Řád svatého Vojtěcha

[neděle, 2. leden 2005]

Odznak je nejvyšší vyznamenání obce - Řád sv.Vojtěcha....udělovaný za mimořádný přínos pro obec. Uděluje starosta obce. Odznak se sponou je absolutně nejvyšší Řád obce - zatím ho má jenom starosta, který ho "udělil" sám sobě... Přemýšlí o jeho "propůjčení" významné občance Vrčeně pí. E. Urbanové, která by tak dostala další vyznamenání po Francouzském "Rytířském řádu" - za přínos kultuře a umění - udělené jí min. kultury Francie v roce 2003.


vložil: Webmaster 23:38 [Přidat komentář]


Reklamní akce Řeznictví Chodora

[neděle, 2. leden 2005]

Novoročního výstupu na vrch Štědrý využil pan Vratislav Chodora k propagaci své firmy. Sám pan majitel předvedl, jak správně opékat produkty, které prodává. "Jo a mam doma buřty s cibulí"


vložil: Webmaster 23:34 [Přidat komentář]


Vrčeňská padesátka vybírá peníze

[úterý, 28. prosinec 2004]

Pozor, světelné padesátky a třicítka nejsou v obci instalovány jen tak. Je v nich integrován digitální fotoaparát s radarem. Každé překročení rychlosti je vyfotografováno, e-mailem posláno do počítače obecního úřadu (CMV) a pokuta za vyšší než maximálně dovolenou rychlost (od 31 km/hod, resp. od 51 km/hod.) bude právně vymáhána!


vložil: Webmaster 23:24 [Přidat komentář]


Ve Vrčeni jsou pojmenovány ulice

[úterý, 28. prosinec 2004]

Vrčeň se zařadila mezi obce, kde mají pojmenovány ulice. Jednou z prvních je ulice hlavního tahu na Prahu (II/191), která je pojmenována po slavné občance Vrčeně Evě Urbanové ulicí "U Rytířky". I když s tím někteří občané ulice (já) nesouhlasí, bylo již označení realizováno! "To je hnus, velebnosti" Občané napříště si zjistěte název své ulice, aby bylo umožněno doručování Vaší pošty. Obecní úřad upozorňuje všechny občany na jejich povinnost provést s tím spojenou změnu dat v osobních dokladech. Více...


vložil: Webmaster 23:21 [Přidat komentář]


Strana 3 z 3
«« « 1 2 3