Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Starosta

[2015-01-05 12:29:29]

Pro nick strazny-andel:

Také Vás zdravím.
Soutěž dopadla výborně. Výsledky a fotky jsou na FB profilu pořadatele. Doufám, že příští rok se také zapojíte do soutěže, nikoliv jen do diskuze.
Rovněž také přeji krásný rok 2015, plný zdraví, štěstí a pohody.

Se srdečným pozdravem
Petr Mašek


posted by: Starosta

strazny-andel

[2015-01-05 10:36:06]

Jak dopadla soutěž o nejlepší vánoční bramborový salát?


posted by: strazny-andel

Jaroslav Kvasnička

[2014-12-29 05:39:50]

PŘÍŽIVNICKÝ ČESKÝ STÁT: Datum: 29.12.2014 | Vložil: Jaroslav Kvasnička VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ VYHLAŠUJI STANNÉ PRÁVO K MOBILIZACI VE VLASTNÍ SEBEOBRANĚ Z TĚCHTO ZÁVAŽNÝCH DO NEBES I PEKLEL VOLAJÍCÍCH DŮVODŮ:,,VLÁDA Č.R. JE KANIBALSKÁ SEKTA A PREZIDENT Č.R. JE LIDOŽROUT.NEMILOSRDNĚ OBČANY Č.R. 26 LET LŽIVÝMI PODVRHY OKRÁDAJÍ A VRAŽDÍ.MY NEMÁME PRAŽÁDNÁ PRÁVA A NATOŽ PAK NĚJAKOU SVOBODU.CELÝ ČESKÝ STÁTNÍ APARÁT SE SOUDY,POLICIÍ,PSYCHIATRIÍ A DODAVATELI ZDROJŮ PRO NAŠE DOMÁCNOSTI VČETNĚ,BENZÍNEK,TABÁKOVÉHO PRŮMYSLU,PIVOVARŮ KONČE POPELNICEMI JSOU TYTO JEJICH MOCENSKÝMI NÁSTROJI KE NEKONEČNÉ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDĚ COBY JEJICH RUKOJMÍ VŮČI NÁM JIMI PROTI NÁM I PODPLÁCENÝMI PLACENÝMI OPAKUJI PROTI NÁM I S OMBUDSMANY KŘIVÁKY.VŠE POD TAKTOVKOU DEMENTNÍHO DIKTÁTORA Č.R. VÁCLAVA KLAUSE S JEHO MULTIZÁKEŘNĚSADISTICKOCYNICKOU TORTUROU KDE NÁS OBĚTI BEZPRÁVÍ VŠECHNY OBČANY Č.R. CHCE PRO NĚJ KAŽDÁ VLÁDA Č.R. I PRO SEBE JENOM A POUZE O VŠE OKRÁST A VYVRAŽDIT DO POSLEDNÍ LIDSKÉ I ZVÍŘECÍ DOČASNĚ SE POHYBUJÍCÍ SE KOSTI OBALENÉ MASEM.NIC VÍC MY OBČANÉ Č.R. A NAŠE ZVÍŘÁTKA BOHUŽEL NEJSME.\\\"V KRISTU JEŽÍŠI JÁ ČLOVĚK

Více zde: http://www.szcp.cz/kniha-navstev/


Autobus na Extra Band

[2014-05-02 09:22:28]

Autobusový svoz na Extra Band revival do Železného Újezda má tento jízdní řád:
18:00 - Nepomuk náměstí
18:05 - Nepomuk hřiště
18.10 - Nepomuk sídliště
18:15 - Dvorec nádraží ČD
18:25 - Vrčeň
18:35 - Sedliště
18:40 - Zahradka Smetánky
18:45 - Čečovice
18:50 - Dožice
19:00 - Čížkov
19:15 - Železný Újezd


Sandra

[2014-03-19 12:59:38]

Pane starosto, nechtěl byjste si mě vzít?


posted by: Sandra

Starosta

[2013-09-26 19:36:03]

Vážený přátelé,

po několika letech Vám opět představujeme zcela nově předělané webové stránky. Před pár dny byly již spuštěny i nové stránky našich dvou škol. Uživatelské rozhraní odpovídá nejnovější verzi redakčnímu systému, který umožňuje celou řadu nových funkcí, a to i pro administrativu a správu webu.
Pro ty z Vás, kteří chodíte na naše stránky častěji bude asi počáteční orientace trochu složitější, přece jenom máme pořád zažité ty staré, které byly také velmi pěkné. Časem si na nové zvykneme a oceníme jejich možnosti, které jsou už na první pohled patrné, netřeba je vypisovat.
Vyslyšeno bylo také přání na samostatné oddělení stránek hasičů od stránek obce. Dnes jsou tedy plnohodnotně odděleny, stejně jako stránky škol. Na facebooku se pak přehledně zobrazují novinky ze všech čtyřech stránek.
Práce je téměř hotová, zbývá už jen „pár maličkostí“, na kterých budeme ještě pracovat. Může se stát, že některé věci se Vám budou chybně zobrazovat ve starých prohlížečích, např. v IE 8 a níže, zkuste tedy jiné (IE 9, MF, GCH, O, S ...), jsme nový, moderní web. Věřte či nevěřte, ale zabralo to ohromnou spoustu času nejen pro mne, ale i pro ředitele škol a hlavně pro našeho administrátora Jana Potůčka. Tímto bych chtěl všem zúčastněným poděkovat. Nyní už jen zbývá naplňovat obsah stránek žhavými novinkami a fotkami z dění kolem nás. U škol nemám žádné obavy, u stránek hasičů budu optimistou a u stránek obce si tím nejsem jistý, vyjma úřední desky.


