Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Starosta

[2010-08-15 21:42:39]

Ano, díky tomu šeříku u té sochy si jí motoristé ani nevšimnou, ale když kvete, je to tam hezké místo, rozhodně bych ho nekácel. Podíváme se co tam s tím jde udělat.
20ka zmizela spolu s těmi nešťastnými hrby napříč silnicí, což jsou již přesně dva roky. Bohužel se nedodržuje ani 30ka u místních škol, ani 50ka na průtahu obcí. A nejenom ve Vrčeni, ale ty stížnosti jsou téměř všude ze všech měst a obcí.


posted by: Starosta

chalupářka

[2010-08-15 21:21:10]

Vážený pane vnimaVY, nejdříve jsem si myslela, že myslíte jinou sochu, než pokaždé kráčejíc z a na nádraží do Dvorce, vidím já. Jezdíte-li jen autem, nemůžete samozřejmě vidět nic. Šeřík je sice blízko sv. Jana Nepomuckého, ale pro pěšího sochu nijak dramaticky nezakrývá. Trpíte-li, nabízejí se dvě varianty řešení - keře ostříhejte sám, nebo choďte pěšky a u světce chvíli rozjímejte. (Je to zdravé!) :-))) Ohledně šipky k mašinkám souhlasím!!! A otázka na pana starostu - Kam zmizela, prosím, značka přikazující jízdu 20km/h u vjezdu do uličky "na draha". Tedy ne, že by tu rychlost kdy 95% místních borců dodržovalo. Ale přece jen... Děkuji


posted by: chalupářka

vsimavy obcan

[2010-08-14 16:41:23]

Tenhle pisatel spíš vypadá na státnice ze zvláštní školy, napočítal jsem asi 13 chyb!!


posted by: vsimavy obcan

vnimaVy,Obcan

[2010-08-13 22:02:19]

ad 593/jasné odbíhání od tématu.Kecama se nic nevyřeší.na mysli jem měl uklidit přerostlou zeleň, aby byla vidět socha.Za druhé nasměrovat lidi k těm mašinkám.Stačí dvě šipky z každé strany aut.zastávky,jinak to motorista přejede.Z gramatiky v několika řečech mám státnice,jakpak jste na tom vy,stačí se učit.....


posted by: vnimaVy,Obcan

Starosta

[2010-08-10 18:14:17]

Srovnávat jeden překlep s kontinuálníma chybama mi nepřijde úměrné věci a ani zábavné. To znám a umím lepší humor i překlepy, když na to přijde.
A propó, něco z kulioárů, když jsme u toho: Ano, dostudoval a nadále pokračuje...


posted by: Starosta

Qakoš

[2010-08-10 16:48:56]

Je vidět, že pan starosta asi nedávno dostudoval a na odtrhy za tečkami a čárkami si dává pozor. Ale myslím si, že tady nejsme ve škole, i když je třeba si dávat pozor na to co píšeme viz. například název "Řádné volby do zastupitestev (místo zastupitelstev) obcí", který je na Vašich stránkách na úřední desce. Jen se snažíte trochu od tématu odbočit. Přesně tak to dělají i naši poslanci. To jen na doplnění a pro zasmání.


posted by: Qakoš

Starosta

[2010-08-08 17:27:47]

O soše u mostu jste už psal pod jiným nickem a stále se stejnými chybami. Velmi špatně se luští dlouhý text, kde se kromě jiného, nedělají odtrhy za tečkami a čárkami.
Mohu se podívat třeba do Rumunska, ale musím vycházet z platných pravidel hry tady v Česku. Každopádně pořád nevím co jste tím jaksi měl na mysli, co jste chtěl navrhnout, zlepšit, stěžovat si, prostě o co vůbec jde.


posted by: Starosta

vnimaVY,OBCAN

[2010-08-08 14:18:00]

(583)Starosta by měl diskutovat o více variantách,než o té jediné,kterou svým monologem vnucuje.Doporučuji se rozhlédnout,v sousedním Německu tomu systému značení říkají Beschichtungssystem.Zkuste jim vnutit názor, že je tam v obcích těch označníků moc.V Německu najdete,co hledáte.Je to právě v systému značení.A v koncepci.Zkuste vysvětlit po dopravní nehodě na kruhovém objezdu, u soudu,že tam bylo moc dopravních značek.A přitom se dala ušetřit ocel a barva na značkách.Zkuste udělat dětské dopravní hříště,tak hezky připomenuté,zkuste ho udělat bez těch dopravních značek.
Od Nepomuka na Rožmitál vede cesta přes vodu přes most v katastru Vrčeně.Na původním kamenném mostě stávala socha sv.Jana.Když se most v 60.letech předělal do betonu,sochu citlivě jeřábem přesadili do oblouku silnice.Teď je kolem sochy přerostlá maskovací zeleň.Někomu ta socha,nebo svatojanská památka zřejmě vadí.Při příjezdu od Nepomuka není vůbec vidět.Třeba je to nový počin,ale spíš bych se zaměřil,v celé republice, na nesmyslné billboardy,které odvádějí řidičovu pozornost.Stačí valník,sekera a pila a může to vypadat jako u kulturního národa.Je třeba si vážit památek po našich předcích.


posted by: vnimaVY,OBCAN

Starosta

[2010-07-30 20:06:08]

Ano, mail došel, díky. Předám informaci s požadavkem na zařazení rubriky webmasterovi.


posted by: Starosta

vláčky Vrčeň

[2010-07-30 19:39:02]

Pane starosto, do e-mailové schránky jsem vám dle vaší žádosti zaslal autentický souhlas. S pozdravem J.Navrátil


posted by: vláčky Vrčeň

«« « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » »»
Strana 9 z 21