Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

návštěva

[2009-07-04 12:04:49]

Dobrý den všiml jsem si že infrastruktůra bezdrátových sítí velice klesla. Zatímco minulý rok se na návsi hemžilo tolik nabídek, že si člověk nemohl vybrat, ak teď máte navýběr jen odfitrovaného skysoftu (FUUJ) nebo vrcenFREEnet, který nefunguje.


posted by: návštěva

Pavel SDH Chrastany

[2009-05-08 07:48:52]

AHoj kolegové navštivte naše stránky
http://www.hasici-chrastany.unas.cz


starsivlk

[2009-05-07 22:57:09]

Ahojky Jarouši. Po delší době jsem navštívil webové stránky a ejhle,máš tam kolejiště,a docela se mi líbí, vybudoval jsi skutečné muzeum a skanzen, smekám před tím co jsi vybudoval. Samozřejmně by se našel "rejpal" který by si neodpustil pár kritických slov- k čertu s ním, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Už delší dobu se chystám ,že se přijedu podívat, že přivezu své modely a doufám, že mi dovolíš, aby se projely po tvém kolejišti.Trochu jsem se "vrtnul" v modelařině jinam ale to tak někdy chodí. - viz můj profil starsivlk na Seznamu. přeji další úspěchy v modelaření a rozšíření expozice. Josef V. Chaloupky


posted by: starsivlk

Eva Cubrová

[2009-02-27 11:08:40]

Náhodou jsem se dostala na vaše stránky,protože jsem viděla v TV zprávičku o železničním muzeu u vás a nevěděla jsem,kde přesně Vrčeň je.K tomu ale nechci nic psát,chci jen pochválit,jak máte krásně udělané vaše www stránky.Ten,kdo se o ně stará, to dělá moc pěkně.Je tu spousta informací i fotek.Fakt pěkný.
Přeji hezký den.Eva Cubrová


posted by: Eva Cubrová

Starosta

[2009-02-11 14:51:27]

pro Miloš:

U nás na obecním úřadě nemáme podklady, rod Hatajů zde v obci nemá pokračovatele....jen vím, že poslední žijící osobou byla paní Adamová, která žila s nějakým panem Beránkem, ale zavolejte si panu Navrátilovi, jak jsem Vám posílal dole odkaz, mohl by Vám dát kontakt na potomka, od kterého kdysi ten objekt č.p. 15 kupoval a třeba se dopracujete dál po rodu.


posted by: Starosta

Starosta

[2009-01-05 15:48:20]

Dobrý den Katko,

chodník (pěší stezku) směrem na Dvorec uklízí povětšinou rodina Strolených, ale také i rodina Sazimova, a to zcela dobrovolně a zdarma.
Poděkování jim rád vyřídím, určitě je to potěší.

Děkujeme za vzkaz a jsem s pozdravem.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 05.01.2009 ve 15:50:04


posted by: Starosta

Katka

[2009-01-05 15:22:28]

Vážený pane starosto,
Ráda bych se Vás chtěla zeptati kdo uklízí chodník směrem na Dvorec. Ráda bych tomu dotyčnému, nebo jestli jich je více, poděkovala. Já osobně totiž moc dobře už nechodím a uklizený sníh na chodníku mne mile překvapil. Vyřiďte prosím poděkování dotyčné osobě, poř. osobám.
Děkuji moc.


posted by: Katka

Starosta

[2008-12-04 08:12:09]

Dobrý den Lucie,

zastupitelstvo obce ještě definitivně nerozhodlo komu byty budou přiděleny do pronájmu. Pouze se přiklání k variantě ponechat si byty pro "služební" potřebu, tzn. pro osoby, které jsou v určitém pracovním vztahu ke svému zřizovateli (Obci Vrčeň), jako například budoucí nová účetní, budoucí nový správce obecního lesa nebo také nájemce obecního hostince. Může to být ale třeba i nějaký pedagog (zaměstnanec) ze škol - Základní školy, Mateřské školy, které také zřizuje a spravuje naše obec. Osoba skončí v pracovním poměru, skončí zároveň i její působení v nájemním bytu a nám se pak bude mnohem lépe hledat náhrada, když k pracovnímu místu budeme schopni nabídnout k dispozici i nájemní byt. To jsou důvody proč se ZO přiklání k této variantě.

Jediné co je zatím naprosto jasné je to, že byty budou dva (2+1 a 3+1, se samostatným zadním vchodem). Co je zatím naprosto nejasné je to, kdy budou byty obyvatelné, vše záleží na penězích.

Rozhodovat o pronájmu se tedy bude až bezprostředně v období jejich kolaudace, kterou osobně předpokládám v období jednoho až čtyř let. Takže zatím shromažďujeme všechny písemné žádosti, kterých je mimochodem v současné době šest, aby případné nové zastupitelstvo obce mohlo a mělo z čeho vybírat.

Jsem rád, že jste napsala, odpověď bude určitě zajímat i řadu jiných lidí, kteří se nás na toto téma začínají ptát. Pokud Vás ještě cokoliv zajímá, můžete mi kdykoliv kontaktovat zde na webu nebo prostřednictvím mailu.

Zdraví Petr Mašek


posted by: Starosta

Lucie

[2008-12-03 19:36:12]

Vážený pane starosto,
ráda bych se zeptala na bližší informace o nových bytech co se budují v domě č. 12. Jestli bude možnost pronájmu bytu i pro ,, přespolní" nebo zda je to jen pro občany Vrčeně. Snažila jsem se najít bližší informace na těchto stránkách, ale bohužel se mi to nepovedlo.
Děkuji za odpověď
S pozdravem


posted by: Lucie

webmaster

[2008-10-13 12:50:53]

To Chatar2:
Díky za upozornění, už by to mělo fungovat, jak má :)


posted by: webmaster

«« « 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » »»
Strana 13 z 21