Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Jiří Mařík

[2015-08-05 17:48:41]

Žádám pana Pečenku, aby mi laskavě přestal sundavat plakáty, já mu je také nesundavám.
Napsal jem Vám to na fb restaurace sv. Vojtěch a již to tam není.


posted by: Jiří Mařík

Starosta

[2015-08-05 07:58:50]

Dobrý den paní Trhlíková,

noční klid v obci Vrčeň platí v plném rozsahu, čili od 22:00 hod. do 06:00 hodin. Obec nemá vydanou OZV, která by regulovala noční klid aj. obdobné věci (zatím to nebylo ani potřeba).
Za \\\"výjimkou\\\" z rušení nočního klidu tak lze snad považovat pouze akce, které koná sama obec, popř. se konají pod záštitou obce (folklór na návsi, pouťová zábava, stavění máje, posvícenecká zábava na zahradě pod obecním hostincem a všeobecně slavený Silvestr, čili akce, které jsou řádně předem projednány a schváleny v zastupitelstvu obce).

S pozdravem

Petr Mašek


posted by: Starosta

Trhlíková Marie

[2015-08-05 07:05:13]

My (Král Karel IV.), Marie Trhlíková chci opakovaně vědět v jakém rozsahu platí noční klid v obci Vrčeň. Pane starosto na toto jste mi neodpověděl…………………. a profesionální drzost pana Pečenky, jednatele firmy senior centrum s.r.o. – bez seniorů, protože i ti by se rádi vyspali - je dojemná, protože několik týdnů ruší noční klid a ještě si určuje do kdy, aby nedošlo k běžnému chodu obce…………………….to je co? Vážené zastupitelstvo tento vrčeňský velkopodnikatel Vám přerůstá přes hlavu…………. on přece nežádá, ale oznamuje ………………….


tomas pecenka

[2015-08-03 16:24:45]

Oznámení pro zastupitelstvo obce

Já Tomáš Pečenka, jednatel firmy senior centrum s.r.o. Vám oznamuji, že ve dnech 7.8. a 8.8.2015 bude v naší restauraci Sv. Vojtěch (Vrčeň čp. 153) hudební vokální produkce a to tyto dny od 19:00 do 24:00 hod. a poté bude zábava pokračovat v prostorách budovy. Akce bude zajištěna tak, aby nedošlo k narušení běžného chodu obce Vrčeň. Případné dotazy u jednatele firmy Tomáše Pečenky na tel.: 721 058 382.

Celý náš profesionální tým Vás srdečně zve na posvíceneckou zábavu a ochutnávku netradičních piv, posvícenských koláčků a vše co k lidové zábavě patří.

S pozdravem Restaurace Sv. Vojtěch


posted by: tomas pecenka

Křelovcová Gábina

[2015-07-28 10:00:13]

Dobrý den pane starosto,
to že jsem před deseti lety odmítala asfaltovou cestu nelze zpochybnit, ale domnívám se, že změnu názoru jsem názorně vyjádřila podpisem žádosti o zpevnění cesty podané T. Pečenkou v minulém roce a osobně na zasedání zastupitelstva obce. Můj tehdejší názor byl podpořen zejména výrazně nižším množstvím projíždějících vozidel a lepším stavem cesty v té době.
S pozdravem Křelovcová Gábina


Starosta

[2015-07-28 08:03:01]

Ahoj Milane,

souhlasím s Tebou, netřeba to dál komentovat, však bydlím vedle. Pokud nepomůže domluva, pak se to musí řešit jinak.

Konkrétní viník znám není, já i hasiči se domníváme, že k požáru došlo vlivem odhozeného nedopalku cigarety, který někdo vyhodil z auta. Naštěstí se na to přišlo velmi rychle a ještě rychleji se to uhasilo, takže ke škodě na majetku nedošlo. Ovšem, ne vždy to může dopadnout takhle dobře.

