Víceúčelové hřiště

[pondělí, 2. březen 2009]

Dovolil jsem si zde vložit jedno téma k případné diskusi, a to stavbu víceúčelového hřiště, které by mohlo být v prostoru za obecním parkovištěm, u domu č.p. 12 známého jako "hrad". V současné době se na hřiště zpracovává projektová dokumentace. Odhadované náklady by pravděpodobně přesáhly 1 milion Kč.


Otázka zní:

Má obec uskutečnit stavbu víceúčelového hřiště i bez příspění dotace a vzít si na něj finanční půjčku?


vložil: pm 11:44 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Starosta

pátek, 6. březen 2009
16:26

místostarosta Mašek

to Strolda:
Ano, hřiště by bylo volně přístupné veřejnosti. Dopoledne preference škol, odpoledne ostatní. Prostor se musí dosypat, dohutnit, odvodnit, připravit podloží pro umělý povrch, stavebně technicky zajistit zpevnění obvodové zdi dle posudku statika, udělat dřevěné bednění a nad ním pak ochranné sítě. V neposlední řadě pak dokoupit sportovní vybavení, případně realizovat i večerní nasvětlení.
Povrch bych viděl jako venkovní polyuretanový, položený finišerem tak, aby vznikl jeden monolitní bezspárový celek.
Nohejbal a volejbal určitě ano, pravděpodobně i basketbal a samozřejmě malá kopaná. Otázkou zůstává kolik čar by snesl rozměr tohoto hřiště, který je cca 15 x 26 m tak, aby vše zůstalo přehledné.


Napsal: Starosta [Odpovědět]

Strolda

pátek, 6. březen 2009
15:32

Strolda

Mno já osobně si myslím že by to hřiště bylo dobré vybudovat. Mám jen pár otázek. Bude volně přístupné veškeré veřejnosti?? Jak bude vypadat povrch hřiště?? Bylo by dobré kdyby se na hřišti dal hrát nohejbal, nebo volejbal. Určitě by se pár lidí (mnou počínaje) našlo kteří by si ten volejbal tam šli zahrát. Děkuji za odpověď.


Napsal: Strolda [Odpovědět]