Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Katka

[2009-01-05 15:22:28]

Vážený pane starosto,
Ráda bych se Vás chtěla zeptati kdo uklízí chodník směrem na Dvorec. Ráda bych tomu dotyčnému, nebo jestli jich je více, poděkovala. Já osobně totiž moc dobře už nechodím a uklizený sníh na chodníku mne mile překvapil. Vyřiďte prosím poděkování dotyčné osobě, poř. osobám.
Děkuji moc.


posted by: Katka

Starosta

[2008-12-04 08:12:09]

Dobrý den Lucie,

zastupitelstvo obce ještě definitivně nerozhodlo komu byty budou přiděleny do pronájmu. Pouze se přiklání k variantě ponechat si byty pro "služební" potřebu, tzn. pro osoby, které jsou v určitém pracovním vztahu ke svému zřizovateli (Obci Vrčeň), jako například budoucí nová účetní, budoucí nový správce obecního lesa nebo také nájemce obecního hostince. Může to být ale třeba i nějaký pedagog (zaměstnanec) ze škol - Základní školy, Mateřské školy, které také zřizuje a spravuje naše obec. Osoba skončí v pracovním poměru, skončí zároveň i její působení v nájemním bytu a nám se pak bude mnohem lépe hledat náhrada, když k pracovnímu místu budeme schopni nabídnout k dispozici i nájemní byt. To jsou důvody proč se ZO přiklání k této variantě.

Jediné co je zatím naprosto jasné je to, že byty budou dva (2+1 a 3+1, se samostatným zadním vchodem). Co je zatím naprosto nejasné je to, kdy budou byty obyvatelné, vše záleží na penězích.

Rozhodovat o pronájmu se tedy bude až bezprostředně v období jejich kolaudace, kterou osobně předpokládám v období jednoho až čtyř let. Takže zatím shromažďujeme všechny písemné žádosti, kterých je mimochodem v současné době šest, aby případné nové zastupitelstvo obce mohlo a mělo z čeho vybírat.

Jsem rád, že jste napsala, odpověď bude určitě zajímat i řadu jiných lidí, kteří se nás na toto téma začínají ptát. Pokud Vás ještě cokoliv zajímá, můžete mi kdykoliv kontaktovat zde na webu nebo prostřednictvím mailu.

Zdraví Petr Mašek


posted by: Starosta

Lucie

[2008-12-03 19:36:12]

Vážený pane starosto,
ráda bych se zeptala na bližší informace o nových bytech co se budují v domě č. 12. Jestli bude možnost pronájmu bytu i pro ,, přespolní" nebo zda je to jen pro občany Vrčeně. Snažila jsem se najít bližší informace na těchto stránkách, ale bohužel se mi to nepovedlo.
Děkuji za odpověď
S pozdravem


posted by: Lucie

webmaster

[2008-10-13 12:50:53]

To Chatar2:
Díky za upozornění, už by to mělo fungovat, jak má :)


posted by: webmaster

Chatar2

[2008-10-13 10:41:32]

Dobry den. Jen kratky dotaz. tyto fotky byly odstraneny http://www.vrcen.cz/galerie/33-rozvodneni-reky-uslavy.html ? dekuji


posted by: Chatar2

Starosta

[2008-10-09 19:57:36]

Protože již začínám osobně dostávat řadu dotazů na to zda se letos s paní Evou Urbanovou "něco" uskuteční nebo ne, tak Vám na toto téma odpovídám: "Něco" se opravdu uskuteční. O tom co a kde jsem slíbil pomlčet do 1. neděle adventní.


posted by: Starosta

Starosta

[2008-10-07 19:25:43]

Dobrý den,

děkujeme za citaci rozhovoru s paní Evou Urbanovou. Já osobně jsem to četl, ale určitě řada lidí nikoliv, tak mají teď alespoň možnost.

Paní Eva Urbanová je velmi pracovně vytížená, teď momentálně vystupuje ve Slovenském ND v Bratislavě. Za dva dny bych měl s paní Evou hovořit na téma "Vánoční zpívání koled u kaple sv. Vojtěcha ve Vrčeni" a na další akci u nás v obci, která je plánována na červen příštího roku. Tak mi držte palce.


posted by: Starosta

Chalupářka

[2008-10-07 17:08:03]

Dobrý den,
posílám Vám citaci z Plzeňského kulturním přehledu (09/2008), kde v rozhovoru paní Eva Urbanová mile zmiňuje Vrčeň.:
Kostelničku jste vytvořila v Národním divadle v Praze, ale s velkým úspěchem také v USA či Kanadě. Je pro vás něčím zvláštní ztvárnit ji na jevišti, na kterém jste svou operní dráhu začínala - v plzeňském Velkém divadle?
"Samozřejmě je to výjimečné. Plzeň navždy zůstane první operní scénou, na kterou jsem vstoupila. Navíc se v této své milované roli představím v kraji, kde znám mnoho milých lidí. Stálé bydliště mám dodnes ve Vrčeni u Nepomuku. Když podepisuji smlouvu s Metropolitní operou v New Yorku nebo kdekoli jinde ve světě, stojí tam - Eva Urbanova, Vrcen.


posted by: Chalupářka

Dana Bočková

[2008-05-03 13:03:56]

Dobrý den,

Mohlo by město na svých stránkách neuveřejňovat odchycené psy, tak jako to dělá mnoho jiných měst? Nejen, že by se takto dařilo najít majitele, ale pro mnoho z nich se najde i majitel náhradní. Takto se městům daří i výrazně ušetřit platby za útulek, pokud psa udají sama ve své režii. Přeji krásný den.

Dana Bočková
http://utulky.estranky.cz


posted by: Dana Bočková

P_hlavacek

[2008-04-29 14:40:18]

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Webová kamera je myslím dobrý nápad, ani jsem si netroufl jej navrhnout. Je vidět a je hezký, že se u Vás něco pořád děje, což je určitě přínosné. Zdravím Všechny. P


posted by: P_hlavacek

«« « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » »»
Strana 14 z 21