Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Milan Havlik

[2015-07-27 23:37:43]

stezovani je k nicemu ...
... a co pan bezohledny clovek \\\'\\\'baroch ve vsi\\\'\\\'?, ktery opet o vikendu v techto letnich hicech udil cele \\\'\\\'planky\\\'\\\'? - svym vypalovanim na svem ostrove ...
.... a pred tremi tydny jeste ve vetsich hicech, jsem myslel, ze mama podpalila chalupu ........ a zase pan bezohledny - \\\'\\\'baroch ve vsi\\\'\\\' uklizi ostruvek
ucinnna by byla penalta spis nez nejake ty ty
nicmene ... uz je znam vinik vikendoveho pozaru u jezedee?........
Havlik


posted by: Milan Havlik

Starosta

[2015-07-27 20:22:05]

Dobrý den paní Trhlíková,

stížností jsem obdržel již několik, ale všichni chtějí být v anonymitě a já to musím respektovat. Vždy to samozřejmě s tou dotyčnou osobou řeším (ať se jedná o rušení nočního klidu, volné pobíhání psů, nepořádek, vandalismus, apod.. Pokud ale nemám konkrétního oznamovatele, pak mnohdy vypadám, jako kdybych si to sám vymýšlel, to pak není nic příjemného, samozřejmě, že se každý ptá a je zvědavý, kdo to byl, kdo si to dovolil tyto pomluvy, které nejsou pravda, apod., však to asi znáte. Nyní k věci samotné:

- Respektuji anonymitu, ale stejně tak musím respektovat i oficiální podání stížnosti, kde se postupuje v souladu s naší vnitřní směrnicí č. 1 z roku 2014 (kamarád/nekamarád).
- S panem Pečenkou jsme osobně hovořili ve vedení obce na konci června letošního roku. Byl mj. i upozorněn na stížnosti ohledně provozu a hluku z restaurace sv. Vojtěch a kina.
- Objekt č.p. 153 byl rekolaudován na \\\"Rodinný penzión\\\". O žádné další rekolaudaci na restauraci nebo kino nám na obci není nic známo.
- Promítání je zdarma a příslušný správní poplatek má uhrazen, jak nám bylo od něho sděleno.
- Zda p. Pečenka počítá s rozšířením příjezdové cesty k danému objektu, aby hosté neparkovali přímo ve Vašich vrátkách a Vy jste nechodili ven ze dvora přes kabinu náklaďáku, to nevíme.
- S asfaltovou cestou se do budoucna počítá, byť jí kdysi noví spoluobčané striktně odmítali, vč. Vaší dcery. Prozatím se letos bude řešit odvodnění v napojení se sil. III. třídy - a kousek úpravy této cesty směrem k Vám dolů - k první uliční vpusti. - u č.p. 72.

S pozdravem

Petr Mašek


posted by: Starosta

Trhlíková Marie

[2015-07-27 16:58:14]

Omlouvám se, akce byly tento víkend (24. a 25.7.), spletla jsem si datumy. Trhlíková


Trhlíková Marie

[2015-07-27 13:40:24]

Vážený pane starosto,
chtěla bych se zeptat, jestli také ve Vrčeni platí noční klid a jestli Váš kamarád pan Pečenka má potřebné povolení k provozování restaurace, kina a podobných aktivit ve venkovních prostorách. Já proti hospodě nic nemám, ale ať si hosty laskavě zavře dovnitř. V pátek 7.7.2015 provozoval vánoce, takže opilé koledy zněly až do 4:00 hod. a pro změnu v sobotu 8.7.2015 do 3:00 hod. zněly opilé dechovky. Jinak to byl velice plodný víkend. Cesta do této hospody je prašná a bylo kolem 30°C, takže jsme se prachu dostatečně nasytili, takže jsme se prachu dostatečně nasytili. Doufám, že počítáte v této lokalitě s asfaltovou cestou, když jí někteří občané mohou mít až do vrat a pan Pečenka počítá s rozšíření příjezdové cesty k danému objektu, aby hosté neparkovali přímo v našich vrátkách a my nechodili ven ze dvora přes kabinu náklaďáku.
Berte toto jako oficiální stížnost s tím, že možná bude stačit pouze domluva, pokud ne budu se muset obrátit na orgány stání moci.
Očekávám Vaše písemné vyjádření.
S pozdravem Trhlíková Marie


Starosta

[2015-01-05 12:29:29]

Pro nick strazny-andel:

Také Vás zdravím.
Soutěž dopadla výborně. Výsledky a fotky jsou na FB profilu pořadatele. Doufám, že příští rok se také zapojíte do soutěže, nikoliv jen do diskuze.
Rovněž také přeji krásný rok 2015, plný zdraví, štěstí a pohody.

