Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

čulibrk

[2006-03-08 19:07:14]

Nezdá se vám legrační, když si rozhodčí vybírá hráče z jednotlivých mančaftů, kteří mohou vyběhnout na hřiště?
Kdyby chtěli, mohli chybu Vrčně bezpotíží sami napravit. Kdos bez chyby...


posted by: čulibrk

Petr Mašek

[2006-03-08 14:17:51]

pro zkf:
Tak to opravdu netuším, jestli to bude pro ně další senzace nebo ne. Momentálně mají asi dost jiných.
O bodu 3.2. víme - viz. úryvek ze zprávy pana kolegy: \Tak se do této soutěže dostanou i ty obce (města), které soutěžit možná ani nechtěly a pro podání přihlášky neudělaly (na rozdíl od Vás) vůbec, ale vůbec nic. Takto nastavená pravidla soutěže jsou nespravedlivá\.
Myslím, že dál to asi nemá cenu řešit, pro mě je to pasé. Dál se budeme web snažit vylepšovat a přijímat názory, kterým směrem se dál ubírat, na co se zaměřit, co vylepšit apod.
p.s.: Překvapuje mi Vaše všeobecná informovanost, která je na úrovni.


posted by: Petr Mašek

zkf

[2006-03-08 13:39:50]

Proč mi uznáváte chybu, když jsem žádnou neudělal? To je úsměvné. Chyba je na Vaší straně. Když jsem do pole E-mail (které je na rozdíl od URL při přihlašování obce nepovinné, čili jsem ho chtěl vyplnit jaksi navíc o své dobré vůli) napsal zbkflp(zavináč)email.cz, tak se to jak vidno nezobrazilo.
Obdivuji, že jste to přiznání chyby napsal i do PD. Jsem zvědav, jestli to pro ně bude opět dostatečná senzace k otisknutí.
Vyjádření pana starosty z Němčovic jsem četl. Z jeho zprávy pro mě vyplynulo ovšem jedině to, ze nezná propozice soutěže. Doporučuji adresu http://www.zlatyerb.obce.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=200005&id_org=200005&id=5347&p1=11985 a soustředit pozornost na bod 3. 2. Pak jsou zbytečné veškeré spekulace o tom, kdo tam dodal další adresy měst. Diskutovat o tom, zda je účelné tento bod v propozicích mít a využívat ho, snad lze. Třeba to tam příště nebude podobně jako pravidlo, které zmiňoval pan starosta z Němčovic. Nevím. Ale divit se tomu, kdo tam ta další města dal...
Já osobně vidím obecně sebedůvěru spíše jako zdroj možného budoucího zklamání. Zbyněk


posted by: zkf

Petr Mašek

[2006-03-08 10:33:53]

Pro zkf:
Proč myslíte, že mi to nevydrželo? A)Přiznání mojí chyby platí i nadále


posted by: Petr Mašek

zkf

[2006-03-08 08:44:59]

Nevím, proč se v mém příspěvku nezobrazil e-mail: zbkflp(zavináč)email.cz


posted by: zkf

zkf

[2006-03-08 08:42:22]

Jak vidno, moc dlouho panu starostovi to přiznání vlastní chyby nevydrželo. A chtít po něm, aby ho uveřejnil v tisku ve stejném rozsahu, v jakém si v pondělí stěžoval s webmasterem, to už by bylo asi moc. V pondělním článku mě zaujala především zmínka o očekávání dobrého výsledku na základě výsledků předchozího ročníku. Kdo se ovšem podívá na letošní výsledky dalších obcí, které vloni byly na prvních třech místech, tak uvidí, že odvozovat své šance podle minulého ročníku se moc nedá.
Zbyněk


posted by: zkf

Petr Mašek

[2006-03-07 08:18:48]

Pro pana starostu z Němčovic:
Přijměte naší gratulaci k oprávněnému 1. místu ve Zlatém erbu.
Vím, že jste v loňském roce byl iniciátor změn v pravidlech soutěže. Povedlo se a ředitel soutěže pravidla změnil, jak jsem se nyní od Vás dočetl, tak je opět mírně upravil v tom, že omezení zrušil úplně.
Víte, že máte pravdu - v ohlášení jsem viděl pouze dvě města! Jak je to možné taky netuším!
V podání naší přihlášky bylo opravdu nepochybné, že stránky přihlašujeme k jejich celkovému hodnocení. Kdyby byla jen maličká vůle ze strany pořadatele nebo hodnotící komise, určitě by se nemohlo stát, že nebudeme hodnocení - zejména když jsme vloni skončili na celkovém druhém místě. Myslím si o tom své, ale to je jedno, jedeme dál.
Jsem rád, že jsme ve společné shodě.
Děkujeme Vám za přání a podporu.


