Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Plzeňák

[2010-01-27 21:14:20]

Pane starosto tohle nejní moc hezká prezentace váženého člověka v obci
http://masekpetr.cz/galerie/6-linda.html
http://masekpetr.cz/galerie/modelky/


posted by: Plzeňák

Ivana Baumruková

[2010-01-02 15:36:43]

Tímto emailem bych velice ráda vyjádřila poděkování paní Květoslavě Vaněčkové. 1.1.2010 nalezla moji ztracenou peněženku a odnesla ji do rukou pana starosty Petra Maška. Toto chválihodné gesto v prvním dni Nového roku nám ukázalo,že slušné a poctivé lidé stále mezi námi jsou. Paní Květoslavě Vaněčkové děkuji. Ivana Baumruková


Ředitel školy

[2009-12-29 15:05:10]

Dobrý den, reaguji na zavirované Vánoce.
Během chvíle jsem se stal zavirovaným doma i ve škole. Na školní stránky vstupuji rovnou a nikoli přes stránky obecní, kde je zmínka v komentářích. O problému s viry jsem se dozvěděl včera od pana starosty, kterému za informaci patří dík. Až bude vše v pořádku, dejte mi, prosím, vědět.


posted by: Ředitel školy

webmaster

[2009-12-26 22:21:54]

Omlouvám se všem za zavirované Vánoce na webu obce. Vše by již mělo být v pořádku a já jen doufám, že se vir nedostal až do Vašich počítačů.
Vzkaz od admina: "čtenáři to ještě můžou mít v cache, takže bude potřeba, aby si případně reloadovali web..."
Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouvám.
P.S.: Ostatní subdomény (ms, zs, hasiči apod.) budou odvirovány až hosting z Prahy změní hesla k ftp přístupům.


posted by: webmaster

HONZA

[2009-10-06 15:36:36]

Most,ještě se sochou stojící na mostě na té straně po proudu,ještě pamatuji.Avšak s kamenným zábradlím z kvádrů,takže ti naši předkové uvažovali asi za pomoci hlavy.Napsat jsem to musel,zviditelnit se nepotřebuji,Qakoši děkuji za podporu a hlavně,za všímavost.Ta nám nějak vymizela.Doplňuji,pro ty,kterým to pálí pomaleji,že v zimě,po naklouzaném,je to riziko pádu do hlubiny ještě výraznější.


posted by: HONZA

Qakoš

[2009-10-04 17:40:04]

Souhlasím s Honzou. Je možná pravda, že je vše uděláno dle platných norem, ale až se tam někomu něco stane, tak "platná norma" s nikomu nepomůže. Tak by s tím mohla něco obec udělat. Je třeba se nad tím zamyslet jako člověk a ne jako úředník (jen co mu říkají zákony, vyhlášky). Tohle se může týkat každého a to i úředníka.


posted by: Qakoš

Petr Mašek

[2009-10-01 14:03:13]

Dobrý den,
nevím jaké máte přesně na mysli zábradlí. Pravděpodobně myslíte před mostovkou, které tam ani nikdy fyzicky nebylo, protože na vlastním objektu mostovky je (musí být) a domnvám se, že je v souladu s normou. Samozřejmě, že jsem na mostě i pod ním byl několikrát, o drobných nedodělcích vím, dal jsem je také do zápisu.
p.s.: Projekt mostu ev.č. 191-007 zpracoval autorizovaný inženýr-mostař a prošlo celým schvalovacím procesem. V současné době je stavba puštěna do předčasného užívání, provádí se geometrické zaměření, atd., kolaudace ještě neproběhla.
Nebráním se dalšímu jednání a připomínkám, které bych neprodleně předal zhotoviteli nebo správci komunikace, popř. přímo na odbor dopravy MěÚ v Nepomuku. Jinak mne osobně můžete bez obav kontaktovat dále na uvedený mail nebo telefonicky. Díky.


posted by: Petr Mašek

HONZA

[2009-10-01 12:57:14]

Dobrý den !
Jistě jsme si všichni povšimli dokončené rekonstrukce mostu pod Vrčení u bývalé vodárny ČSD.Až tam někomu spadne dítě proto,že jsme si nikdo nevšimli,jak je udělané zábradlí,tak už bude pozdě.Pane Mašku,postarejte se,prosím,o nápravu,v obecném zájmu.
P.S.Někdy stačí snížit rychlost vozidla,Někdy dojít pěšky a podívat se.


posted by: HONZA

Starosta

[2009-09-01 18:02:24]

Dobrý den,
učiníme patřičná opatření 1. Vyvarovat se hlášení v pravé poledne a v době klekánice, tj. v 18:00 hodin, k čemuž naposledy došlo. 2. Požádám paní místostarostku aby více křičela do mikrofonu, který je mimochodem už celkem k.o., ostatně jako celý rozhlasový pult. 3. V současné době zvažujeme začlenění podání dotace ze SZIF na bezdrátový rozhlas spolu s původní žádostí na opravu místních komunikací, takže uvidíme.
Jinak také děkujeme za pochvalu, která vždy potěší.


posted by: Starosta

Návštěvník

[2009-09-01 11:48:41]

Dobrý den, máte v obci spoustu zajímavého dění, akcí, aktuální www atd, jen nás mrzí ten rozhlas. Protože jsme u Vás nyní poměrně častěji, tak mohu potvrdit z více míst včetně návsi, buď není slyšet nebo není rozumět, v lepším případě trhaně a zbytek si domyslet (pokud ještě není zpráva vyslílána např. v době tlukotu kostelních hodin). Nebylo vhodné nějakým způsobem toto vylepšit? Jinak držím palce ve vašem jednání a konání.


posted by: Návštěvník

«« « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » »»
Strana 12 z 21