Na přání rodiny, oznamujeme všem smutnou zprávu, že dne 9. ledna 2021 nás ve věku 69 let navždy opustil vrčeňský rodák, pan Ing. Miloslav Baroch, pocházející z bývalého mlýnu na návsi v čp. 16 ve Vrčeni. Smuteční obřad bude v kruhu rodinném. Po obřadu bude pochován do rodinné hrobky na místním hřbitově. Zastupitelstvo obce vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEHO PAMÁTCE!

 


Smuteční oznámení - Ing. Miloslav Baroch Zvětšit obrázek

Blahopřání

[pondělí, 4. leden 2021]

V měsíci prosinci 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: pan Choun Stanislav, paní Boltíková Jana a paní Chouňová Milada. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.


Blahopřání

Veselé Vánoce a šťastný nový rok

[čtvrtek, 24. prosinec 2020]

Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje obec Vrčeň


Veselé Vánoce a šťastný nový rok Zvětšit obrázek

Blahopřání

[sobota, 31. říjen 2020]

V měsíci říjnu 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Marie Chodorová, paní Zdeňka Martínková, pan Bohuslav Skala a pan Václav Šůs. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání Zvětšit obrázek

Blahopřání

[středa, 30. září 2020]

V měsíci září 2020 oslavil své narozeniny a své životní jubileum náš spoluobčan: pan Luděk KovaříkZastupitelstvo obce blahopřeje oslavenci k jeho narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 27. červenec 2020]

V měsíci červenci 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Růžena Toufarová a pan František Šimánek. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 22. červen 2020]

V měsíci červnu 2020 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Bohumila Vítková. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 25. květen 2020]

V měsíci květnu 2020 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Růžena Hrachovcová. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 4. květen 2020]

V měsíci dubnu 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Marie Strolená a pan Ján Baka. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Svatba

[sobota, 2. květen 2020]

V pátek 1. 5. 2020 se rozhodli zpečetit svůj dlouholetý vztah vyslovením svatebního slibu Martina Růžičková (dnes již Racková) a Lukáš Racek. Blahopřejeme novomanželům a přejeme vše nejlepší a mnoho šťastných dní na jejich společné cestě životem.

Více...Blahopřání

[pondělí, 30. březen 2020]

V měsíci březnu 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Josefína Barochová, paní Jitka Skalová, paní Kateřina Štroblová a pan Martin Krátký. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 24. únor 2020]

V měsíci únoru 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Jiřina Šůsová a pan Josef Pešek. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Strana 1 z 14
1 2 3 4 5 » »»