Volební program PRO VRČEŇ

[čtvrtek, 15. září 2022]

Volební program PRO VRČEŇ:

Volební program PRO VRČEŇPřidat reakci

Jméno:
E-mail:

občan

pátek, 23. září 2022
12:42

Díky, ale komunisty nevolím. Kdyby nebylo současného naředění zastupitelstva obce, tak by ani ta kanalizace nebyla v chodu. A volit sběratele titulu fakt nebudu, ať už jde někam... to jsou furt samé medaile, ale udělat něco pro obyvatele, to ne!!!


Napsal: občan [Odpovědět]

Volby

čtvrtek, 22. září 2022
22:16

Vážení spoluobčané
Tento pátek a sobotu budou v naší obci probíhat volby do zastupitelstva.
Prosím Vás zvažte svůj hlas, který rozhodne o zachování TRADIC, PROSPERITY, SDH a rozvoji naší obce v dalších letech. Myslím si že vedení obce by měli mít lidé již s letitými zkušenostmi a znalích místních poměrů a hlavně za kterými je již vidět velký kus práce pro obec Vrčeň. Obecní vodovod, plyn, odbahnění rybníku, přístavba školy, rozšíření obecního majetku (fara, hrad, pískovna a další pozemky). Bylo by špatné až katastrofální svěřit chod obce nezkušeným a neznalým, kteří kandidují jen z důvodu jediného svého zájmu, a to mít nadále obecní rybník pro své vlastní aktivity. Jiný důvod nemají, protože by již dávno byli ku prospěchu obce. Volím č.2 a to Tradici-Vizi-Prosperitu.


Napsal: Volby [Odpovědět]