Se srdečným pozdravem
Petr Mašek


posted by: Starosta

strazny-andel

[2015-01-05 10:36:06]

Jak dopadla soutěž o nejlepší vánoční bramborový salát?


posted by: strazny-andel

Jaroslav Kvasnička

[2014-12-29 05:39:50]

PŘÍŽIVNICKÝ ČESKÝ STÁT: Datum: 29.12.2014 | Vložil: Jaroslav Kvasnička VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ VYHLAŠUJI STANNÉ PRÁVO K MOBILIZACI VE VLASTNÍ SEBEOBRANĚ Z TĚCHTO ZÁVAŽNÝCH DO NEBES I PEKLEL VOLAJÍCÍCH DŮVODŮ:,,VLÁDA Č.R. JE KANIBALSKÁ SEKTA A PREZIDENT Č.R. JE LIDOŽROUT.NEMILOSRDNĚ OBČANY Č.R. 26 LET LŽIVÝMI PODVRHY OKRÁDAJÍ A VRAŽDÍ.MY NEMÁME PRAŽÁDNÁ PRÁVA A NATOŽ PAK NĚJAKOU SVOBODU.CELÝ ČESKÝ STÁTNÍ APARÁT SE SOUDY,POLICIÍ,PSYCHIATRIÍ A DODAVATELI ZDROJŮ PRO NAŠE DOMÁCNOSTI VČETNĚ,BENZÍNEK,TABÁKOVÉHO PRŮMYSLU,PIVOVARŮ KONČE POPELNICEMI JSOU TYTO JEJICH MOCENSKÝMI NÁSTROJI KE NEKONEČNÉ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDĚ COBY JEJICH RUKOJMÍ VŮČI NÁM JIMI PROTI NÁM I PODPLÁCENÝMI PLACENÝMI OPAKUJI PROTI NÁM I S OMBUDSMANY KŘIVÁKY.VŠE POD TAKTOVKOU DEMENTNÍHO DIKTÁTORA Č.R. VÁCLAVA KLAUSE S JEHO MULTIZÁKEŘNĚSADISTICKOCYNICKOU TORTUROU KDE NÁS OBĚTI BEZPRÁVÍ VŠECHNY OBČANY Č.R. CHCE PRO NĚJ KAŽDÁ VLÁDA Č.R. I PRO SEBE JENOM A POUZE O VŠE OKRÁST A VYVRAŽDIT DO POSLEDNÍ LIDSKÉ I ZVÍŘECÍ DOČASNĚ SE POHYBUJÍCÍ SE KOSTI OBALENÉ MASEM.NIC VÍC MY OBČANÉ Č.R. A NAŠE ZVÍŘÁTKA BOHUŽEL NEJSME.\\\"V KRISTU JEŽÍŠI JÁ ČLOVĚK

Více zde: http://www.szcp.cz/kniha-navstev/


Autobus na Extra Band

[2014-05-02 09:22:28]

Autobusový svoz na Extra Band revival do Železného Újezda má tento jízdní řád:
18:00 - Nepomuk náměstí
18:05 - Nepomuk hřiště
18.10 - Nepomuk sídliště
18:15 - Dvorec nádraží ČD
18:25 - Vrčeň
18:35 - Sedliště
18:40 - Zahradka Smetánky
18:45 - Čečovice
18:50 - Dožice
19:00 - Čížkov
19:15 - Železný Újezd


Sandra

[2014-03-19 12:59:38]

Pane starosto, nechtěl byjste si mě vzít?


posted by: Sandra

Starosta

[2013-09-26 19:36:03]

Vážený přátelé,

po několika letech Vám opět představujeme zcela nově předělané webové stránky. Před pár dny byly již spuštěny i nové stránky našich dvou škol. Uživatelské rozhraní odpovídá nejnovější verzi redakčnímu systému, který umožňuje celou řadu nových funkcí, a to i pro administrativu a správu webu.
Pro ty z Vás, kteří chodíte na naše stránky častěji bude asi počáteční orientace trochu složitější, přece jenom máme pořád zažité ty staré, které byly také velmi pěkné. Časem si na nové zvykneme a oceníme jejich možnosti, které jsou už na první pohled patrné, netřeba je vypisovat.
Vyslyšeno bylo také přání na samostatné oddělení stránek hasičů od stránek obce. Dnes jsou tedy plnohodnotně odděleny, stejně jako stránky škol. Na facebooku se pak přehledně zobrazují novinky ze všech čtyřech stránek.
Práce je téměř hotová, zbývá už jen „pár maličkostí“, na kterých budeme ještě pracovat. Může se stát, že některé věci se Vám budou chybně zobrazovat ve starých prohlížečích, např. v IE 8 a níže, zkuste tedy jiné (IE 9, MF, GCH, O, S ...), jsme nový, moderní web. Věřte či nevěřte, ale zabralo to ohromnou spoustu času nejen pro mne, ale i pro ředitele škol a hlavně pro našeho administrátora Jana Potůčka. Tímto bych chtěl všem zúčastněným poděkovat. Nyní už jen zbývá naplňovat obsah stránek žhavými novinkami a fotkami z dění kolem nás. U škol nemám žádné obavy, u stránek hasičů budu optimistou a u stránek obce si tím nejsem jistý, vyjma úřední desky.


Hezký den
Petr Mašek


posted by: Starosta

Strana 4 z 22
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 » »»