Agnes rock revival band - Pozvánka

[neděle, 13. září 2020]

Obecní hostinec Na Faře Vás srdečně zve v pátek 18. září 2020 od 18:00 hodin na Agnes rock revival band.


Agnes rock revival band - Pozvánka Zvětšit obrázek

Obec Vrčeň nechala vyrobit krásnou velkou prosvětlenou vitrínu do obecního hostince Na Faře. Ve spolupráci s dobrovolnými hasiči do nich soustředila své turistické a kulturně propagační materiály. Doposud bylo možné tyto předměty zakoupit pouze na OÚ, a to samozřejmě jen v úředních dnech a hodinách. Hasičské předměty bylo možné pořídit pouze jen u vybraných členů výboru SDH. Uloženy byly v hasičské zbrojnici. Obojí bylo pro potencionální zájemce poměrně omezující skutečností. Nyní je vše soustředěno na jednom místě, 7 dní v týdnu, od dopoledne, až do pozdního večera.

K prodeji zde najdete obecní knihu „Od minulosti k současnosti“ v prvním i druhém rozšířeném vydání, knihu „Sakrální památky Vrčeně“, „Pamětní knihu Sboru dobrovolných hasičů ve Vrčeni“, obecní polokošile různých barev a velikostí, pro pány i dámy, hasičská trička různých velikostí, turistické vizitky (vč. té výroční), u obsluhy hostince jsou k dispozici i všechna turistická razítka (7+1), a mnoho dalších drobností, jako např. hasičské kšiltovky, píšťalky, otvíráky, šňůrky na krk, reflexní vestičky, gumové nafukovačky do vody, zápisníky s tužkou nebo celá řada zajímavých hlavolamů.

Poděkování patří p. Jiřímu Strolenému, za rychlou a skvělou výrobu a také nájemci obecního hostince p. Jiřímu Maříkovi, za dovoz a spolupráci při budoucí obsluze tohoto našeho malého „infocentra“.
Rybí hody-hostinec Na Faře

[pátek, 11. září 2020]

Obecní hostinec Na Faře Vás srdečně zve v sobotu 19. září 2020 od 14 hodin na rybí hody.


Rybí hody-hostinec Na Faře Zvětšit obrázek

Koronavirus - aktuálně od 10.9.2020

[středa, 9. září 2020]

Vážení spoluobčané, od 10. 9. 2020 byla opět zavedena povinnost nosit roušky ve vnitřních veřejných protorech. Prosím respektujte koronavirová opatření.

Více...Aktuality z Integrované dopravy Plzeňského kraje, viz odkazy níže:

Odpovědi na nejčastější dotazy IDPK

 

Studentské jízdné

Více...Opětovná povinnost nošení roušek

[pondělí, 24. srpen 2020]

Vážení spoluobčané,

od 1. 9. 2020 je opět zavedena povinnost nošení roušek. Roušky budou povinné v hromadné dopravě a vnitřních veřejných prostorech. Každý den se mění názor Vlády, kde budou roušky povinné. Prosím sledujte akuální informace v mediích.

Více...Oslavy 130. let založení SDH ve Vrčeni - 4. album

Foto: Jaroslav Šulc

Více...Oslavy 130. let založení SDH ve Vrčeni - 3. album

Foto: Pavel Jiran, Jan Kuchynka, Petr Mašek

Více...Oslavy 130. let založení SDH ve Vrčeni - 2. album

Foto: Pavel Jiran

Více...Sobotní den 8. srpna 2020 ovládlo nejenom tropické počasí, ale i sbor dobrovolných hasičů ve Vrčeni, který v tento den slavil 130. výročí svého založení.

Program se vydařil, všechny avizované body proběhly v naprostém pořádku, a co je nejdůležitější, nikdo se nám při ukázkách nezranil. Večer nám k poslechu a tanci zahrála kapela EKG Heart rock. Jako zlatý hřeb večerního programu vystoupila v rockovém podání naše občanka, operní hvězda, paní Eva Urbanová, které patří naše velké poděkování.

Děkujeme také všem zúčastněným hasičským sborům, vzácným hostům, sponzorům této akce, všem vystupujícím a samozřejmě také všem pořadatelům, kteří se na této reprezentativní hasičské akci podíleli. Především bychom všichni chtěli poděkovat veliteli SDH (JSDHO a okrsku) panu Jiřímu Strolenému, který byl od začátku až do konce u veškerého dění spojeného s touto oslavou.

Foto: Pavel Motejzík, Mikroregion Nepomucko

Více...Bratři a sestry finišují s přípravou na sobotní oslavy 130. let od založení sboru dobrovolných hasičů. Upravovala se plocha za parkovištěm u hradu, čistila se střecha hasičské zbrojnice od letitého nánosu mechu, vyrábělo se provizorní dřevěné pódium, ženy se po dlouhých letech připravovaly na svoji ukázku útoku, uklízelo se okolo pomníku, sekala se tráva a samozřejmě se také probíhaly další organizační věci. Ještě je nutno připravit dalších mnoho věcí, např. postavit stany, rozmístit lavice a stoly, připravit techniku a také celkové zázemí v hasičské zbrojnici a v klubovně obecního hostince Na Faře.

Více...Obecní hostinec Na Faře Vás srdečně zve v sobotu 8. srpna 2020 na posvíceneckou zábavu. Hraje EKG Heart rock. Začátek od 19:00 hod.

V průběhu večera vystoupí vzácný host, operní hvězda, paní Eva Urbanová - v rockovém hávu, jako za mlada! ????????? Hurááá! ????

Více...


Pozvánka-Posvícenecká zábava 8.8.2020 Zvětšit obrázek

Strana 19 z 149
«« « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » »»