Voda už teče :)

[sobota, 28. březen 2020]

Voda už teče :)

 Oprava vodovodu - pokračování

[sobota, 28. březen 2020]

Po opětovném natlakování vodovodu se objevil ještě jeden únik vody z vodovodního řadu. Oprava pokračuje. Prosím buďte trpěliví, pracujeme na tom.Vodovod ve 13:00 opraven

[sobota, 28. březen 2020]

Vodovod byl ve 13:00 opraven. V této chvíli probíhá opětovné natlakování vodovodu, následně proběhne odkalení vodovodního řadu. Pokud by vám tekla z vodovodu kalná voda, nechte ji odtéci. Vše by mělo být během cca hodiny opět v normálu.Kulturní akce - jaro 2020

[středa, 25. březen 2020]

Kulturní akce - jaro 2020

Vážení spoluobčané,

ač nás to velice mrzí, veškeré kulturní a společenské akce, které nás čekají v měsíci dubnu 2020 zcela jistě nebudou. Jedná se zejména o velikonoční křístání, velikonoční pomlázku, pouťové atrakce, stavění máje.

Dle opatření vyhlášených Vládou ČR je zakázáno sdružování osob, dále je nařízeno vycházet z domova jen v nejnutnějších případech (např. zaměstnání, nákup, neodkladná návtěva lékaře či úřadu). Tato nařízení prakticky vylučují výše uvedené akce.

Vím, že se na tyto tradiční akce všichni těšíme, ale zdraví nás a našich spoluobčanů je přednější a je potřeba strpět tato omezení. Apeluji na vás, oslavme letos tyto svátky jen v kruhu rodinném.

Dále jsou v ohrožení též akce, které se mají uskutečnit v měsících květen a červen, např. společný dětský den, rybářské závody, folklorní slavnosti Pod vrčeňskou lípou, Výstava historické požární techniky v Litoměřicích, hasičské soutěže a jiné. O těchto akcích budeme dále informovat dle aktuálního vývoje šíření koronaviru a souvisejících nařízených opatření.

Děkuji za pochopení a přeji všem pevné zdraví.

starosta

 

Více...
Informace z dění v obci 2/2020

[pondělí, 23. březen 2020]

Vážení spoluobčané,

tento týden skončila preventivní domácí karanténa našim spoluobčanům, kteří se vrátili ze zahraničí. U žádného z nich se neprojevily příznaky koronaviru a cítí se dobře. Mohou se zapojit do "běžného" života v obci a není potřeba se obávat nákazy z jejich strany. Dále tedy platí, že se ve Vrčeni neobjevila nákaza koronavirem. Můžeme tedy být v klidu.

Nicméně stále platí:

Používejte na veřejnosti rouškou nebo respirátor (šátek, šálu, prostě cokoliv, co Vám zakryje nos a ústa). Dodržujte veškerá preventivní opatření, která jsou vyhlášená.

Děkuji a přeji všem pevné zdraví.

Více...Pošta uzavřena - čerpání dovolené

[pondělí, 23. březen 2020]

Od úterý 24.3. do pátku 27.3. bude pošta ve Vrčeni uzavřena z důvodu čerpání dovolené.

Více...
Obecní hostinec Na Faře ve Vrčeni nabízí prodej a rozvoz potravin, např.:
Mouku, cukr, olej, mléko....
kuřecí prsní řízky,
stehenní řízky,
kuřecí čtvrtky,
objednávky na tel: 734 331 988

Více...
Na základě rozhodnutí vedení Plzeňského kraje je od 19. března 2020 0:00 do odvolání zákaz vstupu, pohybu a pobytu cestujících bez ochranných prostředků dýchacích cest (respirátory, roušky, šátky, šály a jiné obdobné tkaniny a vhodné materiály) ve všech prostředcích veřejné drážní dopravy, osobní dopravy a veřejné linkové dopravy, včetně městských hromadných doprav na území Plzeňského kraje.

Více...Vážení spoluobčané,

Obec Vrčeň nabízí v době trvání karantény pomoc osamělým seniorům při zajištění nákupu, dovoz obědů, vyzvednutí léků, telefonickou pomoc, jak se chovat po dobu vyhlášení karantény a omezení volného pohybu osob.

Budeme se snažit Vám pomoci zvládnout tuto nelehkou situaci.

Neváhejte a obracejte se na náš obecní úřad na těchto tel. číslech:

pevná linka kancelář OÚ Vrčeň – 371 591 447,

( v pracovní době : PO, STŘ, PÁ 7:30 - 15:30 )  

mobil starosta:  776 709 043,  místostarosta:  602 592 072

e-mail: obec@vrcen.cz,

 Další informace na www.vrcen.cz

Více...Strana 6 z 131
«« « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»