Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Kateřina Mašatová

[2011-09-30 12:14:56]

Dobrý den, bylo by prosím možné někde na Vašich stránkách zmínit salon na stříhání psů v nedalekých Srbech. Děkuji za odpověď
K. Mašatová


Petra

[2011-09-26 00:33:20]

Dobrý den, Petře, děkuji za rychlou odpověď. Něco málo vím o zadlužení obce. Děkuji za podrobnější info. Myslím, že alespoň "provizorní úprava" by v současné době stačila. Doufam a věřím, že na to nezapomenete a pokusíte se díry, byť dočasně, vyspravit. Hezké slunečné dny, Petra.


posted by: Petra

Starosta

[2011-09-21 15:58:43]

Dobrý den, Petro. Cesta k brodu byla 2x zahrnuta do žádosti ze SZIF o dotaci na opravu MK, bohužel nám nebylo vyhověno s odůvodněním: "Pro nedostatek finančních prostředků nelze Vaší žádosti vyhovět". Od Hrachovců k Vám dolů (a dále ke brodu) je špatné podloží, jíl a skála, těžko se tam vyspravuje, a to i pro nástřik emulze s kamenivem, které je stejně jen dočasným řešením. Bez dotace cestu nezvládneme, čekají nás doplatky jiných dotačních titulů, splácíme úvěr a financujeme nemalé provozní náklady na chod školství. Takže se pokusíme do zimy alespoň o nějaké to provizorium.

Zdraví Petr Mašek


posted by: Starosta

Petra

[2011-09-21 13:52:15]

Dobrý den, pane starosto. Obracím se na Vás s žádostí. Zajděte se podívat do našich končin(cesta k brodu)a zjistíte, že cesta je v žalostném stavu. Nemluvě o tom, když zaprší. Nedá se tudy pomalu ani projít. Voda stále více vymílá cestu a poslední dobou je obtížné projet autem i za sucha. Již několikrát se díry zasypaly, ale je to marné. Pouze zem nestačí. Navíc těžká auta a traktory, které tudy jezdí na louky a pole, stavu cesty také nepřidají. Bylo by možné tuto obecní cestu alespoň trochu uvést do lepšího stavu? Blíží se zima a s tím i problém s úklidem sněhu. Když vidím současnou "kondici" této komunikace, není možný úklid sněhu tak, aby projelo osobní auto - bez řetězů. Zvažte, zda by bylo možné tuto situaci nějak řešit. Myslím, že ani Vám by nebylo příjemné ničit si auto v takovém terénu.
Děkuji. Petra Kuchynková


posted by: Petra

Starosta

[2011-09-05 20:42:00]

Vysadit do rybníka amury je pouze jednou z možností, která by problém řešila stejně jenom částečně. Komplexní řešení vidím v ručním sběru, částečné aplikaci chemie a pak následnému vysazení omezeného počtu býložravých ryb. Letošní koupací sezóna je pasé, přes zimu okřehek zmizí a uvidíme co bude příští rok. Teoreticky tam být už nemusí, bez jakéhokoliv zásahu zvenčí, to záleží na klimatických podmínkách - jednoduše řečeno.
Práce na rybníku, které byly udělány před dvěma lety nemají vůbec nic společného s dnešním výskytem tohoto "žabince".
Každopádně jsem rád, že se o náš rybník zajímají i projíždějící řidičky, pozor však na povinnost věnovat se plně řízení.
---------------------------------
Zpráva byla upravena 06.09.2011 ve 11:49:53


posted by: Starosta

Veronika

[2011-09-05 20:10:12]

Překvapuje mě, že vykvetlý rybník řešíte až teď. Slyšela jsem různé diskuse o nutnosti vysadit do rybníku amury a jiné "zelenožravce" již mnohem dříve, ale nikdo jim asi nedopřál sluchu. Sledovala jsem při projíždění vaší vesnice práce na rybníku, výsledek nijak neoslňuje, když uvážíme, kolik času a peněz tomu bylo věnováno... P.S. Kromě býložravců existují také bíložravci?


posted by: Veronika

Starosta

[2011-08-02 18:57:08]

Pro "plzenskyclovicek". Ano, vykvetl. Rybník byl rekonstruován jako chovnný, nikoliv jako koupaliště. Vloni byla voda krásně čistá, všem se to líbilo, a tak jsme nedali souhlas rybářům s jeho dalším pronájmem, abychom si co nejdéle mohli užít této čisté vody. Lidé byli spokojení, rybáři samozřejmě naštvaní. Nedávno rybník "vykvetl", chemicky se nikdy neošetřoval. Nevím zda by neškodilo vysadil pár ryb, které vodu umí čistit samovolně, ale nerozumím tomu, je to k diskuzi.


posted by: Starosta

plzenskyclovicek

[2011-08-02 16:01:03]

Zdravím pane starosto
nedávno jsem opět navštívil vaši malebnou vesničku.
Jezdím do Vrčeně strašně rád, protože tam máte skvělý Hostinec Na Faře a měli jste tam i docela hezký rybník, kde se dalo koupat. Ale při moji poslední návštěvě jsem byl velice nemile překvapen a to tím že Váš krásný rybník vykvetl. Myslím si že je to veliká škoda a možno že by to chtělo tu vodu tak trošku chemicky ošetřit. Myslím si že je velká škoda že váš rybník kvete. Mohl by přitahnout dost lidí, kteří by se tam určitě rády vykoupali.


posted by: plzenskyclovicek

Tomáš

[2011-05-15 22:25:05]

Dobrý den, chtěl bych pochválit tyto internetové stránky a jejich častou obnovu a zmínění paní Evy Urbanové a všech jiných známých osobnostech. Obec Vrčeň je krásná trávím tam spoustu času a vždy se tam rád vracím. S pozdravem Tomáš Urban


posted by: Tomáš

Jaroslav

[2011-05-06 08:13:04]

Ahoj.
Co říkáte na tuhle Mazdu?
http://www.aktualnivozy.cz/osobni/mazda-mx3-1-6-16v-eko-zaplaceno-4026841/
Docela přemýšlím, že bych ji vzal.
Díky.


posted by: Jaroslav

«« « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»
Strana 6 z 21