Hasiči likvidovali požár

[neděle, 16. leden 2011]

Tři jednotky hasičů likvidovaly v neděli odpoledne 16. ledna požár hospodářské budovy v obci Vrčeň na jižním Plzeňsku.

Agenturu Mediafax o tom informoval operační důstojník hasičského záchranného sboru.

"Jednalo se o požár střechy hospodářské budovy. Škoda byla předběžně vyčíslena na 500 tisíc korun," dodal operační důstojník.

Příčiny požáru se vyšetřují.

Půlmilionovou škodu si vyžádal nedělní požár bývalého mlýna v obci Vrčeň. Oheň zničil sice celou střechu jedné budovy, ale hasičům se přesto podařilo zabránit dalším velkým škodám.


Zdroj: TN.cz

--------------------------------------------------------

Hořelo v bývalém mlýně ve Vrčeni

Autor: HZS PLK PLK, Události, 17.01.2011, 13:17


Požár byl ohlášen v neděli 16. ledna 2011 ve 14.35 hodin. Plameny už v té chvíli pohltily celý půdní prostor hospodářské budovy bývalého mlýna ve Vrčeni na jižním Plzeňsku. Požárem byla zničena celá střešní konstrukce s krytinou.

Profesionální i dobrovolní hasiči uchránili před plameny uskladněné dřevo a uhlí, a také prostory chlévů a garáží. Záchranné a likvidační práce prováděli hasiči do 17.27 hodin, místní dobrovolná jednotka vykonávala dohled nad požářištěm do ranních hodin druhého dne. Škody byly vyčísleny na 500 tisíc korun, hodnota uchráněného majetku činí 1 milion korun. Příčinou vzniku požáru je pravděpodobně nedbalost ze strany neznámé osoby.


Zasahující jednotky: HZS Nepomuk JSDH Vrčeň JSDH Nepomuk


kpt. Mgr. Blanka Nechvátalová

zast. tisková mluvčí

HZS Plzeňského kraje


Manželé Barochovi tímto veřejně děkují všem za jejich včasný zásah a pomoc při odstraňování následků tohoto požáru. (pm)


Krátké video zde...


Hasiči likvidovali požárHasiči likvidovali požárHasiči likvidovali požárHasiči likvidovali požárHasiči likvidovali požárHasiči likvidovali požár

vložil: Starosta 19:46 [Přidat komentář]


Přidat reakci

Jméno:
E-mail:

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!