Blahopřání

[pondělí, 22. červen 2020]

V měsíci červnu 2020 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Bohumila Vítková. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 25. květen 2020]

V měsíci květnu 2020 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Růžena Hrachovcová. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 4. květen 2020]

V měsíci dubnu 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Marie Strolená a pan Ján Baka. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.


Blahopřání

Svatba

[sobota, 2. květen 2020]

V pátek 1. 5. 2020 se rozhodli zpečetit svůj dlouholetý vztah vyslovením svatebního slibu Martina Růžičková (dnes již Racková) a Lukáš Racek. Blahopřejeme novomanželům a přejeme vše nejlepší a mnoho šťastných dní na jejich společné cestě životem.

Více...Blahopřání

[pondělí, 30. březen 2020]

V měsíci březnu 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Josefína Barochová, paní Jitka Skalová, paní Kateřina Štroblová a pan Martin Krátký. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[pondělí, 24. únor 2020]

V měsíci únoru 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Jiřina Šůsová a pan Josef Pešek. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[sobota, 8. únor 2020]

V měsíci lednu 2020 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: paní Věra Chounová, paní Anna Šimánková a pan Jaroslav Vaněk. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání Zvětšit obrázek

Blahopřání

[pondělí, 6. leden 2020]

V měsíci prosinci 2019 oslavili své narozeniny a své životní jubileum naši spoluobčané: pan Stanislav Choun, pan Ladislav Chodora, pan Jaroslav Vavřík, paní Jana Boltíková a paní Milada Chouňová.
Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavencům k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Blahopřání

[středa, 4. prosinec 2019]

V měsíci listopadu 2019 oslavily své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanky: paní Marie Vavříková a paní Jana Eichlerová.
Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyním k jejich narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Smuteční oznámení

[pondělí, 18. listopad 2019]

Oznamujeme všem smutnou zprávu, že v neděli večer dne 17. listopadu 2019 nás, po dlouhé a zákeřné nemoci, navždy opustil vážený spoluobčan Stanislav Kubík, Vrčeň čp. 125, ve věku 50 let. Čest jeho památce!

Poslední rozloučení se zesnulým Standou Kubíkem se bude konat v úzkém kruhu rodinném.

Více...


Smuteční oznámení Zvětšit obrázek

Blahopřání

[pondělí, 4. listopad 2019]

V měsíci říjnu 2019 oslavila své narozeniny a své životní jubileum naše spoluobčanka: paní Hana Čiefová.
Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Více...


Blahopřání

Smuteční oznámení

[neděle, 27. říjen 2019]

Oznamujeme smutnou zprávu, že 26. října 2019 nás navždy opustil bývalý nájemník hostince Na Faře, pan Jan Moravec, ve věku 48 let. Zastupitelstvo obce vyjadřuje rodině a blízkým hlubokou soustrast. ČEST JEHO PAMÁTCE!

Více...


Smuteční oznámení

Strana 2 z 14
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»