Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

kafe

[2006-03-06 23:19:05]

Vážený pane kolego,
dovedu se vžít do pocitů, které jste zažil při zjištění chyby po ohlášení Vašich stránek. Jsem však přesvědčen, že ocenění získáte od všech vašich příznivců obce stejně, protože umíte něco, co dnes umí málokdo - přiznat se veřejně k vlastní chybě. Já jsem se letos také chytal za hlavu, když jsem ponechal ohlášení našich stránek na poslední chvíli. Odesílal jsem ho ve třičtvrtě na pět před uzávěrkou, která končila v 17,00 hod. Ověřovací e-mail přišel v 17,05 a celou dobu jsem nevěděl, jestli se počítá čas podání nebo ověření. Dvacet minut jsem si nadával, než se objevil text: Vaše přihláška byla přijata v 16,45 hod. No a teď se dostaňme k naší diskuzi z loňska. Proč se ve Vašem případě nedoplnila URL adresa, když bylo z podání přihlášky nepochybné, že stránky přihlašujete.
Podívejte se na výsledky PK v kategorii měst a snadno zjistíte, že byly přihlášeny pouze dvě města a další tam někdo z (kraje? z poroty? z vedení soutěže?) přihlásil dodatečně. Tak se do této soutěže dostanou i ty obce (města), které soutěžit možná ani nechtěly a pro podání přihlášky neudělaly (na rozdíl od Vás) vůbec, ale vůbec nic. Takto nastavená pravidla soutěže jsou nespravedlivá. Pan Savický, ředitel soutěže říká, že je třeba tyto připomínky vždycky adresovat jemu v písemné podobě.
My jsme loni také tvrdili, že také omezení soutěžících v tom, že nemohou vyhrát v následujícím roce dvakrát za sebou, je divné, které bych řešil raději tím, že by se vítěz soutěže nemohl po svém prvním vítězství příští rok přihlásit do soutěže vůbec. Letos nám pro změnu pan Savický sdělil, že bylo toto omezení zrušeno úplně.
Tak kolego, nezoufejte a příští rok určitě vyjde.
To Vám přeje Karel Ferschmann, obec Němčovice


posted by: kafe

Petr Mašek

[2006-03-06 19:02:47]

Výsledky soutěže \Zlatý erb 2006\ najdou zájemci na adrese: http://zlatyerb.obce.cz/vismo/osnova.asp?u=200005&id_org=200005&id_osnovy=21728&p1=2381 Zjednodušeně se na ně dostanete pokud zadáte: http://zlatyerb.obce.cz
Vrčeň se v celkovém hodnocení mezi nejlepšími neobjevila z důvodu toho, že její stránky nebyly porotou vůbec hodnoceny. Chyba nastala při ohlášení stránek do soutěže, kde nedošlo k vyplnění jedné povinné URL adresy s doménou stránek. Pozdější reklamace nám nebyla ředitelem soutěže uznána. Je to škoda a chybu beru na sebe. Mrzí mi to asi nejvíc ze všech a ukládám si večerní hladovku - jednodenní. Doufám, že i tak, bez medaile, se vám naše stránky líbí.
p.s.: A nestyďte se diskutovat. Maximálně váš vzkaz zcenzuruju, nic horšího se stát nemůže, ale vy ho napíšete určitě znova nebo někam jinam, tak si asi nepomůžu :-)


posted by: Petr Mašek

Petr Mašek

[2006-02-15 07:49:34]

Pro S.Nováka: Neurazil. Za těch více jak pět let ve funkci starosty obce si zvyknete na různé věci, které musíte brát s nadhledem. Konkurence roste velmi rychle a tak se snažíme vymýšlet nové a nové věci, které lidi upoutají a pro které se budou na naše stránky opět vracet. Pokud je Vaše pochvala míněna upřímně, pak jste u mě charakter. Jak dopadneme opět po ročním snažení se dozvíme asi za měsíc. Budeme samozřejmě informovat. Děkujeme za všechny příspěvky.


posted by: Petr Mašek

Stanislav Novák

[2006-02-14 19:57:49]

Doufám pane starosto, že jsem Vás neurazil. Máte skutečně moc pěkně zpracované stránky vaší obce, gratuluji. Určitě můžou obce podobné velikosti jen tiše závidět. Jsem opravdu zvědav jak se umístíte v soutěži o zlatý erb.


posted by: Stanislav Novák

Petr Mašek

[2006-02-13 13:05:55]

Předpokládám, že i Vám pane Stanislave Nováku se naše stránky líbí, jelikož jsem nikde ve Vašem sdělení nenašel konstruktivní připomínku. Budí to v nás (zejména ve mě)tedy dojem spíše závisti, a tak jsme (jsem) ještě nafoukanější. Však ty stránky taky vytváříme pro spokojenou širokou veřejnost, že ano.


posted by: Petr Mašek

Stanislav Novák

[2006-02-12 21:49:28]

Jestli si o těch vašich stránkach moc nemyslíte a nemáte nos hodně nahoru. Jen aby jste se moc nenafukovali, taky by jste jenou mohli prasknout.


posted by: Stanislav Novák

Petr Mašek

[2006-02-12 19:21:21]

Ahoj kolego starosto,
ano, pořád je na prodej. Mám za úkol ho prodat. p.s.: Vloni to vyhrál Vochov z PS, podle mě a řady ostatních tak trochu i omylem! Dobře, k tomu Furgonu Tě zavolám.


posted by: Petr Mašek

Vítězslav Opálko

[2006-02-12 19:06:04]

Nazdar starosto,
ten furgon je ještě pořád na prodej? Brnkni mi prosím detaily.
Vaše stránky jsou super, kdo že vloni vyhrál erb?
Zdraví Tě Víťa


Pablo

[2006-02-03 12:18:50]

To je dobře. Držim palce!


posted by: Pablo

Petr Mašek

[2006-01-31 19:14:45]

Spolu s webmasterem sledujeme stránky každý den. Jejich aktualizace provádíme každý víkend. Během týdne se průběžně domlouváme o obsahu nových informací a jejich zařazení, vč. nových inovačních věcí, které na jiných webstránkách obcí nenajdete. Udržet toto nastolené tempo je poměrně vyčerpávající vzhledem k nárůstu jiné, mnohdy zcela nesmyslné, birokracie a také vzhledem k vykonávané funkci starosty obce na vedlejší pracovní poměr. Z výše uvedených důvodů nás o to více těší každá veřejná pochvala a velmi si jí vážíme. p.s.: Historie-památky jsou asi opravdu zavádějící. Ponecháme pouze text \historie\ a časem přidáme samostatnou sekci památky (sochy, objekty, architektura, atd.). Dále např. máme v plánu umístit video ke stažení - průtah obcí, ankety dětí ze ZŠ a MŠ. Nápadů máme mnoho, času málo, ale chuť nám ještě nějaká zbyla a to je hlavní.


posted by: Petr Mašek

«« « 15 16 17 18 19 20 21 » »»
Strana 19 z 21