Hezký den
Petr Mašek


posted by: Starosta

Starosta

[2013-06-27 08:42:21]

Přání:
Za zřizovatele škol přeji všem školákům zítra pěkné známky na vysvědčení. Pokud nebudou, tak se nic neděje, příště to bude určitě lepší, uvidíte! Užijte si všichni pohodové prázdniny, ať se v září zase ve zdraví shledáme. Těšíme se i na nové školáky a školačky, ať se vám u nás líbí.

Informace:
Během prázdnin budeme dělat přestavbu webových stránek na nový redakční systém. V podstatě už s tím pomalu začínáme. Občas možná nebude něco fungovat tak, jak by mělo, to je normální, budeme to postupně ladit. Pokud máte nějaký nápad, co by mělo být na obecním webu nového nebo jiného (i na webu škol a hasičů), napište nám na mail obce, děkujeme.
Co se týče povinně zveřejňovaných informací, ty zde najdete i v budoucnu. Texty a fotky z kulturně společenských akcí jsem letos na web přestal dávat, to jistě víte, mnozí znáte i moje důvody. Je to spousta času navíc, který mohu trávit úplně jinak. Odměnou byly jen ironicky zabarvené poznámky na to či ono. Je pravda, že za ta dlouhá léta byla i celá řada velmi kladných ohlasů, laických i odborných, ale vyváží to ten čas a úsilí?

Hezký den
Petr Mašek


posted by: Starosta

Starosta

[2013-06-14 17:43:42]

Příspěvky byly upraveny (a poslední smazán) na základě osobní žádosti pisatelky A.K.
Jinak se samozřejmě přidávám s poděkováním všem zúčastněným.


posted by: Starosta

A.K.

[2013-06-09 08:34:36]

Dobrý den.Včera jsem Vám všem poděkovala,ovšem opomněla jsem na několik důležitých věcí.Do sbírky se připojili i někteří obyvatelé obce Dvorec a Sedliště.Opět anonymně.I jim patří moje úcta a také poděkování pana starosty obce Putim.Pan ředitel naší školy,Pavel Maršalík, velice ochotně dovolil,že můžete dávat své dary do školy,a podle slov jedné paní učitelky to vypadalo,jako když "mravenečkové nosí zásoby na zimu".Tím chtěla vyjádřit,jak bylo dojemné a úctyhodné Vaše snažení.Původně jsem zamýšlela,že poprosím na obecním úřadě a poděkuji Vám osobně v rozhlase.Ale rozmyslela jsem si to.Mám totiž moc krásný hlas a možná bych Vám pak musela každý večer číst pohádky před spaním./to byl vtip,s tím čtením/.Tato forma je jednodušší a přístupná všem.Tak,doufám,že jsem tady opět na dlouhou dobu nasposled a ještě jednou díky.Jste skvělí.
A.K.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 14.06.2013 ve 17:33:58


posted by: A.K.

A.K.

[2013-06-08 16:25:17]

Vážení spoluobčané.Dovolte mi,abych Vám jménem starosty Putimi pana Matouše poděkovala za Vaše dary.Dnes dopoledne, 8.6.2013 jsme je předaly.Protože jste byli velmi vstřícní,byla potřeba dvou automobilů.Štěpánka a Miluš Harangová jely s jedním a druhým já a Jitka Břízová.Za svoji osobu Vám děkuji za důvěru,kterou jste mi dali.Sbírka byla anonymní,bez papírování,což jsem Vám všem osobně říkala.Věřte mi,že si nesmírně vážím všech,kteří mi věřili.Vy jste ti důležití,kteří pomohli!!!Vše tedy bylo jen na Vás.Při předávání paní místostarostka plakala a pan starosta mi při loučení řekl,abychom už jely,nebo se rozpláče.To mluví za vše.Ještě jednou tedy mnohokrát děkuji.Kdo rychle dává dvakrát dává.Bylo mi ctí. A. K.
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 14.06.2013 ve 17:33:17


posted by: A.K.

Strana 5 z 23
«« « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » »»