Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Starosta

[2011-08-02 18:57:08]

Pro "plzenskyclovicek". Ano, vykvetl. Rybník byl rekonstruován jako chovnný, nikoliv jako koupaliště. Vloni byla voda krásně čistá, všem se to líbilo, a tak jsme nedali souhlas rybářům s jeho dalším pronájmem, abychom si co nejdéle mohli užít této čisté vody. Lidé byli spokojení, rybáři samozřejmě naštvaní. Nedávno rybník "vykvetl", chemicky se nikdy neošetřoval. Nevím zda by neškodilo vysadil pár ryb, které vodu umí čistit samovolně, ale nerozumím tomu, je to k diskuzi.


posted by: Starosta

plzenskyclovicek

[2011-08-02 16:01:03]

Zdravím pane starosto
nedávno jsem opět navštívil vaši malebnou vesničku.
Jezdím do Vrčeně strašně rád, protože tam máte skvělý Hostinec Na Faře a měli jste tam i docela hezký rybník, kde se dalo koupat. Ale při moji poslední návštěvě jsem byl velice nemile překvapen a to tím že Váš krásný rybník vykvetl. Myslím si že je to veliká škoda a možno že by to chtělo tu vodu tak trošku chemicky ošetřit. Myslím si že je velká škoda že váš rybník kvete. Mohl by přitahnout dost lidí, kteří by se tam určitě rády vykoupali.


posted by: plzenskyclovicek

Tomáš

[2011-05-15 22:25:05]

Dobrý den, chtěl bych pochválit tyto internetové stránky a jejich častou obnovu a zmínění paní Evy Urbanové a všech jiných známých osobnostech. Obec Vrčeň je krásná trávím tam spoustu času a vždy se tam rád vracím. S pozdravem Tomáš Urban


posted by: Tomáš

Jaroslav

[2011-05-06 08:13:04]

Ahoj.
Co říkáte na tuhle Mazdu?
http://www.aktualnivozy.cz/osobni/mazda-mx3-1-6-16v-eko-zaplaceno-4026841/
Docela přemýšlím, že bych ji vzal.
Díky.


posted by: Jaroslav

webmaster

[2011-03-28 19:05:47]

To Hula: Nechceme, my radši podpoříme svým nákupem opomíjené výrobce a zemědělce z ČR :)


posted by: webmaster

Hula

[2011-03-21 14:01:52]

Chcete podpořit svým nákupem opomíjené výrobce a zemědělce z chudých oblastí zemí třetího světa? Potom navštivte webové stránky společnosti Fairtrade a BIO čaje CLIPPER http://www.fair-bio-caje.cz , kde budete mít možnost zakoupit kvalitní čaje či kávu značky Clipper.


posted by: Hula

Jaroslava Herzerů

[2011-03-09 21:56:02]

Dobrý den pane Rozsypale,

dostala jsem Váš e-mail již po představení v Ostravě. Paní Urbanové jsem Váš hezký e-mail přeposlala a vím, že ji velmi potěšil a slíbila, že se Vám ozve. V současné době má však před premiérou v Národním divadle a je celý den na zkouškách, tak určitě po premiéře najde čas, aby Vám odpověděla.

Moc zdravím, Ing. Jaroslava Herzerů, tajemnice Evy Urbanové


Dalibor Rozsypal

[2011-03-09 18:38:51]

Dobry den pani Urbanova,

predminuly tyden jsem mel to stesti Vas po tech letech videt znovu. Tentokrat jako divak v divadle. Moc Vam dekuji za ten nadherny zazitek. Musim rict, ze kdyz jsem Vas vcera v te Ostrave slysel zpivat, bylo to, jakoby to nezpival clovek, ale sam andel. Jeste jednou moc dekuji.
Vcera v te Ostrave jsem mel i takovy napad, ze Vas zkusim po predstaveni alespon na par minut navstivit. Chtel jsem Vas jen pozdravit, dat kytku a treba i trochu zavzpominat na Vrcen. Bohuzel jsem se k Vam nemel sanci dostat, i kdyz jsem pozadal sve kamarady z ostravskeho orchestru, jestli by se to nedalo nejak zaridit. No, nevyslo to, ale nevadi. Nuz, proto Vam vlastne pisu tento email, abych Vas pozdravil alespon takto (po tech letech).

Je to rada let, tak se jen trochu pripomenu. Jmenuji se Dalibor Rozsypal, sveho casu jsem casto jezdival do Vrcene za svym stryckem, Josefem Novakem. Strycek byval farar ve vrcenskem kostele. Dvakrat jsem mel tu cest Vas navstivit primo u Vas doma a dokonce Vas i doprovodit na klavir. Zahrali jsme si spolu tenkrat Ave Maria od Gounoda. Ty noty jste mi potom dokonce poslala postou. Nikdy v zivote nezapomenu na ten krasny muzikantsky zazitek.

Pani Evo, to je asi vsechno, co jsem Vam chtel napsat. Chci Vam poprat vsechno nejlepsi a at se Vam porad v te muzice tak dari.

Dalibor Rozsypal,
Opava


posted by: Dalibor Rozsypal

Jaroslav Navrátil, Vrčeň 15

[2011-01-13 13:52:44]

Dobrý den,rád bych dnes poděkoval borci, co nechal "soukromě" vypnout elektřinu na celé spodní návsi skoro na celé dopoledne!!! Bohužel již si připadám, že se zde začíná tvrdě "soukromničit", a ani nestojíme za to,že by někdo dal alespoň zprávu o tomto přerušení dodávky elektřiny! To je už pod úrověň někoho, že nemůže těch pár domů na spodní návsi obejít a dát vědět, nebo to alespoň vyhlásit místním rozhlasem, nebo vyvěsit u zdejšího obchodu?? Bohužel by si měl dotyčný uvědomit, že zde není sám, co pracuje a že už není čas, kdy lidé elektřinou jenom "svítí nebo topí"!! Na závěr si dovolím jeden bonmot, kdybych toto ve vsi udělal já ,dle elaborátů, co zde v poslední době dostávám, bych byl asi zřejmě veřejně popraven na návsi pro výstrahu!! Myslím to v dobrém a chci požádat, aby bylo v této věci napříště učiněno alespoň včasné varování! Děkuji


Starosta

[2010-12-14 07:38:47]

Děkujeme za pochvalu.

Ano, je to pořád ta "Eva", bez hvězdných manýrů, ostatně to lze potvrdit i tím, že jí do konce roku u nás ještě 2x uvidíme při jejím vystoupení, samozřejmě bez nároku na jakýkoliv honorář.
Nerad bych dělal nějakého dohazovače, ale pokud chcete, klidně mi pošlete svojí fotku, vč. životopisu, já to paní Evě předám ještě dnes večer. Pokud máte sestru stejných kvalit, beru si jí pro sebe.
Příroda pěkná, voda čistá, země hezká, zastavte se kdykoliv.

Zdraví Vrčeňáci


posted by: Starosta

«« « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » »»
Strana 7 z 21