Pivní prodejna Pod Zelenou Horou

[pátek, 24. duben 2009]

Možná si říkáte, že se zase bude jednat o nějaký apríl? Vězte že tentokrát je vše vyřčené realitou. Čas uzrál a já už nechci dělat jen slovní osvětu. Proto jsem ve sklepě RD otevřel prodej piva (funguje skoro již týden) s honosným názvem Pivní prodejna Pod Zelenou Horou. Jedná se o klasický "garážový" prodej. Tedy, kdykoliv bude někdo doma, prodá Vám pivo.

Když jsem přemýšlel jaké pivo bych chtěl mít v sortimentu, věděl jsem, že to musí být samozřejmě pivo dobré a takové značky, která není v okolí obvyklá.

Jasná volba tedy padla na březnického Herolda, který vaří výborné pivečko, je kilometrově nejblíž a přesto více méně nedostupný a navíc nově zaváží do Nepomuka. Sortiment kopíruje výrobní program pivovaru. Dostanete tedy světlou desítku i dvanáctku, tmavou třináctku (mimochodem jedno z nejlepších tmavých piv v republice) a polotmavou čtrnáctku.


Sortiment


Jedna značka je ale málo, sám nejsem ten typ, co je zapitý na jedno pivo - mám rád změnu. Při hledání dalšího piva, mi dal typ kamrád. Jde o pivo na Plzeňsku, řekl bych, nepolíbené. Ano z jižních Čech, kde má obchodní zastoupení, se do Vrčeně valí vratislavický Konrad. Zatím si můžete zakoupit desítku, jedenáctku a Červeného krále. Určitě bych chtěl ale v budoucnu nabídnout i Konráda v plnotučném provedení, tedy dvanáctku.

Nevím, jak se obchody budou dařit, ale aby byl výběr, chtěl bych mít v nabídce ještě jeden pivovar, ale je těžké vybrat. Snad až bude Kout lahvovat, nebudu mít pochyb. Časem tedy možná budou i další značky, vše ale záleží na možnostech distribuce a na zákaznících, zda o tato regionální piva budou mít zájem.


Logo


Chtěl bych také, aby bylo možno objednat i pivo sudové, stejně tak jako další pivovarské zboží (suvenýry, sklo, oblečení apod.). Zde ale ještě musím projednat možnosti s pivovary. Mám vizi, že ze svých cest po pivovarech občas přivezu nějakou tu specialitku, zejména z našich pivovárků nejmenších, kde ovšem objem bude omezený, protože tato pivečka neoplývají velkou trvanlivostí (což značí o jejich "živosti").

O všem se dozvíte na PI či spíše na vlastních stránkách Pivní prodejny - prodejna.pivni.info

Když pojedete kolem, zazvoňte! Máme otevřeno! Tedy, pokud je někdo doma. Nebo je možné domluvit se telefonicky, mailem či icq. Přijďte, ať nemusím všechno vypít po večerech sám :)

Dej Bůh štěstí!


Zdroj: Pivní.info


vložil: Webmaster 22:20 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!