Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Starosta

[2013-09-26 19:36:03]

Vážený přátelé,

po několika letech Vám opět představujeme zcela nově předělané webové stránky. Před pár dny byly již spuštěny i nové stránky našich dvou škol. Uživatelské rozhraní odpovídá nejnovější verzi redakčnímu systému, který umožňuje celou řadu nových funkcí, a to i pro administrativu a správu webu.
Pro ty z Vás, kteří chodíte na naše stránky častěji bude asi počáteční orientace trochu složitější, přece jenom máme pořád zažité ty staré, které byly také velmi pěkné. Časem si na nové zvykneme a oceníme jejich možnosti, které jsou už na první pohled patrné, netřeba je vypisovat.
Vyslyšeno bylo také přání na samostatné oddělení stránek hasičů od stránek obce. Dnes jsou tedy plnohodnotně odděleny, stejně jako stránky škol. Na facebooku se pak přehledně zobrazují novinky ze všech čtyřech stránek.
Práce je téměř hotová, zbývá už jen „pár maličkostí“, na kterých budeme ještě pracovat. Může se stát, že některé věci se Vám budou chybně zobrazovat ve starých prohlížečích, např. v IE 8 a níže, zkuste tedy jiné (IE 9, MF, GCH, O, S ...), jsme nový, moderní web. Věřte či nevěřte, ale zabralo to ohromnou spoustu času nejen pro mne, ale i pro ředitele škol a hlavně pro našeho administrátora Jana Potůčka. Tímto bych chtěl všem zúčastněným poděkovat. Nyní už jen zbývá naplňovat obsah stránek žhavými novinkami a fotkami z dění kolem nás. U škol nemám žádné obavy, u stránek hasičů budu optimistou a u stránek obce si tím nejsem jistý, vyjma úřední desky.


Hezký den
Petr Mašek


posted by: Starosta

Starosta

[2013-06-27 08:42:21]

Přání:
Za zřizovatele škol přeji všem školákům zítra pěkné známky na vysvědčení. Pokud nebudou, tak se nic neděje, příště to bude určitě lepší, uvidíte! Užijte si všichni pohodové prázdniny, ať se v září zase ve zdraví shledáme. Těšíme se i na nové školáky a školačky, ať se vám u nás líbí.

Informace:
Během prázdnin budeme dělat přestavbu webových stránek na nový redakční systém. V podstatě už s tím pomalu začínáme. Občas možná nebude něco fungovat tak, jak by mělo, to je normální, budeme to postupně ladit. Pokud máte nějaký nápad, co by mělo být na obecním webu nového nebo jiného (i na webu škol a hasičů), napište nám na mail obce, děkujeme.
Co se týče povinně zveřejňovaných informací, ty zde najdete i v budoucnu. Texty a fotky z kulturně společenských akcí jsem letos na web přestal dávat, to jistě víte, mnozí znáte i moje důvody. Je to spousta času navíc, který mohu trávit úplně jinak. Odměnou byly jen ironicky zabarvené poznámky na to či ono. Je pravda, že za ta dlouhá léta byla i celá řada velmi kladných ohlasů, laických i odborných, ale vyváží to ten čas a úsilí?

Hezký den
Petr Mašek


posted by: Starosta

Starosta

[2013-06-14 17:43:42]

Příspěvky byly upraveny (a poslední smazán) na základě osobní žádosti pisatelky A.K.
Jinak se samozřejmě přidávám s poděkováním všem zúčastněným.


posted by: Starosta

A.K.

[2013-06-09 08:34:36]

Dobrý den.Včera jsem Vám všem poděkovala,ovšem opomněla jsem na několik důležitých věcí.Do sbírky se připojili i někteří obyvatelé obce Dvorec a Sedliště.Opět anonymně.I jim patří moje úcta a také poděkování pana starosty obce Putim.Pan ředitel naší školy,Pavel Maršalík, velice ochotně dovolil,že můžete dávat své dary do školy,a podle slov jedné paní učitelky to vypadalo,jako když "mravenečkové nosí zásoby na zimu".Tím chtěla vyjádřit,jak bylo dojemné a úctyhodné Vaše snažení.Původně jsem zamýšlela,že poprosím na obecním úřadě a poděkuji Vám osobně v rozhlase.Ale rozmyslela jsem si to.Mám totiž moc krásný hlas a možná bych Vám pak musela každý večer číst pohádky před spaním./to byl vtip,s tím čtením/.Tato forma je jednodušší a přístupná všem.Tak,doufám,že jsem tady opět na dlouhou dobu nasposled a ještě jednou díky.Jste skvělí.
A.K.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 14.06.2013 ve 17:33:58


posted by: A.K.

A.K.

[2013-06-08 16:25:17]

Vážení spoluobčané.Dovolte mi,abych Vám jménem starosty Putimi pana Matouše poděkovala za Vaše dary.Dnes dopoledne, 8.6.2013 jsme je předaly.Protože jste byli velmi vstřícní,byla potřeba dvou automobilů.Štěpánka a Miluš Harangová jely s jedním a druhým já a Jitka Břízová.Za svoji osobu Vám děkuji za důvěru,kterou jste mi dali.Sbírka byla anonymní,bez papírování,což jsem Vám všem osobně říkala.Věřte mi,že si nesmírně vážím všech,kteří mi věřili.Vy jste ti důležití,kteří pomohli!!!Vše tedy bylo jen na Vás.Při předávání paní místostarostka plakala a pan starosta mi při loučení řekl,abychom už jely,nebo se rozpláče.To mluví za vše.Ještě jednou tedy mnohokrát děkuji.Kdo rychle dává dvakrát dává.Bylo mi ctí. A. K.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 14.06.2013 ve 17:33:17


posted by: A.K.

Bilbo

[2013-03-09 13:25:06]

Pan majitel dostal facku od zeny kterou urazel a ponizoval pred celou hospodou pane kachno!!!!!!!!!!!!!


posted by: Bilbo

Gandalf

[2013-03-09 13:23:37]

Jaká Anet?


posted by: Gandalf

Ibr

[2013-03-09 13:20:56]

Když už tak majitel byl napaden, takže další drbárna Anet co?


posted by: Ibr

Gandalf

[2013-03-09 13:08:52]

Jako pan majitel chtěl zmlátit ženu? No to je moc...


posted by: Gandalf

Bilbo

[2013-03-09 12:51:24]

Urcite se mi po panu Moravcovi nestýská a kdyz budu chtit za nim ject tak pojedu.Myslim si ze do te hospody chodim casto zvlaste o vikendu a muzu rict ze si tu hospodu pamatuji jeste, kdyz tu pan Moravec zacinal a za nej byla hospoda vzdy narvana a to nemluvim o terase. Kazdopadne vim jak on zesmesnoval a jak se v hospode zesmesnuje ted. Mas pravdu v tom, ze ke konci uz to nebylo co bývalo. Kazdopadne tam vcera padlo slovo zavolam na tebe policajty. To bych mel udelat spise ja, protoze to mohu brat jako urazku na cti a napadení a nebejt jedne osoby vcera tak si myslim ze by to vyvrcholilo az k tomuhle. nehodlam se tady s tebou dohadovat, vim co se vcera stalo a muzu rict z vlastni zkusenosti, ze tohle by si nikdy pan Moravec nedovolil!!!!!!!!!


posted by: Bilbo

Strana 5 z 22
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»