V měsíci září 2021 oslavili svá životní jubilea naši spoluobčané: Paní Alena Mašková, Vrčeň č.p. 18, pan Jaroslav Baroch, Vrčeň č.p. 52, paní Alena Mašková, Vrčeň č.p. 132 a paní Jana Černá, Vrčeň č.p. 106. Zastupitelstvo obce přeje všem oslavencům k jejich kulatým narozeninám hlavně pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.Blahopřání

[pondělí, 6. září 2021]

V měsíci srpnu 2021 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Eva Beránková. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.


Blahopřání

Blahopřání

[neděle, 8. srpen 2021]

V měsíci červenci 2021 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: pan František Šimánek, pan Jan Chodora, paní Růžena Toufarová, paní Iva Sazimová a pan Pavel Novák. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejim narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.Warning: getimagesize(pic/kytice07-21jfif): failed to open stream: No such file or directory in /mnt/data/accounts/o/obecvrcen/data/www/www/blog.php on line 258
Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 31. květen 2021]

V měsíci květnu 2021 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Vladimíra Beránková. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 3. květen 2021]

V měsíci dubnu 2021 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Eva Urbanová, paní Marie Strolená a pan Ján Baka. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[středa, 31. březen 2021]

V měsíci březnu 2021 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Josefína Barochová, pan Josef Mařík, paní Marie Vaňková, paní Kristína Šimková, paní Květuše Kováříková, pan Jaroslav Chodora, pan Jan Šimek a paní Kateřina Štroblová. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání Zvětšit obrázek

Smuteční oznámení - Jaroslav Vaněk

[pondělí, 22. únor 2021]

Na přání rodiny, oznamujeme všem smutnou zprávu, že dne 21. února 2021 nás ve věku 81 let navždy opustil vrčeňský občan, pan Jaroslav Vaněk,  Vrčeň čp. 92. Smuteční obřad bude na přání rodiny v kruhu rodinném. Zastupitelstvo obce vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Více...


Smuteční oznámení - Jaroslav Vaněk Zvětšit obrázek

Na přání rodiny, oznamujeme všem smutnou zprávu, že dne 4. února 2021 nás ve věku 71 let navždy opustila vrčeňská občanka, paní Vlasta Matasová,  Vrčeň čp. 31. Smuteční obřad bude na přání rodiny v kruhu rodinném. Zastupitelstvo obce vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEJÍ PAMÁTCE!

Více...


Smuteční oznámení - Vlasta Matasová

Smuteční oznámení - Josef Eichler

[čtvrtek, 4. únor 2021]

Na přání rodiny, oznamujeme všem smutnou zprávu, že dne 4. února 2021 nás ve věku 69 let po těžké nemoci navždy opustil vrčeňský občan, pan Josef Eichler,  Vrčeň čp. 34. Smuteční obřad bude na přání rodiny v kruhu rodinném. Zastupitelstvo obce vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Více...


Smuteční oznámení - Josef Eichler

Blahopřání

[sobota, 30. leden 2021]

V měsíci lednu 2021 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Věra Chounová, paní Emilie Harangová, paní Anna Šimánková a pan Jaroslav Vaněk. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Na přání rodiny, oznamujeme všem smutnou zprávu, že dne 9. ledna 2021 nás ve věku 69 let navždy opustil vrčeňský rodák, pan Ing. Miloslav Baroch, pocházející z bývalého mlýnu na návsi v čp. 16 ve Vrčeni. Smuteční obřad bude v kruhu rodinném. Po obřadu bude pochován do rodinné hrobky na místním hřbitově. Zastupitelstvo obce vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEHO PAMÁTCE!

 

Více...


Smuteční oznámení - Ing. Miloslav Baroch Zvětšit obrázek

Blahopřání

[pondělí, 4. leden 2021]

V měsíci prosinci 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: pan Choun Stanislav, paní Boltíková Jana a paní Chouňová Milada. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Strana 1 z 15
1 2 3 4 5 » »»