Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Im

[2018-11-04 09:31:49]

Dobrá den,
chtěl bych se vás zeptat, jestli by šli nějak opravit stránky Vašich hasičů? Je to už delší doba kdy mi bylo řečeno bývalým panem starostou, že závada bude brzo odstraněna a pořád nic. Tak zvládnete to nějak opravit, nebo vyměnte admina. Od malého admina Strolda vím že toto on neopraví. Děkuji za odpověď.


posted by: Im

Starosta

[2018-06-21 08:37:22]

Dobrý den,
i když teď nevím kam dřív skočit, tak jsem kontrolu nádrže dělal v úterý odpoledne. Pravá půlka funguje, voda tam byla. Levá půlka nefunguje, je tam závada. Nádrž jako taková je stará cca 60 let. Dále je tam také ruční pumpa. Nikde není napsáno, že musí být pro návštěvníky připravená voda v nádržích, ale budeme se o to snažit. Jistě chápete, že vody je v současné době nedostatek a že prioritní je zásobování pitnou vodou pro obyvatelstvo, oproti zalévání kytek na hřbitově. (A abychom toto udržely, budeme velmi brzo investovat cca 1,5 miliónu korun). Jinak, ruční pumpu je potřeba před použitím zalít. Nádoba s vodou je u ní. Objednal jsem opravu u instalatérů, nikdo však zatím nestíhá. Kdybych to uměl opravit sám, tak už to bylo. Bohužel to nikomu poručit nemohu, nemáme technické služby.
Ano, platíte 15,-Kč/rok. Na rovinu, za tuhle velmi symbolickou cenu nelze určitě čekat zázraky. Je to historická sazba, kterou je třeba v budoucnu přehodnotit. Náklady na provoz a údržbu se za ta dlouhá léta podstatně zvedly (od 90tých let). Až se zvýší nájemné o 200%, bude to odpovídat dnešní realitě. Pokud se zvýší ještě výše, očekávejte i větší komfort. My zase budeme očekávat nižší ztrátovost kropáčů a také nižší vandalismus.


posted by: Starosta

Návštěvník hřbitova

[2018-06-20 17:15:08]

Zdravím Vás,
je vidět,že se staráte hezky o chod obce. Na Vašich stránkách se to akcemi jen hemží a v obci je také rušno. Jen by to chtělo nestarat se jen o to co se děje na návsi, ale také se postarat o to, aby na hřbitově v nádržích byla voda na zalévní hrobů. Jednou Vám za místo na hřbitově platím, tak bych byl rád, aby zde byla v nádržích voda.
Za všechny kdož na hřbitově lamentují že není voda vám děkuji a doufejme, že bude tato závada brzo odstraněna.


Starosta

[2018-06-18 10:53:10]

Dobrý den,
rýpat umí každý, ale něco udělat nebo pochválit, to už je horší.
V RIS je nyní novinka na sběr plastů. Kalendář akcí se mi zdá poměrně přehledný, jako když si píšete doma do svého kalendáře nebo do mobilního telefonu. Důležité informace se pak přepisují na úřední desku. Novinky jsou koncipovány především jako nové blogy. Kdybychom spojili několik rubrik dohromady, nevím zda by to přispělo k jejich přehlednosti. Do konce roku žádnou revizi webu v plánu nemáme. Čeká nás přednostní vyřízení několika dotačních titulů, které budou pracovně i finančně poměrně náročné.

Zdraví PM


posted by: Starosta

Libor Jirků

[2018-06-18 07:06:01]

Hezký den,
lehce si rejpnu do webových stránek, když už tady něco hledám, tak mi občas dělá problémy to rychle najít.

1) Rubrika \\\"Rychlý informační servis\\\", kde poslední informace je: \\\"Vývoz SKO 5.1....\\\" to už bude půl roku, ne? Což do této kategorie zařadit např. dovolenou na poště a jiné? nebo to úplně zrušit?

2) Úřední deska a dovolená pošta: chápu, že je potřeba to nějak zapsat, ale tato forma je celkem nepřehledná.. co, kdy, proč to není např. mezi \\\"novinky\\\"?

3) Je tady mnoho rubrik a něco je někde, něco všude, něco snad nikde. Bylo by minimálně k zamyšlení, zda to nějak sjednotit/zrušit. Méně je někdy více..

díky za čas
LJ


posted by: Libor Jirků

JK

[2016-12-19 17:07:11]

Děkuji za odpověď, nechám se mile překvapit.
JK


posted by: JK

Starosta

[2016-12-19 11:52:39]

Zdravím obě dvě Jany,

nebojte, nevyčlenili jsme nikoho. Letos máme skluz úplně všude. Uklizeno je zatím jenom tam, kde si to lidé udělali svépomocí. Objednali jsme úklid včas, ale zaseklo se to na technice a později, bohužel, i na nemoci dotyčného, jinak velmi pracovitého a šikovného pracovníka, se kterým máme podepsanou dohodu. Stále je ve stavu nemocných, ale jakmile bude schopen, a klimatické podmínky dovolí, tak se do toho pustí se vší silou, a to i u č.p. 47, za to Vám osobně ručím. Nejpozdější termín, ke všem výše uvedeným okolnostem, je do začátku jara, neboť do doby sečení musí být vše uklizené a čisté. Omlouváme se za případné komplikace. Ještě musíme chvilku vydržet.

Přeji krásný adventní čas.

Petr Mašek


posted by: Starosta

Jana Jakubcová + Jana Kubová

[2016-12-19 10:32:01]

Dobrý den pane starosto,
máme dotaz, kdy máte v plánu úklid návsi, konkrétně před čp.47. Pokáceli jste dva stromy, dřevo jste si odvezli, ale drobné klacky a listí jste ponechali. Pokud jste si dříví odvezli, proč jste neprovedli úklid načisto. V minulosti jsme úklid prováděli sami, nahrabali na hromadu a pak jsme si museli sami odvézt. Všude ve vsi uklízíte, ale tento prostor nechávate bez povšimnutí. Je nám líto, že jste nás zcela vyčlenili.
Zdravíme všechny a přejeme hezké prožití vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce.


Šulcovi

[2015-12-30 22:53:32]

Zdravíme všechny a přejeme v novém roce hodně zdraví a štěstí.


posted by: Šulcovi

Starosta

[2015-11-22 19:51:46]

Vtipný podpis, vtipná odpověď: Zeptat se toho, kdo tam ty cedule umístil. Obec to nebyla.


posted by: Starosta

Strana 2 z 22
«« « 1 2 3 4 5 6 » »»