Zdraví Petr Mašek


posted by: Starosta

Milan Havlik

[2015-07-27 23:37:43]

stezovani je k nicemu ...
... a co pan bezohledny clovek \\\'\\\'baroch ve vsi\\\'\\\'?, ktery opet o vikendu v techto letnich hicech udil cele \\\'\\\'planky\\\'\\\'? - svym vypalovanim na svem ostrove ...
.... a pred tremi tydny jeste ve vetsich hicech, jsem myslel, ze mama podpalila chalupu ........ a zase pan bezohledny - \\\'\\\'baroch ve vsi\\\'\\\' uklizi ostruvek
ucinnna by byla penalta spis nez nejake ty ty
nicmene ... uz je znam vinik vikendoveho pozaru u jezedee?........
Havlik


posted by: Milan Havlik

Starosta

[2015-07-27 20:22:05]

Dobrý den paní Trhlíková,

stížností jsem obdržel již několik, ale všichni chtějí být v anonymitě a já to musím respektovat. Vždy to samozřejmě s tou dotyčnou osobou řeším (ať se jedná o rušení nočního klidu, volné pobíhání psů, nepořádek, vandalismus, apod.. Pokud ale nemám konkrétního oznamovatele, pak mnohdy vypadám, jako kdybych si to sám vymýšlel, to pak není nic příjemného, samozřejmě, že se každý ptá a je zvědavý, kdo to byl, kdo si to dovolil tyto pomluvy, které nejsou pravda, apod., však to asi znáte. Nyní k věci samotné:

- Respektuji anonymitu, ale stejně tak musím respektovat i oficiální podání stížnosti, kde se postupuje v souladu s naší vnitřní směrnicí č. 1 z roku 2014 (kamarád/nekamarád).
- S panem Pečenkou jsme osobně hovořili ve vedení obce na konci června letošního roku. Byl mj. i upozorněn na stížnosti ohledně provozu a hluku z restaurace sv. Vojtěch a kina.
- Objekt č.p. 153 byl rekolaudován na \\\"Rodinný penzión\\\". O žádné další rekolaudaci na restauraci nebo kino nám na obci není nic známo.
- Promítání je zdarma a příslušný správní poplatek má uhrazen, jak nám bylo od něho sděleno.
- Zda p. Pečenka počítá s rozšířením příjezdové cesty k danému objektu, aby hosté neparkovali přímo ve Vašich vrátkách a Vy jste nechodili ven ze dvora přes kabinu náklaďáku, to nevíme.
- S asfaltovou cestou se do budoucna počítá, byť jí kdysi noví spoluobčané striktně odmítali, vč. Vaší dcery. Prozatím se letos bude řešit odvodnění v napojení se sil. III. třídy - a kousek úpravy této cesty směrem k Vám dolů - k první uliční vpusti. - u č.p. 72.

S pozdravem

Petr Mašek


posted by: Starosta

Trhlíková Marie

[2015-07-27 16:58:14]

Omlouvám se, akce byly tento víkend (24. a 25.7.), spletla jsem si datumy. Trhlíková


Trhlíková Marie

[2015-07-27 13:40:24]

Vážený pane starosto,
chtěla bych se zeptat, jestli také ve Vrčeni platí noční klid a jestli Váš kamarád pan Pečenka má potřebné povolení k provozování restaurace, kina a podobných aktivit ve venkovních prostorách. Já proti hospodě nic nemám, ale ať si hosty laskavě zavře dovnitř. V pátek 7.7.2015 provozoval vánoce, takže opilé koledy zněly až do 4:00 hod. a pro změnu v sobotu 8.7.2015 do 3:00 hod. zněly opilé dechovky. Jinak to byl velice plodný víkend. Cesta do této hospody je prašná a bylo kolem 30°C, takže jsme se prachu dostatečně nasytili, takže jsme se prachu dostatečně nasytili. Doufám, že počítáte v této lokalitě s asfaltovou cestou, když jí někteří občané mohou mít až do vrat a pan Pečenka počítá s rozšíření příjezdové cesty k danému objektu, aby hosté neparkovali přímo v našich vrátkách a my nechodili ven ze dvora přes kabinu náklaďáku.
Berte toto jako oficiální stížnost s tím, že možná bude stačit pouze domluva, pokud ne budu se muset obrátit na orgány stání moci.
Očekávám Vaše písemné vyjádření.
S pozdravem Trhlíková Marie


Strana 4 z 23
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 » »»