Omluva za výpadek stránek

[pátek, 8. leden 2010]

26.12.2009

Omlouvám se všem za zavirované Vánoce na webu obce. Vše by již mělo být v pořádku a já jen doufám, že se vir nedostal až do Vašich počítačů.

Vzkaz od admina: "čtenáři to ještě můžou mít v cache, takže bude potřeba, aby si případně reloadovali web..."

Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.

P.S.: Ostatní subdomény (ms, zs, hasiči apod.) budou odvirovány až hosting z Prahy změní hesla k ftp přístupům.


Richard Chodora

webmaster


Tak tohle bylo napsáno již 26. 12. 2009. Bohužel admin z Prahy (provaider), kterého zastupuje pan Jiří Beroušek z nepomucké firmy Multimedia aktivity nebyl schopný hesla vyměnit celé dva týdny, byť je to otázka několika málo minut. Nevím co si mám o tom myslet, zda je to absolutní neschopnost nebo lhostejnost a nechuť nebo absolutní pracovní zaneprázdnění s prázdnou hlavou? Nevím! Každopádně pražský provaider, na kterého neseženete žádné číslo, protože pan Jiří Beroušek ho nesmí nikomu dávat, nota bene sám celý den raději mobilní telefon již nezvedající a na sms-ky nereagující, provedl změnu hesel až 7. ledna 2010! Takže takhle si tedy pánové opravdu nepředstavuji poskytování placených služeb. O tom jak jsem za Vás dostal od lidí vynadáno se snad ani nebudu zmiňovat, jediné co mohu udělat je tato reklama.


Z výše uvedených důvodů jsem rozhodl o okamžitém ukončení spolupráce s Jiřím Berouškem a jeho firmou Multimedia aktivity a o přesunu webových stránek pod jiný seriózní hostingový účet.


Petr Mašek

starosta obce


vložil: pm 19:25 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

to je jedno

úterý, 19. leden 2010
11:25

Napsal: to je jedno [Odpovědět]

Starosta

sobota, 16. leden 2010
17:05

místostarosta Mašek

to místní: Taková funkce managera v rámci nového oddělení public relations s důrazem na systém verbální operační komunikace, identitu a obecní image by nemusela být špatná. Ovšem s ohledem na celkovou finanční analýzu stavu obecních prostředků, byla by tato funkce vykonávána bez nároku na jakýkoliv bakšiš. Z výše uvedených důvodů vykonáváme téměř komplexní outsourcing in persona. Tak nás omluvte. Snad tomu rozumíte a chápete to. :-8


Napsal: Starosta [Odpovědět]

místní

pátek, 15. leden 2010
21:10

to to je jedno: Zastupitelstvo zřejmě uloží starostovi, aby svá mediální vyjádření konzultoval s vedoucím oddělení pro styk s veřejností a v jeho nepřítomnosti s tiskovým mluvčím vrčeňského magistrátu. Tak se předejde závažným pochybením v pravopisu slova provider, ku kterémuž zde došlo.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 16.01.2010 ve 14:18:49


Napsal: místní [Odpovědět]

admin

pátek, 15. leden 2010
09:16

admin

to lol atd.. Tento virus funguje tak, že se dostane do počítače, odkud vysosá hesla k FTP a následně pak robot v pravidelných intervalech přistupuje k souborům webu a ty zavirovává, načež poté pokaždé procházet ručně desítky souborů a virus odmazávat jaksi nemá smysl, dokud nejsou změněna právě hesla k FTP. Jinak je to boj s větrnými mlýny:)
P.S. Takže původci nákazy bych pro příště doporučil lepší antivirus, případně neukládat hesla do programu Total Commander, odkud je získá i desetiletý kluk :)
---------------------------------
Zpráva byla upravena 20.01.2010 ve 14:47:42


Napsal: admin [Odpovědět]

webmaster

pátek, 15. leden 2010
07:46

Webmaster

to lol:
Ano přátelé, vyhoďme ho...


Napsal: webmaster [Odpovědět]

lol

pátek, 15. leden 2010
00:40

Tak tohle me pobavilo... od kdy je potreba k odvirovani stranek zmenit ftp hesla? za to bych spis vyhodil toho co si rika webmaster - pokud se zaviruji stranky je to spis jeho problem nez nejakeho hostingu...


Napsal: lol [Odpovědět]

Starosta

úterý, 12. leden 2010
17:40

místostarosta Mašek

to to je jedno: No, dejme tomu. Hlavní je, že to nemá na funkci vliv - myslím na funkci webových stránek. :-8


Napsal: Starosta [Odpovědět]

to je jedno

úterý, 12. leden 2010
16:47

Ono je tam také termitů místo termínů a katastrálnímu namísto katastrofálnímu. V tom byl jaksi ten vtip ;)


Napsal: to je jedno [Odpovědět]

Starosta

úterý, 12. leden 2010
15:08

místostarosta Mašek

to to je jedno: Ano, máte pravdu, je to smutné a jiné správné řešení nebylo. A propó, co se týče cizích slov, sám sobě příkladem nejdete, neboť jste se jednoho cizího slova taktéž nevyvaroval.

"Fiakr" znamená v překladu "nájemný kočár tažený párem koní". To by pak asi opravdu bylo "fiasko", čili neúspěch nebo úplný nezdar, což jste měl pravděpodobně na mysli. :D


Napsal: Starosta [Odpovědět]

to je jedno

úterý, 12. leden 2010
13:35

Nesprávné používání cizích termitů může vést ke katastrálnímu fiakru. Aneb proč nenapsat hezky česky "poskytovatel" či "správce", když vám anglický výraz "provider" evidentně činí problémy?
http://slovnik.seznam.cz/?q=provider&lang=en_cz

Jinak smutný článek a jediné správné řešení.


Napsal: to je jedno [Odpovědět]