Nový web

pondělí, 5. červen 2023

Vážení spoluobčané a návštěvníci  těchto stránek,

právě jste otevřeli nový web naší obce. Trvalo delší dobu, než se nám podařilo s firmou PROSEO vytvořit jeho novou tvář, převést důležité a povinné informace a doladit celkovou architekturu stránek. Tento proces ještě není u konce, ale další doplňování už bude probíhat průběžně za plného chodu. Ze starých stránek "přetáhneme" spoustu informací, které se osvědčily a uživatelé je vyhledávají. Např. fotogalerie, přepis vrčeňských kronik, slavní rodáci apod. Naopak už nebudeme pokračovat v diskusních fórech, která zneužívali různí anonymní přispěvovatelé. Připomínky k práci zastupitelstva a k životu v naší obci ovšem můžete nadále podávat prostřednictvím e-podatelny. Jako komunikační platformu můžete využít i náš facebook https://www.facebook.com/obec.vrcen, kterému v poslední době vzrůstá návštěvnost. 

Další důležitou etapou v následujím období bude vytvoření nového designu stránek obou našich škol a hasičů. Také tyto stránky budou mít stejnou tvář jako hlavní web Vrčeně. 

Doufáme, že i nadále budete pravidelnými návštěvníky našich stránek.

Vaše

Zastupitelstvo obce Vrčeň