obec.... Mějte krásný den Kateřina


Napsal: Kateřina Nováková [Odpovědět]

Maruan Novák

pátek, 23. září 2022
17:31

Nechápu,čemu se lidi diví. Člověk který tohle napsal a podepsal se "volby" toho pro obec musel vykonat mnoho a možná i nejvíc. Nevím jak vám, ale mě to vychází na pana sběratele odznáčků. Hezký den a volte vlastní hlavou, bez ovlivňování. MARIK


Napsal: Maruan Novák [Odpovědět]

Šulová

pátek, 23. září 2022
13:51

, nedá mi to, a proto píšu. Chce se mi zvracet z anonymů, kteří se bojí napsat veřejně pod svým jménem. Asi se stydí, že kdyby se podepsal tak se mu lidi budou smát jak smutný život vede a proto prudí. No jo předvolební boj... Tady jsou ,,ty lidi'' co mají táhnout za jeden provaz. Už vůbec nekomentuju jak cizí člověk může soudit někoho o kom ví úplný prd, to je tady totiž taky dobrým zvykem. A tobě ty anonyme co se bojíš víc srandy v tvým nudným životě.??


Napsal: Šulová [Odpovědět]

Krtek

pátek, 23. září 2022
13:44

Kuchynka Jan

Další chudák beze jména, který zná moje zvyky lépe než já sám. Děkuji za radu.


Napsal: Krtek [Odpovědět]

Pro Krtka

pátek, 23. září 2022
13:34

Raději doma chlastej jako je tvým dobrým zvykem byt každý den v lihu ! A nikam se neser


Napsal: Pro Krtka [Odpovědět]

Krtek

pátek, 23. září 2022
09:34

Kuchynka Jan

Rád bych zde veřejně poděkoval přispěvateli - chudákovi, kterému rodiče nedali jméno, nebo se za něj stydí, ale tak už to v naší obci chodí. Stačilo by vypsat úspěchy za poslední čtyři roky, ale to by nebylo tak přesvědčivé. Doufám, že noví voliči, kteří se dnes přihlásí k trvalému pobytu v obci, rovněž hned uhradí poplatky za komunální odpad. Já tady nebudu nikoho přemlouvat, koho má volit, výsledky se dozvíme v sobotu. A nezlobte se, že svůj příspěvek nezveřejním třikrát.
Jan Kuchynka


Napsal: Krtek [Odpovědět]

Volby

čtvrtek, 22. září 2022
22:12

Vážení spoluobčané
Tento pátek a sobotu budou v naší obci probíhat volby do zastupitelstva.
Prosím Vás zvažte svůj hlas, který rozhodne o zachování TRADIC, PROSPERITY, SDH a rozvoji naší obce v dalších letech. Myslím si že vedení obce by měli mít lidé již s letitými zkušenostmi a znalích místních poměrů a hlavně za kterými je již vidět velký kus práce pro obec Vrčeň. Obecní vodovod, plyn, odbahnění rybníku, přístavba školy, rozšíření obecního majetku (fara, hrad, pískovna a další pozemky). Bylo by špatné až katastrofální svěřit chod obce nezkušeným a neznalým, kteří kandidují jen z důvodu jediného svého zájmu, a to mít nadále obecní rybník pro své vlastní aktivity. Jiný důvod nemají, protože by již dávno byli ku prospěchu obce. Volím č.2 a to Tradici-Vizi-Prosperitu.


Napsal: Volby [Odpovědět]