Novinky a aktuální dění v obci Vrčeň

Zábava Na Faře

Zábava Na Faře

středa, 30. srpen 2023
V sobotu 2.9. 2023 se bude konat v hostinci NaFaře taneční zábava, kde zahraje skupina Knaipen Roll, začátek je od 19h, vstup dobrovolný a prvních 100 piv zdarma!
Blahopřání

Blahopřání

středa, 30. srpen 2023
V měsíci srpnu 2023 oslavili své narozeniny a životní jubilea paní Alena Tuháčková a pan Vratislav Chodora. Zatupitelstvo obce oslavencům gratuluje a do dalších let přeje hodně štěstí, zdraví, radosti a spokojenosti.
Letní tábor

Letní tábor "U Mistrů"

pátek, 25. srpen 2023
Letní tábory jsou mezi dětmi populární. Mezi rodiči také, z pochopitelných důvodů. Většinou je pořádají různé organizace a instituce. Ve Vrčeni se už po několikáté příměstského (v tomto případě spíše "přívesnického") tábora chopili manželé Kahounovi ve spolupráci se Zuzanou Smithovou. Na dvoře a v zahradě "U Mistrů" probíhal celý týden pestrý program.
Vavřinecké posvícení

Vavřinecké posvícení

úterý, 22. srpen 2023
Návrat k tradici nebývá vždycky jednoduchý. Pamětníci si určitě vzpomenou, že posvícení na sv. Vavřince patřilo léta k očekávaným událostem ve Vrčeni.  Zní to skoro neskutečně, že kdysi se slavilo ve "Staré hospodě" i "U Brabců" a zábavy bývaly ve dvou dnech - v neděli i v pondělí "Pěkná". A na návsi u atrakcí bývalo plno celý víkend.
Zájezd na Zemi živitelku

Zájezd na Zemi živitelku

neděle, 20. srpen 2023
SDH Čmelíny-Víska pořádá zájezd na výstavu Země živitelka. V autobusu zbývají ještě volná místa a nabízejí je Vrčeňákům, protože v minulosti už několik našich občanů s nimi jelo. Nejpozději do 25. srpna! Kontakt na pořadatele je uveden v pozvánce.
Vrčeňské šplouchání

Vrčeňské šplouchání

neděle, 20. srpen 2023
Tak konečně je hotové celé video z Vrčeňského šplouchání. Díky za spolupráci "Bouďákovi", který poskytl záběry ze svého dronu! 
Další snímek v letním kině Na Faře

Další snímek v letním kině Na Faře

středa, 16. srpen 2023
Pokračuje promítání v letním kině Na Faře. Tentokrát si přijdou na své milovníci žánru fantasy. 
Dnes premiéra Letního kina Na Faře

Dnes premiéra Letního kina Na Faře

pátek, 11. srpen 2023
Nezapomeňte! Vydejte se spolu s Janou Plodkovou a Jiřím Langmajerem na pustý ostrov. Pro jistotu mikinu s sebou, tropická noc asi nehrozí.
Tábor hasiči 2023

Tábor hasiči 2023

neděle, 6. srpen 2023
Na lesním hřišti ve Vrčeni proběhl další úspěšný ročník příměstského tábora malých vrčeňských hasičů. Podle pozitivních ohlasů dětí, všem vedoucím děkujeme za jejich úsilí, trpělivost, nápady a těšíme se na další rok!
Blahopřání

Blahopřání

pondělí, 31. červenec 2023
V měsíci červenci 2023 oslavili své narozeniny a životní jubilea pan František Šimánek, pan František Holý, paní Růžena Toufarová, pan Jiří Strolený. Zatupitelstvo obce všem oslavencům gratuluje a do dalších let přeje hodně štěstí, zdraví, radosti a spokojenosti.
Posvícení 12. srpna

Posvícení 12. srpna

pátek, 28. červenec 2023
Tak tady to máte ofiko. A pozor! Po dohodě s Hostincem Na Faře motivujeme všechny, kdo si chtějí dopřát posvícenské husí menu. Ten, kdo si ho závazně objedná, bude mít vstup zdarma ("normální" vstupné bude 150,- děti do 15 let zdarma). Telefon 734 331 988 (šéfkuchař). Doporučujeme minimálně týden předem!
Sběr železného šrotu

Sběr železného šrotu

pondělí, 24. červenec 2023
V souvislosti s likvidací starého zařízení v základní škole se mohou vrčeňští občané mimořádně zbavit starého železa. Vrčeňští hasiči budou v pátek rozebírat nepotřebný nábytek, kovové součásti vytřídí a odvezou do sběru.