Na slovíčko, sousede s Evou Urbanovou

[středa, 31. prosinec 2008]

Přinášíme Vám neformální rozhovor s jednou z hvězd operního nebe, sólistkou Národního divadla v Praze a Metropolitní opery v New Yorku, paní Evou Urbanovou.


Foto


Jak a kde prožíváte vánoční svátky?

Svátky prožívám v rodinném kruhu. Pokud to jde, tak samozřejmě nejraději doma ve Vrčeni.

Co večeříte když čekáte na Ježíška?

Sama připravuji speciální bramborový salát. Místo brambor dám jenom dušenou zeleninu a majonézu nahradím spařenou cibulí. Jinak tam dám ostatní složky jako do klasického salátu. Kapra jsem letos poprvé připravovala na titanové pánvi, takže k jeho osmažení mi stačilo nalít na pánev pouhé tři kapky olivového oleje.

Co považujete za svůj letošní největší úspěch?

To, že jsem se mohla dožít Vánoc ve zdraví, směje se a ihned dodává Tedy ne jenom já sama, ale i všichni moji blízcí, která mám ráda, - to považuji za největší úspěch a štěstí.

Nepovedlo se Vám něco v letošním roce?

Každému z nás se v životě něco povedlo a něco zase nepovedlo. Co se mi nepovedlo, to mi dalo a dává hnací motor jít dál a být obezřetnější, aby se to již nestalo. Je to těžké vysvětlit a odpovědět na to stručně... Prostě, za to co se mi povedlo jsem velmi ráda, z toho co se mi nepovedlo jsem si vzala ponaučení, aby se mi to už nestalo.

Jaká Vás teď čekají vystoupení?

Hned zítra, tj. 1. ledna 2009 vystupuji v ND v Praze jako Libuše a 7. ledna 2009 odlétám na 14 dní do N.Y.

Co tam budete zpívat?

Neřeknu, nesmím. Jak to, ani mě ne?? Je to takový další pomyslný stupínek k něčemu čeho chci ještě dosáhnout. Ráda bych si splnila svoje další tajné přání, něco čeho jsem ještě nedosáhla, proto to nemohu prozradit, chápete? Dobrá, nebudu Vás lámat, ale musíte mi slíbit, že nás pak budete jako první informovat, ano? Dobře, až se vrátím, budu Vás informovat. Uděláme pokračování rozhovoru? Vy mi dáváte, ano, budeme v rozhovoru pokračovat, slibuji.

Tak v N.Y. si Vás už pomalu začínají pamatovat stejně dobře jako třeba Jardu Jágra, ale kdy Vás uvidíme u nás na vsi?

Myslím, že se dočkáte, na jaře jsem slíbila paní Beránkové, že se zajdu podívat na dětičky do Mateřské školy. No a taky by měla vyjít ta akce, však víte… To by bylo vynikající, však bez Vás by to nebylo ono, já taky přijdu.(pozn.: Paní Beránková je ředitelka Mateřské školy a paní Eva Urbanová je jedním z hlavních sponzorů v MŠ. Akce, o které se bavíme, jsou oslavy 820 let od první písemné zmínky o naší obci, které se uskuteční odpoledne v sobotu 13. června 2009).

A propó, když cestujete po tom celém širém světě, už jste mi konečně sehnala tu nevěstu? Léta Vám to připomínám a pořád nic… (pozn.: paní Eva Urbanová už umí nazpaměť, že ta dotyčná musí být „hezká, věrná, chytrá, bohatá a pracovitá“)

Ježíš, už je to tady zase! (pozn.: Je vidět, že vím, jak se má správně „tlačit na pilu“). Pořád Vám říkám, že ani já jsem nikde takového chlapa nenašla, aby splňoval stejné podmínky, které máte i Vy na opačné pohlaví. Jak říká můj kamarád vizážista, prostě „Nejsouuuu lidi“.


Foto


Jak sami můžete číst, jednalo se opravdu o velmi neformální rozhovor a já jsem opravdu velmi rád, že se mi dostalo svolení k jeho uveřejnění, ba dokonce, že se mi dostalo příslibu k jeho dalšímu pokračování a publikování, které Vám přineseme na přelomu ledna a února. Pokud se chcete i Vy paní Evy Urbanové na něco zeptat, nestyďte se, napište nám na mail obce, pokusím se případné otázky „propašovat“ do dalšího pokračování.

Za rozhovor děkuje Petr Mašek, starosta obce.


vložil: Webmaster 14:13 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'icq' in 'field list'


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/data/accounts/o/obecvrcen/data/www/www/conf/functions_general.php on line 187

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/data/accounts/o/obecvrcen/data/www/www/conf/functions_general.php on line 179

Chyba: Nepodařilo se provést dotaz na databázi

Podrobnosti: Unknown column 'icq' in 'field list'


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/data/accounts/o/obecvrcen/data/www/www/conf/functions_general.php on line 187

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/data/accounts/o/obecvrcen/data/www/www/conf/functions_general.php on line 179

Kateřina

neděle, 11. leden 2009
21:56

I když trochu opožděně, ale přesto, přeji paní Evě ať se jí tajné přání v New Yorku a nejen tam splni. Jsem její dychtivá fanynka a netrpělivě čekám na její další vystoupení, setkání a jiná překvapení. Takže drřím palce a tfuj,tfuj, tfuj.


Napsal: Kateřina [Odpovědět]