posted by: Petr Mašek

J VIT

[2006-03-07 07:06:41]

Vazeni,
pro me ma smysl takova stranka, ktera \zije\.
Kdyz uz clovek nevi nebo nenajde to, co presne potrebuje, najde alespon, kde se muze zeptat.
Napise.
A pozor!
Nekdo mu brzy odpovi!
Mam takovouto dobrou zkusenost s vasim webem.
Drzim vam palce a dik.
J Vit, Plzen


posted by: J VIT

kafe

[2006-03-06 23:19:05]

Vážený pane kolego,
dovedu se vžít do pocitů, které jste zažil při zjištění chyby po ohlášení Vašich stránek. Jsem však přesvědčen, že ocenění získáte od všech vašich příznivců obce stejně, protože umíte něco, co dnes umí málokdo - přiznat se veřejně k vlastní chybě. Já jsem se letos také chytal za hlavu, když jsem ponechal ohlášení našich stránek na poslední chvíli. Odesílal jsem ho ve třičtvrtě na pět před uzávěrkou, která končila v 17,00 hod. Ověřovací e-mail přišel v 17,05 a celou dobu jsem nevěděl, jestli se počítá čas podání nebo ověření. Dvacet minut jsem si nadával, než se objevil text: Vaše přihláška byla přijata v 16,45 hod. No a teď se dostaňme k naší diskuzi z loňska. Proč se ve Vašem případě nedoplnila URL adresa, když bylo z podání přihlášky nepochybné, že stránky přihlašujete.
Podívejte se na výsledky PK v kategorii měst a snadno zjistíte, že byly přihlášeny pouze dvě města a další tam někdo z (kraje? z poroty? z vedení soutěže?) přihlásil dodatečně. Tak se do této soutěže dostanou i ty obce (města), které soutěžit možná ani nechtěly a pro podání přihlášky neudělaly (na rozdíl od Vás) vůbec, ale vůbec nic. Takto nastavená pravidla soutěže jsou nespravedlivá. Pan Savický, ředitel soutěže říká, že je třeba tyto připomínky vždycky adresovat jemu v písemné podobě.
My jsme loni také tvrdili, že také omezení soutěžících v tom, že nemohou vyhrát v následujícím roce dvakrát za sebou, je divné, které bych řešil raději tím, že by se vítěz soutěže nemohl po svém prvním vítězství příští rok přihlásit do soutěže vůbec. Letos nám pro změnu pan Savický sdělil, že bylo toto omezení zrušeno úplně.
Tak kolego, nezoufejte a příští rok určitě vyjde.
To Vám přeje Karel Ferschmann, obec Němčovice


posted by: kafe

Petr Mašek

[2006-03-06 19:02:47]

Výsledky soutěže \Zlatý erb 2006\ najdou zájemci na adrese: http://zlatyerb.obce.cz/vismo/osnova.asp?u=200005&id_org=200005&id_osnovy=21728&p1=2381 Zjednodušeně se na ně dostanete pokud zadáte: http://zlatyerb.obce.cz
Vrčeň se v celkovém hodnocení mezi nejlepšími neobjevila z důvodu toho, že její stránky nebyly porotou vůbec hodnoceny. Chyba nastala při ohlášení stránek do soutěže, kde nedošlo k vyplnění jedné povinné URL adresy s doménou stránek. Pozdější reklamace nám nebyla ředitelem soutěže uznána. Je to škoda a chybu beru na sebe. Mrzí mi to asi nejvíc ze všech a ukládám si večerní hladovku - jednodenní. Doufám, že i tak, bez medaile, se vám naše stránky líbí.
p.s.: A nestyďte se diskutovat. Maximálně váš vzkaz zcenzuruju, nic horšího se stát nemůže, ale vy ho napíšete určitě znova nebo někam jinam, tak si asi nepomůžu :-)


posted by: Petr Mašek

«« « 14 15 16 17 18 19 20 21 » »»
Strana 18 z 21